bugün

thedewil gece canı sıkılınca heman0212 444 22 33 arayarak alwayssleppy durumunda olduğunu söylerek artık bir kopush olmasını ister tam bu sırada thedewil ın kapısına gelen kirmizi baslikli istasyon sefi ve kırmızı başlıklı kız yolda gelirken patik giyen vampir gördüklerini söyleyerek patik giyen vampir i gel pc pc diyerek çagırma gafletinde bulunurlar buna bozulan patik giyen vampir kacak kelebeki çagırırsam sizi kutup çizgisine götürür orda yerin deep ine sokar sonrada kartonadam gibi paketleyip salca ya bulayarak gazoz_kapağı seklıne sokup vandal mimara yollayıp testere ile söyle böyle keser sonra supurgesiz cadı yı devreye sokup sizi mor bidoniçinde istanbul için efkar vakti de efkar çadırlarına yollarım dıye kendilerini tehdit ettigini anlatır.
+naber lan napıyon?
-woolloomooloo
+ağzın doluyken konuşma be hiçbişey anlaşılmıo
yazar nickleriyle size dizi bile çekerim lan.

uludag prodakşın gurur, sitaiş ve ihtirasla sunar:

carpe diem13 . bölüm :

wiraytın by saipsiz
tıraktör by saipsiz

sıtaring :

yardimci kadin oyuncu : aysengruda
hoyrat hayalet casper : mandal
narpiz cigneyen yilki ati : fatal
mahallenindelisi : burkay

konuk staring : nevai

kasimpasa canavari

sahne 1
dış - gündüz

-evet hazır mıyız arkadaşlar?
-hazırız hocaaam
-tamam o zaman motoooooor
-efendim hocaaaam
-sana demedim kızım
-pardon hocaaam
-üç ikii biir eeeekşıııııııın
-çok yaşayın hocaaaaam
-hay a.q, alın şunu şurdan yaaaa

bu cocuk okumaz aby tony blair baykal bilmeyir
amaaslihepiyiydi
sultanfirardasennerdesin aylak susamuru?
isimde gucumdeyim cenevre de ne isim var benim

kimse yazmazsa ben yazarim fenasi kerim
nickim yok benim zall, caylakgeldimcaylakgidicem
saldiray, yat geliyorum, hakem kalk dedi
vurursa gol olur .... oha be prekazi
kaleci sacli adam çaresiz

salca kuru pilav ekmek arasi kutu kola
ee caylar kimden?
-delikedi
- kediye kafa atan mucahit fare olurmuuu?
-oldu

beklediginiz lider geldi
gelberiyargelberi orta boylum az yazmalim

-kestiiiiik kestiiiik, kesan lee ! bu ne a.q ya, bu ne biçim bi tekst?
-hocam bütün repliklerin, sözlük yazarlarının nicklerinden olması gerekiyomuş, o yüzden yaneeee
anca bukadar saçmalayabildik.
-hey allahım ya, beynim durdu

yuzyillardir akan cesme akmai , fransiz kaldim tu kaka bana

vay a.q ya.. tobe tobeee kontin yiuut...
kirmizi baslikli istasyon sefi ile kirmizi baslikli kizin sevgili olmadigini anlayan kopush utanctan yerin deepine girdi.

aylar sonra gelen edit: daha da kötüsü kirmizi baslikli kiz koc gibi delikanliymis. *
ne güzel komşumuzdun sen fahriye abla.
acilarin hamsisi bir gun Acz ve fakr icinde araf'ta beklerken yaninda galapagoslu iguana, alkolik imam'a gulumsedi. aristo cikti koseden hep bir toptu istediğim hayattan, lakin adini unutan adam'im simdi. arjen robben ile aylak susamuru top oynuyordu aysengruda sinirlenip, toplarini kesti. bluevelve'in sirtinda pembe bir fistan, bodrumTorbası satiyordu bon iver'in yanindaki tezgahta. boyaci gecti yanlarindan kosarak, brcyzdm bagiriyordu bu cocuk okumaz. burkay
icini cekti, depression'dayim dedi double cross'a, dr cureklibatur anlat dedi babamin sesine benzeyen sesiyle. duchesse ile dunyanin en mutevazi adami tatile ciktilar. dunyayikurtaranadam, ecayip heyvanlara benziyirsen'e selam vermedi diye olay oldu mahallede. fatal gicikliktan Gizli Ozne saklamisti yazdigi siirin sonuna, sonra kendi de unuttu. gogol gondola gicikti, haymatlos her yer vatan diye bagirdi, invinoveritas'i yumurtali patates yemeye cagirdi. I belong to che castro olmeden gitti sonunda kuba'ya. ntv muhabiri belgeselini seslendirdi gezinin. isvicreli bilim adami dismacunu reklaminda disini fircalarken sizlere omur. kitapkurdu bir kitabin kapaginin altinda olu bulundu. liberalisticcommunist polisler tarafindan yolda yanlislikla vuruldu. like a bird kafesin altin kismini yiyecegim diye gagayi kirdi, luther obama icin sarki yaziyor su siralarda. macbeth bir sarki simdi calan plakta, moonlight sonata calacak sonra da. miserable mürekkep dokmus ustune ondan gergin, narpiz cigneyen yilki ati butun datca yarimadasindaki narpizlari yemis mutlu. olurmuuu dedi orta boylum az yazmalim bu tam bir paradigma. sabribey olmus dediler sela verilirken, Saipsiz kalmis tekir kedisi. salca dagitin demis arkamdan helva niyetine, serbest radikal'lerle savasta birebirmis guya. son of the sun calarken radyoda bir t bag atmis caydanliga. tipik trakya cocugu durduk yerde tonights the night diye bagiriyormus sokaklarda. tu kaka bana demis usuyen kutup ayisi, yalnis oldu bak gene yardimci kadin oyuncu. yat geliyorum yavuzum bakma oyle manyak manyak, zehir'li bardak kendime dedi seytanin fisildadiklari. sonra siyah inci yagmuru varmis dun butun gece dedi mulayim sessizce, kuru pilav yerken balkonda.
haybeden insane üstü konuşmalar;
- dünyayı kurtaran adam sizce metin oktay mıydı?
+ bilmem. bence beklediginiz lider benim.
* acz ve fakren ben hep 17 yasindayim. ayrıca da hatun yoksa gidicem ben.
+ neden tirnak icinde, suruden ayrilan idealist kuzu "crypto"su veriyosun?
- yorumsuz...
* you cant help me bro.

amac sadece yasamak değil mi kiran kirana?, der ve uzaklasir genc adam...
Birgün alkolik imamın biri en yakın ankesörlü telefondan oblomov u aramış.
"Balım , ben basri. Bugsbunny nin sinema filmi çıkmış. Gidelim mi?" demiş.
oblomov ise "sesini dahi duymakistemiyorum" deyip kapatmış.
alkolik imamın sinirli halini üzerlerine alınan dr cureklibatur ve bay arkın noluyolanburada diye basriye vurmaya başlamışlar. O sırada bay arkın basrinin sarhoş olduğunu anlamış. "Ulan imam alkol içer mi? Çok yalnış işler yapıyorsun son zamanlarda. ne içtin sen bakayım?" diye sormuş.
Basri kuyruğuna mandal takılan kedi gibi korkarak "biravekahve içtim abi" demiş.
Dr cüreklibatur bay arkına dönerek " bırakalım abi şunu, cezasını kediye kafa atan mücahit fare versin. Biz oyuna devam edelim . Okeyin aranan dördüncüsünüde bulduk zaten." demiş.
Bay arkın "kimmiş bakayım o?" diye sormuş. Aldığı cevap karşısında çok şaşırmış. Buldukları dördüncü isviçreli bilim adamıymış. "Ulan taaa elin isviçresinden bilim adamımı getirdiniz okey oynamaya?" diye kızmış. Dr cüreklibatur cevap vermiş. "Ya abi ne alaka adam amele spora transfer olmuş. Boş zamanlarını bizimle okey oynayarak değerlendirecekmiş."
"Haa tamam" demiş bay arkın. Var bunda bir colpalık ama neyse, nasılsa Aristo biliyordur demiş sessizce. Alkolik imam basri ise içinden dualar ediyormuş o sırada çıkarınbeniburdan diye. Neyse dr cüreklibatur ve bay arkın okey oynamak için yola koyulmuş, alkolik imamda başından geçenleri crazyhodja ya anlatmaya gitmiş. Burdada masal bitmiş.

not: yazarların hiçbiri şahsen tanınmamaktadır.
deep soyle boyle *
+ lost izliyorumben aabi.
- lost ne lan
+ bilmem, böyle istanbuli bir havası var. iiissstttaaannnbbbuuulll işte.
- oldu
+ sigortatelimi attırma lan sabahsabah. karga bokunu yememiş daha.
- gonuşma lan
+ iyipekimadem, texaskatliami' nı bilir misin?
- oneydilan? yok yok ben bilmem beyim bilir. ona sor sen.
+ vayanamvay! dersini almış da ediyor ezber.
kedisever satanist;
''yoga yapan mistiq kediye kafa atan mücahit fareyi öldürmem komaya sokarım''
dedi.
güzel türkçe mizi katletmek için yazar nicklerini kullanarak yazılan okunan anlamlı anlamsız cümlelerdir..
-deep teyim sondayım depresyondayım..
firtinaLI BiR GÜNDE ayseciginalpellayadoyduguan LARDAN BiRiNDE iÇERi birfincankahve iÇMEK iÇiN GELEN YALNiS lideriniz kim sizin dedi içeridekilere. beratulanberat DiYE BAĞIRDI içerideki ofkeli kalabalik. Yanında duran Kör bıçakını çıkaran nevi sahsina munhasir ışıla isildur dedi yalnış. kIran kIrana BiR MÜCADELE BAŞLAMIŞTI ARTIK. Liderinize populizmin köküne kibrit suyu deyin dedi ve ışılı alarak dışarıya doğru yöneldi.tam çıkacakken ben yokmuşum gibi devam edin dedi. içerden sadece şu cümle duyuldu, sanırım osurdum.
otobusun olayim mulayim
ufo gören masum köylü triplerindeki sehir zorbasi kisi mystery, calan telefonunu acti ve "efendim" dedi, telefondaki ses "kopush ile görüsecektim" dedi ve mystery burda böyle biri yok diye sinirli ve cagdasliktan nasibini almamis bir sekilde cevapladi. cani acayip muhallebi istemisti ve her zaman yaptigi gibi tikinmak üzere mutfaga gitti, bir oturusta koca somun ekmegini bitirdiginden ona somuncu da denirdi. tikky oldugu icin hep marka giyinmekten sikilmisti ve artik markasiz giyinmeye karar vermisti. narsist bir insandi ayni zamanda, 1isi kötü bir sey söylediginde cilgina döner, islak mese odunu ile saldirirdi. neden bu hale geldigi ise bilinmiyor, alti yasindayken gecirdigi zatürreden dolayi olabilir belki..
güncel Önemli Başlıklar