bugün

romantik bir sözlük yazarı
Gözlerine hayran kaldığım sözlük yazarı
uludag istanbul kaynasalim zirvesi'ne gelerek varlığını ispatlamış yazardır kendileri.
memnun olduk. *
defans yapma özelliğini iyice abartarak korunan bayrağın da arkalarına geçerek sahadan iyice uzaklaşan, bu sayede hiç vurulmayan ve ayrıca vurmayan, tertemiz bir savaş çıkararak organizatörden parasının yarısını alarak ayrı bir olaya imza atan hayalet uuser.
uludag istanbul paintball oynuyoruz zirvesinde de görülüp "varmışsın be!" dedirten insan. mavilerin bir ferdi.takımdaşım, omuz omuza askerlik yaptığım arkadaşım.*
sadece #172400 numaralı entrysine denk geldiğim yazardır.
zaten bu tek entrysi helal olsun dememe yetmiştir.
yaşına rağmen çok bilmiş tavırları inatçı kişiliği masmavi gözleriyle sözlüğü unutmuş huysuz ama bir o kadarda sevimli yazar.*
gün itibariyle 15:00 sularında mecidiyeköy'de telefonla konuşurken gördüğüm yazar (o konuşuyordu. anlam kargaşası olmasın). kendisini öyle kaptırmış ki kaldırımda yürüyen amcanın az daha üstüne çıkıyordu. biraz daha dikkatli olsun pls. ayrıca arkasından "şşşt, huooop, yokmuşuuuum" diye de bağırınca çevredeki insanların tuhaf bakışlarına da maruz kaldım. ama o hala telefonla konuşuyordu. *

edit: bağırma kısmı yalan
ne zamandır yoktu sahi...
yazmadığı için çaylak olmuş yazmaz.
seni saklayacagim

seni saklayacagim inan
yazdiklarimda, çizdiklerimde
sarkilarimda, sözlerimde.

sen kalacaksin kimse bilmeyecek
ve kimseler görmeyecek seni,
yasayacaksin gözlerimde.

sen göreceksin duyacaksin
parildayan bir sevi sicakligi,
uyuyacak, uyanacaksin.

bakacaksin, benzemiyor
gelen günler geçenlere,
dalacaksin.

bir seviyi anlamak
bir yasam harcamaktir,
harcayacaksin.

seni yasayacagim, anlatilmaz,
yasayacagim gözlerimde;
gözlerimde saklayacagim.

bir gün, tam anlatmaya...
bakacaksin,
gözlerimi kapayacagim...
anlayacaksin. *
sevimli ve güleryüzlü yazar kişi.
9 aralık uludag maksat muhabbet zirvesine en erken gelenlerden olan, güzelliğiyle herkesi etkileyen yazar.. *
moralimi bozan yazar.
şarkı sözlerinde sürekli adı geçen yazar.
"...yokmuşum varmışım kime ne?..."
tabu'da ağzıma sıçan yazar.
yok valla içimde kaldı bunları yazmazsam, kendisine patlarım. *

neydi lan o tabu öyle!?
biz sakil sakil bakaren bi baktım fark atmışlar.
türlü çirkeflikler yapsak da kıvıramadık işi.
asil insan vesselam. hile yaptık katakulliler ettik ama sesini bile çıkarmaya tenezzül etmedi.
he içimde kaldı bok atabilirmiyim diye bir kaç entrysini de okudum itiraf ediyorum fakat entry takibi akabininde en asil duygunun insanı belledim kendisini.
(bkz: alkışlıyoruz)
kendisine şiir yazdığım tek yazardır.* tanımıyorum ama, madem aynı ismi taşıyor, ona ithaf edeyim dediğim şiirimin adıdır. (bkz: sair uuserlardan siirler) 349.
nick sahibiyle doğrudan ilgili ve ilintili olmayaraktan, büyük usta aziz nesin in yaşar ne yaşar ne yaşamaz ından ilham alarak küçük ve pek basit bir kelime oyunu ile entry'mi ahanda şuncacık ve hemen kayıtlara girmiş bulunuyorum; "yazar ne yazar ne yazamaz" sürç-i lisan ettiysek affola..
kendisine 2000. entry'mi armağan ederek doğum gününü kutladığım güzel insan. umarım ömür boyu mutlu yaşar. iyi ki doğdun iyi ki varsın.*
benim de 74. entry'mi hediye edeceğim muhterem kişilik. nice mutlu yıllara. * *
bunca yılın ardından hissettiğim tek duygunun adı..
(bkz: bir varmış bir yokmuş)
-yokmuşum...
-...yokmuş muymuşum acaba? var sanmışım da meğer yokmuşum, ha az ha çokmuşum, bazen aç bazen tokmuşum, aslında bunca zaman ne var ne yokmuşum.
böyle bir şey yok. ama bunu demek istemiş olabilir misiniz: yokoluşum
2013 den bu yana ilk kez az önce entry girmiş yazar.