bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kafayı mitoz bölünme yle bozmuş mayozu yazmaya takaati kalmayan ikinci nesil yazarımız.
  (bkz: sözlükte uçusan sevgi kelebekleri) *

  birinci nesil yazar. (bkz: çakma nesil) *
  5 -1 ... kacak kelebek
 2. 2.
  özellikle sinavda verilmis mukemmel cevaplar başlıgı altındaki (#74306) nolu entrysle büyük begenimi kazanmıs*** yazardır.
  ... amele donu
 3. 3.
  kendini genetik bilimine adamış olduğunu tahmin ettiğim faydalı sözlük yazarı.
  ... örümcekkafalı
 4. 4.
  beşiktaş'lı sözlük yazarı, hoşgelmiş.****
  -1 ... redwinemania
 5. 5.
  an itibarı ile cantık ve güveç kavramları ile kafası karışmış olan yazarımız kurtarılmak için tarafımdan çalışmalar sürmektedir bu vesileyle entrylerini inceleme fırsatı bulduğum ve eglenmeme sebep olmuş eglenceli sözlük yazarı.
  ... narsil
 6. 6.
  popularitesini sözlükte hızla artıran süper insan**.kendisi bir kelebektir. **.bu aralar belirgin osman (bkz: osman murathanoğlu)krizlerine girmektedir.kendisine allah kolaylık versin demekteyiz.
  ... pasifagresif
 7. 7.
  esasında kendisi bir pıtırcıktır. Güldüğü kadar güldürmesini de iyi bilen, dokunsan sanki kırılacakmış gibi ince ve zarif olan, asla ama asla ona verdiğinizle yetinmeyen her zaman ''başka başka?'' diyen, çok iyi dert dinleyen ve dertlerime analitik düşünme yeteneği ile çözümler getiren dostum, pıtırcığım. (bkz: sevgi yumağı)
  ... wunsch
 8. 8.
  ismi tanıdık geldi sanki
  ... kemp_40
 9. 9.
  sözlükte şimdiye kadar konuştuğum en iyi niyetli yazarlardan. iyi ki tanımışım onu *
  ... omayra
 10. 10.
  windows msn yerine wündows msn yazmayı tercih eden şirin yazarımız.kendisi bakırköy kalabalıgından bayaa rahatsızdır bunun icin onlem almak lazım*. ayrıca psikopatlastiran ilkokul sarkilariadlı entry'siyle gülmemek elde değil*
  ... haznedaroğlu