1. 1.
    (bkz: kırmızı başlıklı kız)
    2 -1 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    25 kasım 2006 mecidiyeköy cay simit zirvesi tutarsa organizatörlüğe başlayacak 3. nesil yazar.
    -1 ... kirmizi baslikli kiz
  3. 3.
    en iyi uludağ sözlük zirvesini hazırlayacak olan bir adet 3. nesil yazarcık.
    ... kurremkarmerruk
  4. 4.
    ben daha önce "gerçeği" tahmin etmiştim yazarı.
    (bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
    zirve için teşekkürler.
    ... bettyboop
  5. 5.
    nefis bir bayan sanilan yazarin erkek cikmasi vakası. zirveye pat diye gelip, herkesi bir anda susturmuş ve kayda başlamıştır. zirve için teşekkür edilesi yazar.
    ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    gittiği her yerde az duran yazar. *
    ... fatal
  7. 7.
    ben kırmızı başlıklı kızım dediğinde "vay ipneee" diye ünlemde bulunduğum gay * yazar. ahahahah... ulan okudum karpuzkabuğu sarkmış lan. dekaya alırız filan diye...
    2 ... karga
  8. 8.
    taş gibi bir hatun beklerken hayallerimizi yıkmış kırmızı başlıklı yazar. beklentim vardı evet yapcam sana yapcam diyerek bir sürü kişiye söz verdim napalım artık başka bir kırmızı başlıklı bulcaz. zirvenin organizatörlüğünü yapacam diyerek bir saat kalıp mekanı bize bırakmış yazar. senin adına da eğlendik. zirvenin organizatörü olup geç gelen erken kaçan yazar. * * *** neyse teşekkür toplaştırdığın için.
    ... kacak kelebek
  9. 9.
    duyduğuma göre zirveye gelmemiş, kalabalığın haberini alınca ağabeyini göndermiş olan kız yazarımızdır. eh öyle bir abi oldu mu birisinde artık o kıza yan gözle bakmak da olası değildir hani gözümüz korktu. yoksa takipçisiydik biz o kızın, daha beraber halısahada aynı top için ikili mücadeleye girecektik falan ama yok hayallerim buharlaştı havaya karıştı gitti yazık...
    2 ... schenardi
  10. 10.
    kırmızı başlıklı erkek desek tuhaf olur sanırım. *

buradan çıkan sonuç ise: yazarların cinsiyetini anlamak için zirveye gitmek ya da videoları seyretmek gerek. * * *
    ... buhara