bugün

entry'ler (1611)

nehir aslan

evinin 50 mt uzağında ki bataklıkta cesedi bulunmuş. Allah rahmet eylesin. arada babası çıkıyordu ana habere. adamcağız istanbul' da ki ufacık işaretin peşinden sokak sokak kızını arıyordu.
arama-kurtarma olaylarının ciddi reforma ihtiyacı var gibi.

internetin en yalama haber sitesi

ensonhaber.com

yurdaer okur

Adam dünyaya savcı turgut olmak için gelmiş. Hatta dizide bile. Gidiyor geri geliyor falan.

evdeki wifi in odada çekmemesi

Küfürler yağdırana kadar arıza kaydı bırakıyorsunuz, gelip bakıyorlar.

lucy

Konu iyi, oyunculuk orta, senaryo berbat, usb paha biçilmez...

evkur

Araçlarından bir tanesi yaşlı bir vatandaşı ezmiş, kaç defa adamcağızın üzerinden geçmiş ancak araç şoförü serbest bırakılmış firma.

bir müslüman nasıl akp ye oy vermez

Seçim mühürünü başka partinin amblemine basarak.

yürüyen merdivenin sol tarafında dikilen türbanlı

yürüyen merdivende mantık; yürüyen merdivendir, kişi değil.
medeniyet ölçütü merdivenin sağıyla soluyla, durmayla yürümeyle ilintili olanların kişileri türbanlı/türbansız/ muhafazakar vs. diye ayırmaları ne büyük ironi...
başlığa dönersek; acelesi olanlar için asansör ve ya yürüyerek inip çıkmaları klasik merdiven kullanabileceğini bilmeyenlere dert olan kişidir.

bir evladın göz önünde eriyip gitmesi

sonunu en başından tahmin ettiğim bir filmi izlemiş gibi oldum...

#6249742 bununla başladım seyire..
#7514466 umutlandım. oh dedim mutlu sonla bitecekmiş.
#20599290 yanıldığımı anladım.
#24661897 ve film kötü sonla bitti..

Çok acı bir şey olsa gerek çok. Allah kimseye göstermesin bu acıyı. Yavrunun mekanı cennet olsun.

münir özkul

2500 küsür entrynin 2000 tanesi adamın ölümüyle, pardon pardon ölmemesiyle alakalı sanırım. Adam o kadar film yapmış, yaşar usta olmuş, Mahmut Hoca olmuş kime ne? Ab-ı hayat suyu içmedi herhalde, her fani gibi eninde sonunda ölecek. Amma baydı bu geyiğiniz.

şebnem sönmez

Oyunculuğuna falan lafım yok lakin hep itici bir tarafı olan kişi.

evli insanların bekarlara evlenmeme tavsiyesi

Kulak asmayın, dikkate almayın bu tavsiyeyi. Akşam olsun bir an önce evime gideyim, eşime kavuşayımın tadı bambaşka. Aynı evi, aynı yatağı, huzuru, huzursuzluğu, aşkı sevgiyi gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz ve belli bir olgunluğa erişmiş kişiyle evlenin. Alın işte bu da tavsiye..

ege şivesinin filmlerde kullanılması

Filmlerde kullanılması bir derece. Hatta şiveye iyi hazırlanılırsa gayet güzelde olur. Ama her dönem dizilerde kullanılıyor, çok yapay ve eğreti duruyor. Gelem mi gidem miyle yürümez o işler.

nokia kullanan nostaljik insan

Lumia 720 den melabaaa...

en sevilen çelik şarkıları

(bkz: bu şehirde)

sözlük yazarlarının itirafları

Dünyanın en gereksiz insanı için heba olan iki yılım var. Neyse ki buldum doğru yolu. Çok şükür, amin...

türk telekom reklamındaki kedi

Adı tekno tekir. Sevimli mi? Bence evet. Ses Mehmet Ali Erbil' in.

kadınına karşı anlayışlı olan erkek

Kendi gibi anlayışlı biriyle evliyse mutlu bir yuvası olan erkektir.

istiklal marşını bilmeyen cumhurbaşkanı adayı

düşüncelerim #24571206 şu entrymin tersine dönmekle birlikte ihsanoğlu'na oy kaybettiren ciddi bir gaftır.

biri tc ibaresini kaldırır, biri milli marşı bilmez, biri zaten ülke düşmanı. hepsinin köküne kibrit suyu. kalbimin cumhurbaşkanı yıldız tilbe! o kadar...

tümgün telefonuna gelen tek mesajın rte den olması

Bana Hilmi Türkmen yazdığından benim telefonum için geçerli olmayandır.