• Rte nin osman kavala için sarfettiği söz.
    Ama bir zamanlar rte ve soros nasılda sevgi kelebeğiymisler.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2194506/+
    2 0 ...
  • Artık, hiçbiryerde istenmediğimi farkediyorum. insanlar, buldukları her fırsatta beni aşağılıyor ve azarlıyor. Uludaki wogtah nickli eski hesabım; bir kaç kural ihlali nedeniyle kapanınca, vucudumdan bir parça kopmuş gibi hissettim. Ve bu son 1 haftadır da, hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Bu sözlük, zaten bir yerden sonra sadece aynı içerikleriyle sıkıyordu. Beni motive eden, her gün artan karma puanlarımdı ki; bazı onun bunun çocuğu seri eksiciler saolsun, her entrymi eksileyip bir günde kazandığım 90 üstü karmamı 3,5 düşürüyor. Bunu da eksiler bu tipler. Anlaşıldı ki burada da istenmiyorum. Eğer bu durum böyle devam ederse ciddi ciddi hesabımı silicem. Psikolojim zaten çok bozuk. Her gün çalıştığım işyerinde aklıma bir sürü iğrenç ve korkunç şey geliyor. Her an ölmek istiyorum. Çünkü hayatımda motive olabileceğim hiçbir şey kalmadı. Beni bu hale getiren, böyle depresif biri olmamda emeği geçen herkesin de amk.
    3 2 ...
  • paradoksa yol açacak durumdur. bizde malum kötü insanlar uzun yaşar derler iyice ızdırap çeksin hastalıktan başını kaldıramasın elden ayaktan düşsün kula muhtaç olsun diye ömrü uzun oldu derler. dua edeyim derken beddua ediyor olmayasınız bak silivri yavaş yavaş soğumaya başladı zaten..
    2 0 ...
  • faydalı bilgiler içeren ve eklemeler yapılması gereken röportajdır. önceki şirkette çalışırken bu suriyelilerin çok işini yapıyorduk. meşhur bir suriye lavaşları var ya bunların poşetleyip satıyorlar. o lavaşı yaptıkları devasa fırınımsı sistemin dönüşümlerini yapıyorduk önceki şirkette çalışırken. o işleri yaparken türkçe bilenleri ile konuşurdum zaman zaman. bazıları çat pat ingilizcede bilirdi.

- ee geldiniz yerleştiniz memnun musunuz bari ?
    + yok değiliz valla..
    - niye memnun değilsin ?
    + umduğumuz gibi olmadı
    - ne umarak geldin ki buraya ?
    + suriyede yaşarken sizin ülkeyi çok duyuyorduk tayyip var zenginlik var herkes refah içerisinde yaşıyor zannediyorduk
    - nasılmış peki burası
    + insanlar aç, fakir hep ülkeyi yönetenler yiyiyor onların aileleri zengin saraylarda yaşıyor kaç paraları var allah bilir bilmiyorlar. siz de bizim gibi az paraya çalışıyomuşsunuz..

bak adam 1500-2000 km uzaktan gelmiş istanbula ve ülkeye. 1-2 senede ülkenin halini görmüş, çözmüş. bizimkiler 20 senedir "inadına" aynı adamı iktidarda tutuyor ve hala mevzuyu çözemiyorlar. bu suriyelilere zerre sempati besleyemedim yıllardır ancak aralarında böyle akıllı olanlarda var allah için. bunlar bir şekilde ama usulüne uygun ama değil buralarda iş yeri açıyorlar veya açılanlarda çalışıyorlar. ancak o savaş korkusu ölüm korkusu falan geçeli çok oldu. adamlar artık burayı benimsediler gitmeye hiç niyetleri de yok. ama yetmemeye başlayacak. ne kazandıkları para yetecek ne ülkede herhangi bir söz hakları yok adları üstünde "mülteci"ler. ellerine geçen iyiden iyiye yetmemeye başlayınca farklı yollara girecekler. organize olacaklar tıpkı pkk gibi ışid gibi. o girecekleri farklı yollarda malum hani her akşam haberlerde görüyorsun ya "yabancı uyruklular" şurayı soydu bunu gasp etti gruplar halinde bıçaklı satırlı kavga çıkardılar şu kadar kişi yaralandı, öldü diye. işte o yabancı uyruklular bu suriyeli ve afganlar. çok şaşırtıcı bir bilgi biliyorum sen aslında o haberlerde "yabancı uyruklu" denilenleri norveçli portekizli falan zannediyordun ya yıllardır..
    9 1 ...
  • akp torpili ile aksaray üniversitesine öğretim görevlisi olarak atanan, diploması, tezleri, doçentliği sahte çıkan sahtekar profesör zehra zulal atalay laçin adlı akademisyendir.

akp'den bulduğu torpille aksaray üniversitesine atanan bu kürtçü bölücü vatan haini şahsın bazı beyanları şöyle;

*kürdistan'ın bağımsız olacağına inanıyorum;
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2194475/+
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2194476/+

ve türkiye'nin bir bölümünü de içine alan sözde kürdistan haritası önünde verdiği poz;
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2194477/+

işin ilginç yanı kürtçü bölücü pkk sempatizanı bu sahtekar akademisyenin sahtekarlıklarını, diplomasının sahte olduğunu nevşin mengü adlı hdp hayranı gazeteci ortaya çıkardı;
    https://twitter.com/nevsi.../1451452388456415232?s=20

kürtçü nevşin'e bak sen.
    kedi olalı bir fare tuttun kız vallahi bravo.

eyy yerli ve milli akp'liler...!
    üniversitelerimize kürtçü bölücü bu pkk'lıları neden atıyorsunuz?

bu pkk'lı sahte profesöre kim referans oldu acaba? hadi çıksın bakalım ortaya yersiz ve milsiz sahtekarlar sizi...
    11 0 ...
  • dünyada güneş ışınlarından etkilenip bronzlaşan, yürürken ayağına taş batınca acıyan ve dolayısıyla ayakkabı giymek zorunda olan, doğuştan yüzme bildiği halde sonradan unutan tek canlı türü...

antik uzaylların önce homo erectus'un genetiği ile oynayarak homo habilis'i elde etmesi, sonra homo habilis'in genleri ile oynayarak neanderthal ve homo sapiens'i ortaya çıkarmalarının ardından homo sapiens'in genetiğinde yapılan bazı değişikliklerle elde edilmiş yarı dünyalı, yarı dünya dışı bir yaşam formudur homo sapiens sapiens...

hiç şüphesiz ki homo sapiens sapiensler kendilerini diğer hayvanlardan farklı kılan yaratıcılarını unutmamışlar ve onlara dair mitolojiler geliştirmişler bu mitolojileri de zaman içinde harmanlayıp farklı farklı dinler ortaya çıkarmışlardır.

aslında inandığınız şey kutsal bir varlık ve mutlak bir kudret değil, uzaylı bilim adamlarıdır...
    4 0 ...
  • Ben yemek yapmıyorum ki deyip güldüğüm erkektir. Bence etkileyici. Her konuda umursamaz bir serseri gibi davranıyorum ama yine de düşmüyorsunuz beyler. Üzücü.
    3 2 ...
  • güşlü türkiyenin yürek burkan hadisesidir. ekonomi şaha kalkıyor ülke uçuyor kaçıyor diyanetin bütçesi yunanistanın bütçesi kadar ama camiler hala cemaat sermayesi ile dönüyor. diyanetin işi ise kim kiminle zina yapabilir kime nikah düşer bunların fetvasını verip muhalefete laf sokma çabaları falan filan. hayat çok tuhaf kuşlar böcükler felan..
    3 0 ...
  • su anki hissettigim duygu.

arkadaslar ruh halim bu aralar cok afedersiniz ama bok gibi. hicbir seyden zevk almiyorum amk. hayatta istedigim herseyi elde ettim galiba. boyle gidersem sigaraya alkole falan baslayacagim, ki ben agzina sigara surmemis bir insanim su yasima kadar.
    1 0 ...
  • LGBT'ye röportaj vermiş olan gazeteci ve sunucu.

Sabah gözümü açıyorum, bildirimi eksik olmayan telefonumu elime alıyorum ve gördüğüm; "fotih oltoylı lpg röportajı". Böyle güne mi başlanır lan? Ben bu adamın iktidara saplamasına alışamadım daha, lpg ne amk?
    Link: https://lgbti.org/gazetec...tih-altayli-ile-roportaj/

Yavaş dön, hızına yetişemiyoruz ağbi.
    1 0 ...