• bir lokma bir hırka halka ballı kaymaklı işler çocuklara.

sünni diyanetin eski başkanına yapılan ptt ihalesi kıyağı.

''PTT’nin tüm şubelerindeki kameraları yenileme işine yönelik ihaleden, 1 milyon liralık Mercedes makam aracı ile gündeme oturan Diyanet işleri eski Başkanı Mehmet Görmez’in oğlu çıktı.
    PTT'nin ihaleyi STM adlı şirkete verdiği, bu şirketin ise yüzde 5 komisyon ile işi Görmez'in oğlu Burak Görmez'e ait NiTi firmasına devrettiği belirlendi. CHP izmir Milletvekili Atilla Sertel, 35-40 milyona yapılacak işin 100 milyon liraya çıkartıldığını belirterek, “PTT'nin kasasından fazladan para çıktı” dedi. PTT'nin hesapları Meclis KiT Komisyonu'nda ele alındı. Toplantıda konuşan CHP'li Sertel, 28 Aralık'ta davetiye usulü ile yapılan ihalenin detaylarını açıkladı ve “ihaleye STM firması 4 gün içinde hazırlandı” dedi. '' (oda tv. haberi)

olsun namaz kılıyor , birde hacı yağı sürüyorsa helali hoş olsun...!

ateistler deistler sapık ,bunlar sütten çıkmış ak kaşık...
    6 0 ...
  • daha başlığı okuduğunuzda gözünüzün önüne geldi mi o lise yılları?

hani Ceyda adlı şirin kız kantine gider teneffüste, bir tane bisküvi alır, daha paketi açalı bir kaç milisaniye olmuştur ama sınıf arkadaşlığı batsın leş kargaları doluşurlar etrafına;

"ooo ne yiyoz"

"aaa Ceyda ne yiyoz"

"ne yiyoz ceyda"

kızcağız elbette o leş kargaları kadar "yavşak" olmadığı için ikram eder ama dağıldıklarında pakette bir tane bile bisküvi kalmamıştır... şerefsizler hepsini yemiştir!

ve o ceyda sırf yiyemediği için gelişimini düzgün tamamlayamadığından, üniversiteye geldiğinde memeleri küçücük kalmıştır...

üniversitede aşık olduğu oğlan da sırf bu yüzden ona yüz vermemiştir... ceyda'nın gözlerinden bir damla yaş süzülmüştür ama kimse görmemiştir...

leş kargaları size soruyorum; ceyda'nın hayatıyla böylesine oynamaya değdi mi ha, değdi mi?

lanet olsun hepinizden iğreniyorum...

not: arabeskkadın'ın "isal olmuş kedilere" duyar kastığı gibi maymunluk yapıyorsam da namerdim! yukarıdaki cümleleri yazarken arada güldüm ama ciddiyetle yazdım.

şimdi soracaksınız o leş kargalarına ne oldu?

hepsini bilmem ama en az 3 tanesi bizim ofiste çalışıyor!

efendim üzerinize afiyet bir süredir diyetteyim. yaza fit girmek için çabalıyorum, klasik kışın alınan kilolar derdi. ara öğünlerde yediğim meyveleri de evden getiriyorum, tüm yiyeceklerim de "gerekli kalori hesabı yapılmış" bir biçimde ne eksik ne fazla olarak.

bugün için de 1 muz, 1 elma, 10 adet de yenidünya getirdim evden. koydum masama.

ulan leş kargalarının biri geliyor; "aaa çikita muz" diyor yarısını koparıp gidiyor...

diğeri geliyor; "aaa arjantin elması, ya dünya kupasında bu yaz var ya messi şov yapacak şov amk" deyip, cebinden çakıyı çıkartıp kesiyor yarısını... senin ben amına koyayım! o çakıyla kim bilir neler yaptın, nerelere soktun, kedi mi kestin, konserve mi açtın? nasıl yiyeceğim ben elmanın kalan yarısını yavşak?

sakin olmaya çalışıyorum... her şey güzel olacak, ne olsa 10 tane yenidünya duruyor orada diyerek kendimi teselli ediyorum ki bir süre sonra patronun sekteri giriyor odaya;

+ aaa ne yiyorsunuz aberystwyth bey?

- ebenin amı, tadıcan mı?

+ aaa frenk elması değil mi o?

- yeni dünya diyorlar, frenk elması diyorlar, malta eriği diyorlar, seninle bunu mu tartışayım kızım?

+ çok güzel görünüyor, hmm boyo totloymoş, bor tono doho oloyom...

- seni var ya eşekler siksin aybüke!

5 tanesini yedi ya, çekirdeklerini bile çıkarmadı, nasıl yuttun çekirdeklerini kahpe?

hay kocan seni rus eskortlarla aldatsın e mi?

hay kaynanan oklava kırsın kafanda!

leş kargası aybüke!
    14 1 ...
  • Bir kamboçya veya kuzey afrika turu hiç fena olmazdı. Ya da gezi olsun da neresi olduğu çok da mühim değil.

Şu hayatta samimiyetle söyleyebilirim ki; zaman ve para sorunu olmadan Bir tek gezenleri kıskanırım evet.
    13 1 ...
  • şüphesiz ki iyi niyetli bir sesleniş.

ancak değerli arkadaşlarım, sizden ufak bir istirhamım olacak.

elbette sözlükteki sevgi ortamını, konuşma ve yalaşma imkanını, atmosferin sıcaklığını arttırın ama lütfen böyle ifadeler kullanmayın.

minnoşella mı diyen ararsın, hımınışello diyen mi, balım diye sesleneni mi...

62 yaşındayım. ister istemez üstüme alınıyorum. 62 yaşındaki adama minoşella denilir mi? alındım ben ya, gözlerim doldu resmen.
    12 4 ...
  • başına bir cisim gelmiştir ama bu olay bjk tarafından abartılarak şova dönüştürüldü gibi. o stadta eric gerets'in alnı yarıldı, hasan şaş'ın kafası yarıldı ama böyle bir staple ile sahte dikiş görülmedi.
    5 4 ...
  • Fenerbahçe'nin, dünyanın en büyük orospu çocuğu takımının yaptığı götverenlikle muhtemelen hükmen yenik sayılacağı maç. Bize sulu derbide neler atıldı neler, ama bir iki bozuk paraya çingene quaresma provake etti. Caner hadi atın atın diye taraftarı tahrik etti. Tolga durduk yere kulübeden çıkıp taraftarlara bağırıp küfür edip kışkırttı. Şenol da kafasına gelen peruktan, lokal anestezi ile sahte dikiş attırıp bunu anında sosyal medyada paylaşıp, sedye ve ambulansla hastaneye kaldırıldı.
    Yatacak yeriniz yok.
    7 13 ...
  • Posta arabalari yukte ve pahada agir seyler tasiyordu. Filmlerdeki degil de tren icadindan once amerika da iki eyalet arasinda (bkz: Kentucky ve california olsun) transfer edilen malzemeler dogru nokta da patlatilirmis. (Bu iki ornegimiz icin nevada eyaleti uygun oluyor) calismaya ne gerek var ki himiina. Zaten amerika ilk yerlesim duzeninde vergiler inanilmaz yuklu oldugundan bireysel silahlanma ve yagma had safhadaymis.

Kaynak: route 66 nevada muzesi.
    2 0 ...
  • penisilin

93.
  • Ölüyü bile diriltecek kadar etkili olan iğne. Popoyu biraz acıtır, yakar, uyuşturur ama hastalıktan eser bırakmaz.
    7 1 ...
  • Her genelleme gibi bu konuda yapılan genellemelerde yanlışlarla dolu. Haklı oldukları yerler yok mu? Evet var. Ruhbanların elinde her şey istediklerini yapıyorlar fetva veriyorlar. Kurana aykırı olsa bile. Sistemi eleştirebilirsin ama dışındaysan değiştiremezsin.
    2 1 ...
  • Ne zor şey lan unutmaya çalışmak? Geberir gibi sevdiğin insanı arasan da ulaşamamak Bir zaman sonra da acıta acıta alışmaya çalışmak..

Buraya yazdıklarımı görmüş hanımağa. Aradı beni, sen acitasyon yapma orda burda diye bi de ona çemkirdi. Sevgiliyken ayrı çemkirirdi de ayrıldıktan sonra anladım ki çemkirmesini bile özlemişim. Hiçbir şey değil de yazdıklarımdan çıkardığı tek şeyin acıtasyon yaptığım olmuş o çok koydu.

Okursan bunu da son birşey daha söylemem gerek sana. “Sabır da yorulur”.
    4 0 ...