bugün
tavsiye

ulaşılmaz olan şeyin gözde büyümesi

maalesef ulaşıldığı anda isik hiziyla kuculmeye yol aciyor.
bu muymus lan yani deyip siktiri cekiyorsun. sonucta herkes insan, yiyor iciyor osuruyor siciyor. cok da seetmemek lazim.

odanın çok tozlanması

Yazın cam pencere açık olduğu için ister istemez maruz kalınan sevimsizlik.

farklı siyasi görüşler dost olabilir mi

Mevcut parti gösterdi ki, olamıyor. Karakter siyasi görüşü etkiliyor. Bu durumda omurgasız biriyle dost olmak zorlaşıyor. Menfaat birliği ile dost gibi görünenler bir süre sonra düşman olabiliyor.

fizik tedavi

Ben haftada 3 gün Dübəndi'den Bakü'nün merkezine senin için gelirken, sen hiçbir şey yapmıyorsun, hiçbir etki göstermiyorsun... Kırıldım bak.

fenerbahçe nin ligden çekilmesi

--spoiler--

Siz gibi kripto ermeni,rum,yahudileri sevmiyoruz.

beraber meyhaneye gidip kafa çekmiyoruz

--spoiler--

oruçluysan orucun gitti dede kul hakkı yedin afiyet olsun. trabzonun plakası gibi 61 gün kaza orucu tutman lazım artık * araplar müslüman kardeşin ama biz müslüman değiliz öyle mi ? e git arabistanda yaşa karadenizde ne işin var senin ? orada sürekli savaş var bir sürü dul kadında vardır tam senin ortamın. gerçi orada dullara falan sarkarsan kolunu bacağını keserler izaura gibi kırbaçlarlar dimi..

cerrağam

Ulan o kadar şakalar komiklikler yapıyorum şu kadar kıymeti olmadı allah sizi top etsin. Gözlerim renkli değil diye mi böyle oluyo anlamıyorum pü.

Peşinedit: izninizle ben yine de bi link atayım.

görsel

fenerbahçe nin ligden çekilmesi

çekilsin tabi ki, herkes kendi kabında boğulsun.
ne kazanacaklar, parasızlıktan meteliğe kurşun atacaklar...
evet tam istediğiniz gibi olur, biz yokuz kendi aranızda takılın....

fb 'nin uğrayabileceği zararlar içinde bir yardım kampanyası yapar düzenlenir.
forma ise forma alırız yine
para ise karınca kararınca para verilir.
bi öğün yemek yemem armama destek olurum.
böyle düşünen milyonlar da var.
her hafta kadıköyde antreman maçı yapsın, biletlerini satsın vs.
yani uğrayacağı maddi zarar konusunda da taraftar elini taşın altına koyar.

sonuna kadar destekliyorum.

turgut altinok un seks kaseti

Benim böyle bi kasetim çıksa hiç utanmam, meydana kocaman bi ekran kurdururum "verin kardeşim hep beraber izleyelim, yapamayan da öğrensin nasıl oluyomuş" derim
Hodri meydan aq

aselsan derizgöz sualtı otonom aracı

Aselsan'ın geliştirdiği su altında hem askeri hem de sivil amaçla kullanılabilen, otonom hareket kabiliyetine sahip, modüler yapıdaki mini insansız keşif ve gözlem denizaltısıdır,DERiNGÖZ, yüksek manevra kabiliyeti, hassas navigasyon yeteneği, özelleştirilebilir görev faydalı yükleri, optik ve sonar görüntüleme teknolojileri, kablosuz haberleşme altyapısı gibi özelliklerle donatıldı.

Türkiye’nin ilk otonom sualtı aracı olan DERiNGÖZ su altında araştırma, keşif ve gözetleme, mayın tespit, boru hattı inceleme, liman ve üs koruma gibi birçok alanda etkin bir şekilde kullanılabilecek.

görsel
görsel
görsel

trabzonspor

bir alt lige değil futbolun temizlenmesi için en az üç alt lige düşürülmesi gereken takımdır. onlar yukarı çıkana kadar en azından lig temiz kalsın..

kendi taraftarın ortada herhangi bir tahrik yokken maçın 1.dakikadan 105.dakikasına kadar sahaya ne bulursa atıp rakip takım oyuncularını yaralıyorlar.. rakip takım kalecisi sakatlanmış yerde yatarken suratına bir şeyler atıp adamın yüzünü kan revan içerisinde bırakıyorlar.. ki bu adam hırvatistan milli takımının kalecisi düşün hayatında böyle bir şey görmemiştir.. rakip takım hocasının kafasına ellerine ne geçerse atmışlar adam ayaklarından kafasına kadar sırılsıklam olmuş.. yetmemiş maç sonunda sahaya atlayıp kimisinin elinde bıçak kimisi bir yerlerden bir şeyler sökmüş rakip futbolculara ciddi zararlar verme amaçlı sahaya girmişler..

sen trabzonspor olarak maçtan sonra çıkıp "evet sorumluluk bizde idi ev sahibi bizdik yaşananlardan dolayı çok üzgünüz özür dileriz" diyeceğin yerde hala kuyruğu dik tutma amaçlı "bu yaşananları şerefli trabzonspor taraftarına yamamaya çalışmayın" diye açıklama yapıyorsun. lan tamam o "şerefli" taraftarınızın şerefini onlarca kişi sahaya atlayıp futbolculara saldırırken zaten gördük de kime yamanacak bu olay stutgart taraftarına mı everton taraftarına mı lille taraftarına mı ? yani ne demek istiyorsunuz o sahaya atılanları trabzonspor taraftarı atmadı sahaya atlayanlar trabzonspor taraftarı değil miydi ? kimdi peki onlar arkadaşım.. ligin ilk yarısında kadıköyde kazandıktan sonra 20 dakika orta sahada sevindiniz size en ufak bir cisim atıldı mı sahaya 1 tane taraftar atladı mı ? hiçbir şeyden utanmıyorsanız bari bundan utanın da bir özür dileyin hala atar gider yapacağınıza..