6
  • youtuberlığa adım atan minübüscüdür. merhaba arkadaşlar minübüsüme hoşgeldiniz bugün sizlere nasıl şaranpole yuvarlanır onu göstereceğim. öllmezseniz abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın.
    selcukenescetiner
    577 - 1 saat önce
    ... :)9 :(0
  • balık tutmaya gitmiş olan padişaha atılmış iftiradır. siz bilmezsiniz o zamanların ingiliz gemilerinde balık tutma eylemi son derece teknolojik ve kolaydı. padişahta fırsat bu fırsat deyip balık tutmaya gitmiş işte. tabi gemi çok açılınca hazır açılmışken ülkeden biraz uzaklaşayım demiş. bizler büyük resmi göremediğimiz için anlayamıyoruz bakın üstte büyük resmi yalamış yutmuş arkadaşlar çözmüşler her zamanki gibi *
    mel mel bakan gibson
    1398 - 2 saat önce
    ... :)6 :(1
  • ne tipte insanlar ile bir arada yaşadığımızı gösteren vahim durumdur. bir tanesi de hemen üstte..

bilmiyorsun madem neyin ne olduğunu sus. sus ki adam sıfatına gir. okuma kültürün yok araştırma kültürün yok tek bildiğin yalakalık yapmak ve yalakalık yaptığın kişiler sana ne söylerse onu savunmak. susmuyorsun üstüne gelip "kazandığımız savaşta toprak kaybetmek rezalettir" diyorsun. anlaşmayı ismet inönü imzaladı diye sırf chp var işin içerisinde diye bu kadar tarihi saptırıp saçmalamak inanın standart bir insanın aklının alacağı bir şey değil. kurdukları orantı tayyip karşı çıktı diye zafer diyorsunuz. ee peki o yüksek zekanla birde tersinden düşünsene. siz neden hezimet olarak görüyorsunuz ? yalakalık yaptığınız aynı şahıs karşı çıkıyor diye. hayatım boyunca her zaman söyledim uyguladım da bilmiyorsan susacaksın susmassan böyle kepaze olursun işte..
    mel mel bakan gibson
    2208 - 3 saat önce
    ... :)8 :(2
  • rus kızı

105.
  • Rus bir arkadaşım var. Kız rusyadan kalkıp erkek arkadaşı için ankaraya geldi iyi mi...

Hangi türk kızı yapar bunu, bizimkiler anca trip atar.
    tencerex6
    2767 - 3 saat önce
    ... :)6 :(0
  • hala giriyorsun rüyalarıma. aylar geçti oysaki. benim zayıf yönümde bu olsa gerek. benim zayıf yönümde sen olsan gerek.
    fakat artık başkalarının yanındasın hep. göz göze geliyoruz. tanımazlıktan geliyorsun. tıpkı gerçekteki gibi. hani isterdim ki; rüyalarımda bari gerçekten sevseydin beni. benim seni sevdiğim gibi.
    bu arada; teşekkür ederim. bana en sevdiklerime bile güvenmemin bir hata olduğunu öğrettiğin için. en değer verdiklerime bile güvenmemin...
    excaliabur tutan panda
    3340 - 5 saat önce
    ... :)4 :(2
  • Türkiye yada türk insanın da eksik olan şeylerdir.
    Ben bir tane söyleyeyim; kendine güven. Yalnız bu güven çalışmaktan öne geçerse tehlike arz eder. Ama çalışıp güvendiğimizde bizi dünyada kimse yıkamaz.
    sunday sunday
    3929 - 6 saat önce
    ... :)1 :(1
  • yalnızlıktan ve bunun verdiği rahatsızlıktan ne yazacağını/nasıl bir konu bulacağını bilememek..
    lonelyandfree
    4583 - 6 saat önce
    ... :)1 :(0
  • şeker diyetine başladım ve ağzıma 4 gündür bisküvi, coca cola, çay şekeri abur cubur falan sokmadım. şekersizlikten kıvranıyorum lan. açmış bakmış dolabı şeker de sanmış ilacı yemiş yemiş bitirmiş akşama sancı başlamış taki çocuğun bir benzeri travma ile karşı karşıyayım.

ama kararlıyım. Minimum şeker, minimum yağ, maksimum sağlık. Gittiği yere kadar.
    ucgende alan
    5202 - 8 saat önce
    ... :)6 :(0
  • vazgeçmek.

umut edince sürekli beklenti oluyor insanda. iyi bir şey olsun, kötü olsun, gelsin, gitsin vs vs gibisinden bir sürü beklenti...

vazgeçmek daha mantıklı geliyor bana. aynı acıyı verir vazgeçmek umut etmekle ama umut etmek kaygı da katıyor insana ve umut insanı kemiriyor.

kemirilmektense vazgeçmek en iyi çıkış kapısıdır ve ben her zaman o kapıyı tercih ederim.

vazgeçiş bi sonuçtur. umudun sonu sonucu yok kı, o yüzden gerek de yok.
    aferiiinsprite
    5883 - 9 saat önce
    ... :)8 :(0
  • Abi dönemin modası mı bu bilmem ama yapmayın ya. Şu aralar Hangi kadının resmine baksam hepsi kameraya baygın gözlerle poz veriyor. Ölüyor musunuz yoksa daha da kötüsü kendinizi çekici mi sanıyorsunuz?
    Tamam belki çekici olabilirsiniz böyle ama hepiniz aynı pozu verirken ortada bir güzellik vb göremiyorum ben. Yapmayın.

Edit: sonunda uyarımı ciddiye alan yazar takmış gözüne gözlüğünü, çevirmiş kameradan gözlerini ve öyle çekilmiş fotoğrafını. Sağ olsun.
    git schopenhauer oku gel
    7224 - 10 saat önce
    ... :)8 :(2