• Genele bakıldığında ideal olarak görülen bedende olmaktır. öyledir de aslında ama ince belli, dolgun hatunlardan hoşlanan bir insansanız bu bedendeki kişiler ilginizi çekmez.

Her tarafı yağ bağlamış şahıslardan bahsetmiyorum ama köpek değilim ki kemik seveyim.*
    zeusun eltisi
    1289 - 1 saat önce
    ... 9  :)  1  :( 
  • Arada bir hepinizin tatması gereken mutluluk. Hani demiyorum ki günde en az üç defa dişlerinizi fırçalayın, gargara yapın, diş ipi kullanın...

En azından günde bir kere bile olsa fırçalayın amk.

Adam sigara içiyor, ağzı millattan öncesinden bu yana diş fırçası görmemiş dişler sapsarı. Konuştuğunda cehennem gibi kokuyor.

Yanımda diş fırçam ve macunum olmadan hiçbir yere gidemiyorum. Siz nasıl dayanıyorsunuz hiç bilmiyorum.

Not: yazımdan kişisel temizliğini aksatmadan her anında mutlaka sağlayabilen çicek gibi insanları tenzih eder, yanaklarından öperim.
    zeusun eltisi
    2078 - 2 saat önce
    ... 14  :)   :( 
  • Bir yandan kahvesini yudumlarken bir yandan da geceden yağmur yağmasıyla oluşan şu mis toprak kokusunu içine çekiyor. Günaydın.
    thepassenger
    2568 - 3 saat önce
    ... 3  :)  1  :( 
  • yorgunluktan ölene kadar dans etmek istiyorum. içim sanki kendimi yorunca daha iyi olacak gibi geliyor. yorulursam uyurum, uyursam unuturum. dans etmek istiyorum ve bunu gözlerim yaşlı yazıyorum. bu halde mi dans edeceğim? bilmiyorum.
    m nothing
    3186 - 4 saat önce
    ... 1  :)   :( 
  • ilk 150 k bile giremesiysen bırak hukukçu olma bobuş
    sen yat kalk ağzını bulabildiğine dua et ilk 150 k girememek nedir abi ya hahhaha
    kör olsan koklayarak yaparsın o neti.
    mukan kaan
    4098 - 5 saat önce
    ... 2  :)  1  :( 

• bizde onlarca patlama oldu. insandan çok insanlık öldü. ama hristiyan gavur dediklerimiz müslüman diye geçinen bizleri yine utandırdılar.
    bizimkiler hala üç kuruş için birbirini yesinler.

Edit : https://www.google.com.tr...rsatcilik-yapiyor-iddiasi
    mata as
    4943 - 6 saat önce
    ... 12  :)  1  :( 
  • Bilgisayar başında göt büyütüp bir yandan keşke bir yerlerde patlama olsa da yine dinlere sövsek diye bekleyen ergen ateistidir. Milletin binlerce yıldır din felsefesi yapmaktan kafası sikilmiştir ancak bu ergen karikateist okuyup nirvanaya ulaşmıştır. Evet.
    the prince
    5900 - 7 saat önce
    ... 12  :)  3  :( 
  • Şu an Hurma yemek.

Umreye giden karşı komşu Sağolsun Medine hurması getirmiş. Ama unuttuğu bir şey var, ben tek başıma yaşıyorum ve bu ne kadar da çok hurma.
    Ben de günlere böldüm, her gece yemekten sonra 5-6 tane yesem bile 2 ay yetecek kadar hurmam var.
    Hurma yiyorum gözlerim kapalı.

Bu arada Hurma Ne güzel kelimeymiş. Hurma.
    odysseus
    7059 - 8 saat önce
    ... 12  :)   :( 
  • mafya tarafından tehdit altında yaşadığını ve ailesinin de kendisinin de ne devlet ne de polis tarafından korunmayarak can güvenliğinin tehlikede olduğunu beyan eden kişi. bu kadar ciddi olaylar olmasına rağmen bu kadar tehlikeli tiplere polisin bir şey yapmaması, savcıların tutumu, emniyetin de devletin de ve savcılığın da bir boka yaramadığını gösterir zira olaya el atıp bir şeyler yapmak zorundalar. ortada tehditten öteye geçmiş bir durum var, bir ailenin can güvenliği tehlikede alaya alınacak hiçbir şey yok. bunlar mafyacılık oynayanlardan bu kadar korkarsa o zaman bu adama ya da ailesine bir şey olduğu takdirde de devlete varana kadar nereye başvurduysa bu adamı ve ailesini koruyamayan herkes sorumludur. biz üzerimize düşeni yapalım. kanalların ihbar hatlarından haber sitelerine ve editörlerine kadar hepsine yazın, elbet korkmayan bir delikanlı çıkar aralarından. savunmasız insanlara göz dağı verince her insanı korkutabileceklerini düşünerek kendilerini bi sik sanıyorlar siktiğimin müptezelleri.
    themis portia
    8207 - 9 saat önce
    ... 31  :)   :( 
  • baharda kışı
    kışın da baharı özler insan
    ne uzaksa onu özler...
    kavuşmak şart mı? boşver!
    bazı şeyler yokken güzel...
    (bkz: özdemir asaf)
    melancholic lover
    8798 - 10 saat önce
    ... 13  :)   :(