• Benim.bir de traktörle o saatte tarlaya gidiyorum donuyorum aq. Gidip tarlada ateş yakıp buz gibi eriyorum.
    6 1 ...
  • Toplumsal cinsiyet rollerinin halk dilinde tanımlarından biridir. baskın karakterli kadınlar sanki olamazmış ve asla olmamalıymış gibi "erkeksi" olarak tanımlanır. Halbuki baskın, cesur, girişken vs. Tavırlar toplumda erkeksi tavırlar olarak görülürken aslında bu bir karakter meselesidir ve belli bir cinsiyete ait özellikler değildir. Nasıl "erkek adam ağlamaz"da ki erkek hüngür hüngür ağlayabilirse kadın da dominant karakter sahibi olabilir.
    7 2 ...
  • ümit özdağ ın dosta güven düşmana korku veren pozu

türkiye'nin en akil insanlarından biri olan prof. dr. ümit özdağ hocamızın, çakalları çıldırtan harkulade pozudur.
    fotoğrafta biri önde, diğeri kütüphanenin üzerinde olmak üzre iki adet bozkurt bulunmaktadır.
    22 5 ...
  • Tüm cesaretini toplayıp sizi daha yakından tanıma fırsatını sizden isteyen ama sizin çok kibarca reddettiğiniz iş arkadaşınızla aynı yerde çalışıyor ve onu tüm gün görüyor olmanız berbat bir detay.

şu hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri bu duruma düşmek. Cesaret elbette çok güzel bir şey ama keşke biraz zamandan yardım alsa insanlar. Ne bileyim, insanlar mutlaka rengini belli eder. Bazen acele etmemek daha iyi bir karar olabiliyor.

Küsmedi, hala çok naif ve çok iyi davranıyor. Ama beni zor durumda bırakan bir durum bu. Cana yakın davransam bir dert davranmasam ayrı bir dert.
    25 5 ...
  • son derece vurucu ve anlamlı bir yazısı olan atatürk büstüdür.
    burası hakkari şemdinli, bir vatan toprağı;
    şemdinli deki harika atatürk büstü

türk'ün ocağını söndürenin, ocağı sönsün...

ne mutlu türk'üm diyene...
    26 8 ...
  • iyi Parti'yi bilmem ama Akşener ilk turda %21-22 civarında oy alır. Yeni sistemde lider partiden daha önemli zaten.
    8 7 ...
  • Köyde 14 yaşindaki bir veledin tüm sosyal medyayı trollediği haber.

Adam, kangal köpegine dolanan zinciri çözerken 14 yaşındaki tanış bir çocuk tarafından fotograflanıp eglence amacıyla sosyal medyada adına başlıklar açılmıştır.

Hacı amca, kahvede çayıni içerken apar topar karakola götürülüp ifadesi alınınca anlamış olayın ne oldugunu.
    Yardım ettigi hayvana tecavuz ile suclanmasi travmasını zor kotarmış.

Köpeğin adli incelemelerinde de tecavuz bulgusuna rastlanmamış zaten.

Trajikomik halimize ne diyeyim bilemedim.
    Hassas konularda nasıl bir anda milyonlara yayılan sinerji kurabildigimiz aşikar, keşke değerlendirilebilsek.

Ayrica haci amca da 14'lük velede o konuda hala kırgın

(bkz: arkadaşlar düzeldi)
    15 2 ...
  • bu su götürmez bir gerçektir. şimdi çıkar gene marjinallik uğruna yok kişilik yok karakter yok kriter yok para bilmem ne dersiniz ama işin gerçeği şu ki kızların kadınların karşı cinste aradığı tek şey tip. birazcık tipin varsa ve ağzın 2 kelime laf yapabilme becerisine sahipse başka hiçbir şeye ihtiyacın yok.

yalancıyı sikseler kucaktan inmeyecek tipler şimdi yok karakter adamlık falan filan der ki bunlar hiç inandırıcı şeyler değil. kendimden bahsedeyim, saçı sakalı kesince bi sike benzemiyorum. o tiple görenler bi kahve içmeye çıkalım bile demiyor. ama bi saç sakal yaptığımda gidip etro gömleğimi burberry saatimi falan takıp dışarı çıkayım, yanımda kız varken başka kızın numarasını almışlığım bile oluyor.
    özetle: tipiniz ilgi çekmiyorsa hiçbir şey önemli değil kadınların gözünde.
    17 6 ...
  • hamferdi.
    profil fotonuzda subliminal bir gölge var. saygılar sunarım. evet.
    balli yesil cay
    19 3 ...
  • gereksiz triplere girmeyin beyler bayanlar.

oylayın gitsin.

edit: ay tişikkirler canım yazarlar.
    16 3 ...
  • kapat