bugün
tavsiye

tozluyaka

hadi onlar bu diziyi çekerken hiç sıkılmadı, biz ne yapıyoruz böyle demedi. izleyenlere ne demeli?

sudan daha ıslak madde

sırılsıklam bir aşık olmuş bir kızdır, ne yaparsanız yapın gözyaşlarını dindiremezsiniz.

ilişkide baskın tarafın kadın olması

iki taraf için de sıkıntı, kesin bilgi.

Eril erkek kalmadı gibi bir şey. O işler masaya bomboş yumruk vurmakla olmuyor. Kadının dişil enerjisi yüksek bir adamı farkında olarak tercih edeceğini düşünmüyorum.
Neyse işte, Kadınlardaki erillikle bu boşlukta yükseliyor.
Kadın kendi enerjisinde, erkek kendi enerjisinde kalınca o zaman gerçek denge oluyor.

dibe iniyorum

"yanlız ve yorgun, üzgün ve pişman...
sensiz bir kuyudayım, yapayalnız uçurumdayım.
hiçbir yolu yok, kabullenemedim,
sana son defa hoşça kal sevgilim diyemedim.

-

anlamsızca bitti aramızdaki bu lanet ilişki, of."

aletimi paylaşıyorum arkadaşlar vaziyet alın

tam siper vaziyet alınsa dahi queen'in aleti bertaraf edilemez, çünkü onu koruyan cin taifesini aşmak mükün değildir.

bebar bilim

yeni keşfettiğim efsane ötesi bir kanal. bilimden tutun teknolojiye, teknolojiden tutun fiziğe ne ararsan var.

1 aralık 2022 hollanda nın transit vize uygulaması

"Avrupa Birliği ve Schengen Bölgesi dışındaki varış ülkelerine giderken Hollanda'nın Amsterdam Schiphol Havalimanı'ndan transit geçiş yapması gereken Türk vatandaşlarının 1 Aralık'tan itibaren önceden Transit Schengen vizesi alması gerekecektir."

aynı uygulamaya tabi olan diğer ülkeler için;
"afganistan, bangladeş, kongo, eritre, etiyopya, gana, iran, ırak, nijerya, pakistan, somali, sri lanka, küba, guinea bissau, nepal, sierra leone, güney sudan, sudan, yemen, türkiye"

akp Türkiye'sinde 4. dünya ülkeleri arasında olmanın dayanılmaz mutluluğu.

https://www.schengenvisai...erlands-as-of-december-1/

6 artı 1 li masayı desteklemeyen ateist

Bir nonteist olarak tarikatlar ile bağı olmayan herkesle yürürüm.

Sen sormadan söyleyeyim. HDP nin tatikatlar ile bağı zaten var. O sebeple HDP hariç demedim. Cübbelinin HDP ye bağlı güney doğuda 10 tane tarikat var iddiası var hatta bu konuda.

çocukken sanılan şeyler

Noel babayı yılbaşı akşamı gelecek diye hep beklerdim.
Yılbaşı haftasında, özellikle geceleri kapıyı açıp bakardım hep. Hediye bırakacak sanardım.

lionel messi

Dün gece Meksika duvarını yıkan futbolcudur.
Esrar Kartelleri beşli defans ile çok sert savunma yapıyordu. Kokoyu çekip çekip sahaya çıkmış, gibi bir halleri vardı. Arjantin ceza sahasına bile giremedi.
işte böyle bir maçta Messi sahne aldı.
S*ker*m sizin yapacağınız defansı ulan!
Der gibi topu alır almaz yapıştırdı köşeye topu.
Sonra birde asist yaptı reyiz.
Mexico'lular Kokoyu g*tten çeker artık.