1. 1.
    zamanında "thedevil" nickinin kullanılıyor olması nedeniyle alınan, harf oyunlu cin entryler tadında nick. * * *
    6 -3 ... thedewil
  2. 2.
    zannımca;'garipçi' sever sözlük yazarı!
    2 -1 ... little girl in bloom
  3. 3.
    hakkında en az entry girilen yazar galiba diye düşünceler içinde kaldıktan sonra bir entry girelimde bir ivme yakalarız denmiştir. oyle dikkat* çeken entrysine raslanmamıştır. herhalde sorun bizde olsa gerek denip geçiştirilmiştir ve daha dikkatli olunulacaktır.*
    1 -1 ... rurouni kenshin
  4. 4.
    an itibarı ile 500 girdiye ulaşmış yazar. * * * * *
    2 -7 ... thedewil
  5. 5.
    (#716716) girdisinde, orhan veli'nin yeni biçimli tüm şiirlerini toplayarak, uludağ sözlük üzerinde küçük bir orhan veli antolojisi hazırlayan yazar. * *
    3 -5 ... thedewil
  6. 6.
    son zamanlarda entrylerine sık rastlanılan yazardır. azimli bir şahsa benziyor.
    2 -2 ... palta
  7. 7.
    (#716716) girdisinde saatlerini vererek oluşturduğu mini orhan veli antolojisine bir* artı oy aldıktan sonra, sözlüğün oy anlayışını sorgulayan yazar.
    2 -5 ... thedewil
  8. 8.
    kendısıne nıyetın onemını hatırlatmayı borc bıldıgım yazar.
    3 -1 ... painkiller
  9. 9.
    nedendir bilinmez ama sozlukte kanımın ısındıgı yazarlardan biri, bir entry girdim meşhur ettim diyecektim ama yok yok hepsini kendi yazmış.

o sadece 1 oy alan entry sinide yanlış hatırlamıyorsam ben oyladım.* gercekten bazen bende soruyorum kendi kendime ulan bu kadar yazardan bir tanesinide iyi kotu oy vermez mi diye ?
    -1 ... rurouni kenshin
  10. 10.
    (#720462) girdisi ile 1000 girdiye ulaşan yazar.
    2 -4 ... thedewil