bugün

filyos' un en yaramazı ve psikopatı... internet cafeden akşama kadar çıkmayan kişilik.
an itibariyle fark edilmemiş 4. nesil yazar.
hos gelmis denilmesi gereken yazarmis. kusura bakmasin. hos gelmis.
yaklaşık 1 aylık yazarlığına rağmen ismi altına çok entry girilmeyen yazar. * *
nesildaşım hoşgelmiş iyi ki gelmiş ileride inşallah entryleriyle (ama saçma tespit böcüklüğü yaptıklarıyla değil) farkedilir yazarıdır.
an itibariyle fazıl say altına girdiği entry yüzünden 7 günlük aldığı çaylaklık cezası biten, yazarlığa geri dönüş yapan hede.
kalp kalbe neden karşıdır ın cevabı. çünkü kalp kalbi tanır. kalpsizliği anlatmayalım isterseniz burada, hepsi bencil ve o sebeple akılalmaz boyutta zenginler. kalp çok önemli bir organ bunu anlattı bana burkay üstelik ne kadar kısa zamanda. dedim ya, kalpsizlik kolay en kolay şey, ve artık günümüzde çoğul, çokluk. işte kalp kalbide tanıyor kalpsizliğide bu sebeple. ve iyi ki diyor iyi ki varsın. *
yürek koşan adam. ağır abi. *
YILDIZLARI VARDIR insanların, ama birbirine benzemeyen. benim öyle yıldızlarım var ki kimseninkilere benzemeyen.
Ummadığınız anda yağan bir yağmurda, ummadığınız anda açılan bir şemsiye gibi burkay, çamur bataklığında ayaklarınızdaki çizme.
an itibariyle 500. entry kendi başlığı altına giren ukala yazar.
yazarlığı beni pek ilgilendirmeyen iyi bir dostum.
inanc lisesi'nden mit'ye * gitmi$ üstün ki$iliktir. yazar olan hali inanç liseli midir, o bilinmez, bilinemez.
(bkz: hocam sen bizim okuldan mısın)
galatasaray'ın türk futbolunda attığı adımları, kapıları aralamasını tesadüf olarak görmeyen, kadı kızına layık yağız delikanlı. sıkı fenerli muhabbet adamı. fenerbahçe'nin uefa kupasını aldığı gün, ben galatasaray formamla o fener formasıyla birlikte coşacağımız can!
gün itibariyle aysun kayacı ile alakalı olarak girdiği entriyden dolayı 7 gün çaylak olmuş yazar.
caylaklıgının bitmesine 2 gun kalan sozluge donmek icin gun sayan beni buraya getiren en guzel galatasaray - fenerbahce atısmasının yapıldıgı can.
aysun kayacı mankenimsi hatun kişisi sebebiyle bir haftalık yazarlık özgürlüğü elinden alınmış hede. gidişi suskun dönüşüde suskun olmuş anlamsız gidişin varışına an itibariyle kavuşmuş çocuk özgür.
nihal atsiz'in ruh adam isimli basyapitindaki baslangicta bulunan tarihi hikayenin ana karakteri. acigma kun'e olan aski sonucu izdirap cekerek olmus, oldukten sonra da izdirap cekmeye devam etmistir. selim pusat karakteriyle tekrar hayat bulmussa da izdirabi dinmemistir. belki hala acilar icindedir.
#3195914 numaralı entrisiyle, gecenin bir vakti beni kopartmış ve az kalsın yaşlı komşuların saldırısına maruz kalmama sebep olmuş yazar.
(bkz: yapma cocugum yapma evladım) demek istedigim canımdır badimdir.*
badisinden an itibariyle okkalı azar yemiş suser.
beni şahsen tanımamasına rağmen, üşenmeyip nickimin altına birşeyler kıvırttırmasıyla an itibariyle içinde bulunduğum bezmiş moddan kurtulmama sebep olan yazar. bak nasıl sevgi yumağı olcaz ilerleyen entrylerde. *
aöf karşısında birlikte savaş verdiğimiz dost yazar.
aha buraya yazıyorum , çok delikanlı bir insan.
diyalog yazarlarından.*
#3557695 sikim sokum yazarı. dervişin fikri ne ise zikri de olmuş derler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar