1. 16777213.
    Yetenek sizsiniz de yarışan 14 yaşındaki kız.
    10 -18 ... keepx
  2. 16777214.
    Yetenek sizsiniz'e katılan 2000 li taş hatun.sesi ayrı kendi ayrı güzel. Herşeyden öte sozlukteki atayizler bunu açıklasınlar.zannedersin ki almancı ya da annesi ingiliz.oysa %100 yerli imiş.
    21 -100 ... asfaloth
  3. 16777215.
    14 yaşında olması pek inandirici gelmeyen ama sesi guzel olan shakiraya benzemeye calisan konyali kizimiz.
    25 -5 ... aku suyu
  4. 6.
    yüz ve fizik gelişiminin güzelliğiyle değil, 80 leri 90 ları görmüş ya da en azından 20 yy da doğmuş çoğu ergin insanın kendisini tekrar yaşlı hissetmesine sebep olmuş şahıstır.
    4 ... cumsav
  5. 7.
    uzun kırmızı tekel 2000'in 2000 olduğu zamanlarda altına işeyen kızdır.
    20 ... buyur burdan yak
  6. 8.
    ulan kız güzelmiş
    edit:bu kızı hormonla falan beslemişler.
    2 -3 ... will graham
  7. 9.
    yeni neslin ne kadar şanslı olduğunun kanıtıdır, da erkekler tırt lan artık da. bir tutturamadık ayarı mnskyim.
    2 -5 ... d3xter
  8. 16777215.
    14 yaşında olması mümkün olmayan.
    9 ... d3xter
  9. 10.
    Sulak yerlerde beslenmiş kızdır. Ayrıca hala yetenek sizsiniz izleyenlerin varlığını kanıtlamıştır.
    3 ... yaramaztirtil
  10. 11.
    aramızda 7 yaş olsa da benden 2 yaş büyük duran kızdır.
    5 -2 ... ukraynali
  11. aleyna tilki Başlığındaki Önemli Entry'ler

1. Emrah karadumanla düet yapmış şarkı tamam iyi hoşta 16 yaşında ki kızı cinsel obje olarak kullanmak nedir ya. Klip boyunca kızın vücudundan başka bi şey göremedik. Sizin gibi yavşaklar yüzünden çocuk istismarı çoğaldı hıyarlar. Si... devamı ve daha fazlası 3. sayfada!
    2. Emrah karadumanla düet yapmış şarkı tamam iyi hoşta 16 yaşında ki kızı cinsel obje olarak kullanmak nedir ya. Klip boyunca kızın vücudundan başka bi şey göremedik. Sizin gibi yavşaklar yüzünden çocuk istismarı çoğaldı hıyarlar. Si... devamı ve daha fazlası 3. sayfada!
    3. Henüz 16 yaşındaki şarkıcı yani daha çocuk. Klibini tesadüfen izledim. Nedir bu seksi olma çabaları? Daha çocuksun sen. Onu da geçtim bu çocuğun anne- babası yok mu, yok mudur bir uyarani, yol göstereni? Sanırım para herkese tatlı... devamı ve daha fazlası 7. sayfada!
    4. Henüz 16 yaşındaki şarkıcı yani daha çocuk. Klibini tesadüfen izledim. Nedir bu seksi olma çabaları? Daha çocuksun sen. Onu da geçtim bu çocuğun anne- babası yok mu, yok mudur bir uyarani, yol göstereni? Sanırım para herkese tatlı... devamı ve daha fazlası 7. sayfada!
    5. şarkısını radyoda dinleyip sevdim. yani kulağa hoş geliyor, dile takılıyor vs neyse. kliple nasıl bakayım bir dedim arkadaş bu nedir amk? vallahi billahi utandım. 16 yaşında lan 16. 2000 doğumlu ve yarı çıplak, göt baş meydanda ... devamı ve daha fazlası 9. sayfada!
    6. şarkısını radyoda dinleyip sevdim. yani kulağa hoş geliyor, dile takılıyor vs neyse. kliple nasıl bakayım bir dedim arkadaş bu nedir amk? vallahi billahi utandım. 16 yaşında lan 16. 2000 doğumlu ve yarı çıplak, göt baş meydanda ... devamı ve daha fazlası 9. sayfada!
    7. malum klibin başındaki dansöz kendisi ise bence aile ve sosyal politikalar bakanlığı harekete geçmeli. hadi diğer sahneler neyse de.. ironi yapmıyorum. devamı ve daha fazlası 9. sayfada!
    8. malum klibin başındaki dansöz kendisi ise bence aile ve sosyal politikalar bakanlığı harekete geçmeli. hadi diğer sahneler neyse de.. ironi yapmıyorum. devamı ve daha fazlası 9. sayfada!
    9. Çocuk istismarı diyenler Nerede? Doğrusu insan öyle bir nankör ki resmen kör olmuş. Bugün 16 yaşında bir kızın remsini videosunu çekip internete atsak diyecekler bu çocuk! Yapamazsin. Üstüne adınız çıkar. Ama nedense aile izin... devamı ve daha fazlası 10. sayfada!
    10. Çocuk istismarı diyenler Nerede? Doğrusu insan öyle bir nankör ki resmen kör olmuş. Bugün 16 yaşında bir kızın remsini videosunu çekip internete atsak diyecekler bu çocuk! Yapamazsin. Üstüne adınız çıkar. Ama nedense aile izin... devamı ve daha fazlası 10. sayfada!
    11. türkiye'nin şu an en yetenekli, zeki, güzel insanı. devamı ve daha fazlası 242. sayfada!
    12. Trump'la akraba olabilir bu. Sarı saç, sarı kaş, sarı bıyık vs. Benziyor. devamı ve daha fazlası 242. sayfada!
    13. Nude isteğini geri çevirmeyen sextingci kral (img:#1915256) devamı ve daha fazlası 242. sayfada!