• vw çatısı altında bulunan bugattinin üretim başlangıcından bu yana müşterilerle buluşturduğu 47 bugatti chiron araç için geri çağırma (recall) yayınladı.

ancak bu çağırmanın normalinden (doğal olarak) biraz farklı olduğu görülmekte. zira bir marka bir araç için recall duyurusu yaparsa, arabayı servise götürürsünüz ve en iyi ihtimalle size muadil bir araç verip tamir süresi sonuna kadar kullanmanızı isterler. durum bugattide ise şöyle; bugattinin uçan doktorlar (flying doctors) adını verdiği üst düzey bir teknik ekip sizi ayağına çağırmak yerine sizin yanınıza tam teşekküllü olarak (bildiğiniz araç taşıma tırıyla alet edavatıyla) gelecekmiş, aracınızı özel araçlarla servise taşıyacakmış, serviste aracın değişmesi gereken parçayı ücretsiz olarak yapıp aracı size teslim edeceklermiş.

zenginlik mi daha güzel almanlık mı bilemedim.

--spoiler--
    https://www.google.com.tr...KjAA#imgrc=G7E4ghveMnsLlM:
    --spoiler--

lan entry'nin sonuna geldik yeni aklımıza geldi. geri çağırmaya neden olan arızalı parça ''Koltuk sırtlık braketlerindeki arızalı kaynaklar''

orası arabanın neyiymiş lan diye sormayın. hiçbir fikrim yok.

kaynak neydi ? kaynak emekti. https://www.topgear.com/c...tti-does-recalls-properly
    2 0 ...
  • ritalin

127.
  • snorting: bi dağın zirvesini düşünün, o zirveye koşarak çıkıp zıplaya zıplaya inmek.

eating: o dağı yürüyerek, aheste bir şekilde yoldan keyif alarak zirveye ulaşıp, usulca inmek.

eğer bu ilacı işlevi dışında kullanıp, "abuse" edenlerdenseniz size tavsiyem yutun. *
    3 0 ...
  • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Kendimi çok iyi hissediyorum.. her düştüğümde dizlerimin kanamasına rağmen, kalkıp tekrar koşmaya devam ediyorum. Arkada kalanın canı çıksın *

Seni yeneceğim hayat. Bu yarışı ben kazanacağım. Var mısın iddiaya *
    8 1 ...
  • instela

501.
  • namıdiğer sextela.

adana swinger çetelerini çökerten yüce kudretli devletimizin şanlı polisi buraya da bir operasyon düzenlese, ülkedeki cuckold, swinger, bdsm gibi neo-anarşik gavatist fanteziler yüzde 87 oranında son bulacaktır.

şanlı polisimize bu arsız nursuzların evine giderken yanlarında battaniye ve çiftleri ayırmaya yarayacak bir kova sıcak su götürmesini tavsiye ediyorum.
    8 0 ...
  • gizemi hala çözülememiş olaylar
    Aralarında en merak edilen odur. hiç kuşkusuz ABD de ki 51. Bölge. Kimileri burada nükleer test odaları olduğunu söyledi kimileri tedavisi edilemez bir hastalık çıkarmaya çalışılıyor dedi ama en şaşırtıcı ve degisigi ise ufoların kalintilarinin saklanmasiydi. Üstelik bölgeye uzaktan bakılınca simetrik bir izin olduğu aşikar bir şekilde gözüküyor. Tabiki bunlar komplo teorilerden ibaret. Buraya değil başkan Pentagon bile çok nadir girebiliyor. Sır ilk günkü gibi...
    10 2 ...
  • Türkçe bilgisi alt düzeyde olanlar tarafından eleştirilmektir.

Türkiye nin diğer 81 şehrinde doğmaktan farkı yoktur.

(bkz: sözlük yazım kuralları)

edit : kesme işareti olmadığı için boşluk bırakılmaktadır.
    7 2 ...
  • Daima sürekli olarak yapmak istediğim bir şey. tıpkı akıl oyunları filmindeki profesör John nesh in gördüğü hayali karakterleri görmezden gelerek yaşamına devam etmesi gibi.
    11 0 ...
  • bu koyun sürüsü kendini güdecek başka bir tayyip bulur. hem de kısa sürede.
    12 4 ...
  • leonardo da vinci'Nin son eseri olarak bilinen "salvator mundi" adlı hz isa tablosudur.

evet, suudi arabistan veliaht prensi muhammed bin selman bu tablo için tam 450 milyon dolar ödemiş.
    suudi prensinin aldığı 450 milyon dolarlık tablo

hayırlı olsun.
    450 milyon dolara bir tablo. büyük ihtimalle kara para akladılar ya neyse.
    suudi prens, hz isa, leonardo da vinci falan.

sorsan hep müslüman bunlar.
    https://www.ntv.com.tr/sa...di,cM9Kqr3MXUitrWp5_zE9Zg
    21 3 ...
  • kendince sebepleri vardır. evliliğe uygun olmadığını düşünüyordur, ideallerinin peşinde koşmuştur, sevdiği onu istememiş, isteyenleri o sevmemiştir...

ayrıca "evde kalmış" evliliği başarı, illa olması gereken bir şeymiş gibi görenlerin uydurduğu bir laf. herkes sınırlarını toplumun çizdiği bir hayatı tercih etmek zorunda değil.
    17 4 ...