bugün

gazcıların sık sık kullandığı söz grubu...
(bkz: deep gas full yan)
2²¹ dinlenebilme sayisi olan anathema sarkisi,basarili..
kanimca yeni olsa da basarili bir sozluk yazari.basarilarin devamini dilerim.
(#269969) no'lu entrysiyle kopartmış yazardır.
(#272296)(#269969)
idol belliyorum an itibariyle kendisini.
(#327901) iyi iyi.devamını bekliyoruz bu yazarımızdan.
coca cola nın urettiği dıştan işe yarar gibi gorunen fakat içildiğinde hiç bi etkisi olmadığı gorunen sözde enerji içeceği
basrili bir sozluk yazaridir sozlukte yazmaya basladigi ilk dakikalarda bakiniz yazarligi ve dialog yazarligindan oteye gecemeyen yazar ilerleyen entrylerinde konulara farkli bakis acilari guldururken dusunduren entryleriyle sozlukte kalici olacagini herkese gostermeyi basarmistir *
doğru düzgün muhabbetim olmayan arada bi mesajlaştığımız,dolayısıyla tanımam etmem bir uuser.ama şöyle bir bakıyorum da entryleri armut gibi sırıtıyor.''ben burdayım ben burdayım'' diyor.akıl kokuyor,zeka kokuyor.zevle okuyor,zevkle takip ediyorum...
yalnızlığa biraz olsun dur diyen yazar.*

(bkz: antalya)
takipçisi olduğum nadide yazar. güne güzel başlamama sebep olan onca entrysi için de buradan ayrıca teşekkürlerimi göndermek isterim kendisine. haydi bakalım hooppaaa!
judgement'a çok güzel bir başlangıç yapan giriş şarkısı.türkçesi;

Yüreğimin yandığını hissediyorum
içten içe....çok istiyorum
Geldiğini biliyorum
Zincirlenmiş yürek, uyanıyor
Kirlenmiş ruh, solup gidiyor
Hepsini ardımda bırakıyorum
Sayıklıyorum yine
Büyülendi duyularım
Ruhlar birbirine dolaşıyor bir kez daha
Hepimizin vakti gelecek
Unutulmuşluğu araştırıyorum
Hiçbir şey bırakmıyorum ama
Bana verdiğin her şeyin anıları
Ardında bırakacağın tek şey onlar
Kendi akılları içinde
Serbest bırak
Uzak geçmişte içinde tuttuğun kahkahaları
Değişiyor sonsuz yıldızlar
Biliyorum artık eskisi gibi olamayacağını
Bu gece bir öykü yok senin için

Yüreğimin yandığını hissediyorum
içten içe....çok istiyorum
Geldiğini biliyorum
Hepimizin vakti gelecek
Unutulmuşluğu araştırıyorum
Hiçbir şey bırakmıyorum ama
Bana verdiğin her şeyin anıları
Ardında bırakacağın tek şey onlar
Kendi akılları içinde

Ve zaman her gün geriye gidiyor
Kendi ruhunu araştırabilirsin ama göremeyeceksin
Ölerek geçip gitmemiz gibi
Anlamsız bir sonsuzluğa doğru.....
cezayir türkülerine bayılan bir insan olsa gerek.*
02/07/2006-09/07/2006 TARiHLERi ARASI EN BEĞENiLENLER LiSTESiNE 5 ENTRY SOKARAK TEBRiĞi HAK ETMiŞ OLAN YAZARDIR. KOPARIM ÇOĞU ENTRYSiNE, DEVAM..
espri anlayışını takdir ettiğim arkadaştır.
an itibariyle online listesinde çaylak olduğunu gördüğüm yazar.

(bkz: noluyo lan)
geçen haftanın en beğenilen entrylerine 4 entryle birden girmiş ve en beğenilen entrynin sahibi ''vay bea yazarıdır''. *
en begenilen entryleri giren derin yazar.
biz bırakalım o yazsın, madem öyle. *
judgement albumunun en begenilen şarkılarındandır...
kendi kendini beğenmeyip çaylak ilan eder yazar.
(#424591) entrysi ile bu kadarı yazılabilir dememe yol açan,başlığın altına yazılacak entrylerin önüne tek entry ile set çeken,tespitşinas.
biraz daha uğraşsak akraba çıkacağım yazar. ortak arkadaşlarımız varmış, aynı mahallede oturuyormuşuz. antalya teşkilatını topluyoruz yavaş yavaş....
iyi yazardır, kardesimdir, umarım zamanında beni yanlıs anlamamıstır, şimdiye kadar bir hatam olduysa affola
temmuz 2006 antalya tanisiyoruz zirvesinde yakından tanışmak nasip olmuş kişidir. iyidir, hoştur. zeki olduğu gözlerinden okunmaktadır.
o küçük aklı ve yanık teniyle beni tatil tatil diye inletmiş yazar. takip ediyoruz dedik, ilgiyle izliyoruz dedik, yok. bir havalar bir pozlar bir antalya edebiyatı falan. hayvan'ı püskürttüm suratına, sevindi, daha bir kaynaştık. neyse..hakkında girdiğim bir önceki iyi niyetli gözü açılmamış maymun entrymin sertliğini bir kuple daha artırmak maksadıyla yazıyorum bu entryi. bir sonrakinde ana avrat dalmak dileğiyle*.
güncel Önemli Başlıklar