bugün

ücüncü nesil yazar.
sözlüğüme illerimiz hakkında bilgiler verirken, sol frame in ebesine atlayan yazar kişidir. tematik nedir? nasıl yapılır?... olcak, olcak...
tematik yapayım derken sol frame'i telefon ve plaka kodları içinde bırakmış yazar arkadaşımızdır. hem de saatlerimiz 16:22'yi gösterirken yapmıştır bunu ki, sözlüğün en yoğun olduğu saatte seveyim sol frame'in ebesini demiştir. güzel, güzel..
heman0212'nin uluslararası trafik kodlarını sol frame'e abone etmesinden sonra şehirlerarası telefon kodlarını sol frame'de bizlere sunan (!) alim kişi ve üçüncü nesil (nesildaşım) yazardır, allah razı olsundur.

-ibrahim abi kars'ın kodu neydi?
-neden sordun?
-ya elimde bi telefon numarası var da başında kodu yok onu arayacaktım.
-bak şimdi; http://www.uludagsozluk.com gir buraya orada vardır ama kars yazarsan çıkmaz.
-nasıl yani?
-kodu yazman lazım.
-abi bana zaten kod lazım. kodu bilsem zaten ona gerek kalmaz
-abi öyle işte uuser'ın biri tematik çalışmış, direkt kodu vermiş. bak şimdi ben geçenlerde antalya'nın telefon kodunun 242 olduğunu bulabilmek için 459 defa deneme yaptım ama ne oldu sonunda buldum. hırs, azim, inanç.
-??!!??
-ya da dur ya bende rehber olacaktı türk telekom'un o kadar uğraşma.
-abi çok sağol yaa..
100 kişinin online olduğu saatlerde tematik yaparak göz zevki bırakmayan yazardır. ayrıntılı ders özel mesaj'la verilir. burayı kirletmeye gerek yok...
bilgi kavraminin degiskenligi hakkinda avaz avaz bagirmis yazar.
insanlık sınırlarında olmayan, iğrenç, berbat bir videonun linkini uludağ sözlük bünyesinde yayınlamaya moderator izni dahilinde yayinlamaya cesaret edebilmis yazar. ayrica gereken uyariyi da "cok onemli edit" adi altinda, "benden soylemesi" diyerekten belirtmistir. bunu da dusunce ozgurlugu adi atinda yapmamistir.
http://www.soyleboyle.com

edit: valla benim degil site. google'da kendimi ararken buldum.

(bkz: google da kendini aramak)
nickinden dolayı vasat bir hayat yaşadığını tahmin ettiğimiz uuser dır. * *
(bkz: 11 kasim 2006 besiktas sivasspor maci) başlığında 56 entryden 25 tanesine imza atarak hayretler içinde bırakan üçüncü nesil yazar.
11 kasım 2006 besiktas sivasspor macını sayesinde takip ettiğim yazar. sağolasın, zor olmustur onun için de diye düşünmekteyim.
kendisine yapilanlara yine ayni sekilde cevap veren "cok ahlakli" yazar.
birileri tarafından çok pis kayıt marifetli takip edildiğini düşündüğümdür.
elektronic müzik delisi olduğunu öğrenince pek sevindiğim ve elektronic müzik hakkında bir kaç link daha verdiğim sözlük yazarı..
(bkz: iyi ki varsın)
ağızın temel görevleri,

gıda girişini sağlamak ve nefes almaktır hocam yanlış biliyor olmayasın?
fransızcası için;
(bkz: comme ci comme ça)
hocam, öğrencim.

(bkz: yeni başlayanlar için öpüşme)
an itibariyle kendisinin son iyi oylanan entrylerinin tamamı yeni başlayanlar için öpüşme başlığıyla ilgili olan, mevcut başlık altında konuyla ilgili olarak temel olarak söylenebilecek her şeyi aşağı yukarı yazmış olan yazar.
öpüşme konusunda engin bilgilere sahip olduğunu gördüğüm yazar.
entyrlerini takip etmeye basladigim farkli bir espiri anlayisi oldugunu dusundugum yazar.

edit: (bkz: cehhennem yoldasim)
espri anlayışının olmadığını düşündüğüm yazar. olduğunu düşünenler de tanıdıklarıdır heralde ya da yoldaşları.
serpme yontemine yenik dusendir.
fırsatçının önde gideni. bir haftalık yokluğumdan istifade ederek tahtımı ele geçirmiş.
ulan tesadüfe bak. yıllar önceden arkadaş çıktık iyi mi lan. heyt be canını sevdiğimin sözlüğü. sen nelere kadirsin. hahaa
haylayf (yarım hayat) oynamayı filan bilmeyen bi herif.

haa, kimileri bu oyuna half life mı ne diyo...