1. 1.
  televizyonda gösterilen bir olayın aşırı hayvanlığa kaçtığını düşünen yapımcıların olaya yapılacak en iyi yorumun, yorumsuz olduğunu düşünmesi ve yorumu biz vatandaşa bırakması ile türemiş yorumdur.
  Bazı insanlar tarafından da yapacak yorum bulunamayınca ve yorum yapmak zorunda olduğunu hissettiği anda yaptığı yorumsu kelimedir.
  5 ... trda
 2. 2.
  genellikle çok şey söyleneceğinde söylenen; "hiç onaylamıyorum ama ben karışamam" anlamındaki söz.
  1 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  bazen sessizliğin en güzel tepki olduğunu ,olay karşısında kelimelerin kifayetsiz kalıcağını düşünenlerde ''yorumsuz''başlığıyla tek kelimeye kifayet yüklemektir....
  1 ... white pages
 4. 4.
  amacı meleket insanının safiyane duygularını belki biraz da cahiliklerini ti ye almak olan genel geçer bilgili olan ama sarabın envai ceşidinden anlayan pkk diyince benim oyle bir sorunum yok diyen, cumartesi anneleri diyince ya evet üzülüyorum tabi ben de diyen dünyada soluduğu nefesler boşa giden yediği içtiği hayretmeyen insanların cümlesidir. adam özürlüdür, araba kullanır, sormadan fotografını cekerler başlık yorumsuz. teyzem ac cocuklarını doyurmak için copleri karıstırır, gizlice bir ağacın arkasından fotografı cekilir tüm türkiyeye aksam haber olarak sunulur başlık yorumsuzdur. insanlar insanları öldürür sapan atan coccuklara yağan füzeleri gösterir başlık yorumsuzdur. niye yorumsuz kardeşim! yok mu su dünyada söyleyecek iki çift lafın dersin...sonra seni de gündeme koyarlar iki satır yazını portakalı körtopal diye okuya okuya yorumlarlar ilginçtir başlık yine yorumsuzdur. yorumla kardeşim! eksiğimi yorumla sebebini yorumla nasıl olacak nasıl düzelecek onu yorumla. yorumla da yorumsuz kalmasın. allah cemil cümle entellektüel zibidilerinin bildikleri gibi etsin.

  http://www.blogcu.com/husmencelik2/340162/
  http://www.blogcu.com/husmencelik2/340128/
  1 ... raziyehatun
 5. 5.
  büyük paradokstur. zira bır konu hakkında yorumsuz demek de o konu hakkında yorum yapmaktır.
  2 ... jakuzi
 6. 6.
  'olay ortada, fazla uzatmıyorum sen anla' demektir.
  1 ... hyperion
 7. 7.
  ülkemizde ve dünya basınında yaşanan utanç verici olaylara verilen sessiz tepki.
  (bkz: no comment)
  1 ... krmyrdsn
 8. 8.
  euronews haber kanalında dikkat çekici olayları montaj yapmadan ham görüntülerle size sundukları kısa bir bölüm.
  1 ... firtina
 9. 9.
  sayın kenan evren'in * demeçleri...
  1 ... pantalassa
 10. 10.
  (bkz: ermeniler in akp ye oy vermesi)
  1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum