bugün

hoşgelmiş yazardır. burada çayları yeni gelenler söylemektedir. hadi bakalım bekliyoruz. *
çiçek abbas filminden etkilenmiş olup gittiğim her ortamda ilk olarak çay sormamdan kelli kendime uygun gördüğüm nick. sözlük formatına uymak boynumuzun borcudur.*

(bkz: sen yenisin galiba)
geyik ötesi bir yazar. entryileri çok dikkat çekici.
entrylerinden farkettiğim üzere ortak zevklerimiz ve fikirlerimiz olan yazar. ileride yazacaklarını merak içerisinde beklemekteyim. *
dogru tespit yazaridir. takip ediyoruz yazilarini efendim.
Hemşehrim olan yeni tanıştığım ama entrylerini hemen takip etmeye başladığım yazardır.
nezaketiyle ilgimi çeken ve henüz yazılarını okuma fırsatı bulduğum* nitelikli yazıları bol olan yazar...
kendini ukte doldurmaya adamış yazar.
kendini ukte doldurmaya adamasından mı bilinmez sabah sabah ukte doldurma rüzgarı estiren uuser.
(bkz: ben)
selam gönderdiğimiz yazar arkadaşımızdır.
moderatör tarafından torpilli olduğu ortada olan, sözlüğün antidemokrtaik pozisyonunun göstergesi acınası şey.
+ ee çaylar kimden?
- (sessizlik)
"ee caylar kimden" ; müthiş çiçek abbas filminin unutulmaz sahnelerinden birinde abbas ve şakir arasında çay kavgası zuhur bulmuşken ortaya güzide, güleç yüzlü bir abimiz çıkar ve filmde tek göründüğü anda bu sorgulaması ile zihinlerimize bu kalıbı işler.

işte bu güleç yüzlü abimize benzerliğinden dolayı yazarın benimsemiş olduğu addır.Adına yakışırdır.Koparır.
izmir'de yazlar başka olur zirvesi'ne geleceğini yazmış yazardır. ama ilk zirvemizde de ismi vardı gelmemişti. buna gelirse belki affedeceğim yazardır.
3 büyüklerden birisinin Çaykur Rizespora yenilmesi sonrasında,diğer takım taraftarlarınca, kızdırmak amacıyla sorulan soru.
daha önce ismini yazıp katılamadığı zirve çok fazla içinde kalmış yazardır. affedilmek için zirveye gelecektir.
izmir de yazlar baska olur zirvesi'nde bayan arkadaşıyla zirveye renk kattılar.

çok teşekkür ediyoruz, gözlerinden öpüyoruz.*
siz * * her zirveye gelin çaylar da biralar da bizden olsun denilesi yazar.
(bkz: #1863503) şükela yazar ...*
adam gene geldi ve zirveyi beğenmeyenlere ağızlarının payını verdi. çok kral

adam. çok sevdiğim insan. zirvemizdeki en kral adamlar sıralamasında en üst sralarda.

(bkz: alsancak da icmeyen olsun zirvesi)
zirvelerde oluşan deyimlerden..
gel bendensin sen gel.
sicakkanli , muhabbetli yazardir. bundan önce birkac kez mesajlastigim dikkatimi ceken bu sevgi pitircigi ile zirveden beraber ayrilmanin mutlulugunu yasarken , umarim fazla otobüs beklememiştir diyorum.
bana içtenlikle hoşgeldin diyerek beni sevindirmiş yazar *
kibar üsluplu, muhterem bir uuser kişidir kendileri...
zekice düşününlüp seçilen bir nicke sahip olan yazar.