bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    galatasaray'ın sembol isimlerinden biri. düzgün bir kişiliğe sahip değerli insan. gelmiş geçmiş en iyi gölcülerden biri.
    12 ... zibidi
  2. 2.
    rivayete göre bir spor programinda tanju çolakı çok feci madara etmiş galatasaray efsanesi.
    7 ... selmagezinir
  3. 3.
    ağ düşmanı.saracoğlu stadını yıkmadan vefat etmesi çok yazık...
    11 -4 ... disco inferno
  4. 4.
    elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan kral.
    8 ... arjen robben
  5. 5.
    taçsız kral.
    10 ... palta
  6. 6.
    günümüzde genç olsaydı şu anki futbol sistemindeki süper defanslara (bkz: puyol) (bkz: nesta) karşı nasıl oynayacagını çook merak ettiğim efsanevi galatasaralı.

ilave: yahu kötülemek için söylemiyorum. o bizim kralimiz. sadece merak ediyorum.
    4 -7 ... machados
  7. 7.
    taçsız kral
    metin oktay
    tek aşkıydı galatasaray
    senin gibi cimbomluyu
    unuturmu bu taraftar
    21 -1 ... muru4xi
  8. 8.
    100 yıl geçsede galatasaray taraftarının hiç unutmayacağı efsane futbolculardan biri.
    http://www.metinoktay.com/
    8 ... wolfshade
  9. 9.
    'bence, galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. galatasaray işte bunun için tercih edilir ve galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.' sözünün sahibi efsanedir kendisi.
    15 ... yasakani
  10. 10.
    yaşamış, yaşayan, yaşayabilecek en büyük galatasaraylı;kendi kaleminden anılarında 'fenerbahçe 20 bin, adalet bir yıl için 10 bin lira transfer ücreti teklif ederken, ben galatasaray ile yıllığına 8 bin liraya anlaşma yaptığım gün mutluluktan uçuyordum...' diyen türkiyenin tek gercek 10 numarası
    14 -1 ... metin oktay