bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    birinci nesil çaylak efendim kendileri. *
    2 ... 6.4.r.1.$.h
  2. 2.
    uzun suren caylaklık döneminden sonra (kimsenin kabahati yok kendi kabahati) nihayet yazar olabilen yazar .
    5 -2 ... mulayim
  3. 3.
    her haliyle ilginç bir yazar. birinci nesil çaylaklık yaşamış, türk musikisi konusunda bilgili. *
    1 ... pilotmont
  4. 4.
    an itibari ile ben butonuna bastigi vakit entry sayisindan dolayi ben ne yapmisim diye bedford carpmis urfali aptiye donen kisi. *
    2 -2 ... mulayim
  5. 5.
    her cümleye; efendime söyliyim, velhasıl kelam gibi osmanlıca terimlerle başlayan, konuşurken ortamda da referandum havası yaratan bir adam. ilk defa gördüm canlı performansını çok begendim *.
    4 ... karpuzkabugu
  6. 6.
    yılan adam efendi adam efendime söyleyim. baba daha uzun muhabbetler edelim senle tadına doyum olmadı başladığımız her cümleyi baba sabaha kadar bitmez başka zaman inşallah diye kapadığımız yazar kişisi. sevdik bilmem sevildik mi?
    mühim olan sevebiliyor olmak değil mi?
    1 ... eşşağan ala gazuğu
  7. 7.
    ilk bir kaç cümlesinden sonra kendisini aliye dizi ünlülerinden kocaeli devlet tiyatrosu sanatçısı olan namı değer müjo ya benzettiğim ve ilerleyen anlarda kendisinin de tiyatroya emek vermiş birisi olduğunu öğrendim.
    bilinçli bir tüketici olması ve kurduğu vurgu yüklü cümleler hasebiyle takdirlerimi sunmak istediğim insandır.
    2 ... balyancho
  8. 8.
    güzel bakıyor,,, yakışıklıdır ayrıca, endamlıdır da...

noluyo lan bana? yoksa, kılavuzu karga olanın...
    5 ... balyancho
  9. 9.
    cini sek seven tiyatroyla ilgili düşmüş insan. (bkz: olsun sen bizim gönlümüzün düşenisin)
    2 ... tankut kabza
  10. 10.
    cini sek içen ve aynı cin tarafından çarpılmayan eşsiz uuser *. birde konuşurken osmanlıcadan uzak olsa daha mulu olcaz be.

ooooooo 1 2 3 (bkz: bombacı mülayim)***.
    3 ... karpuzkabugu