bugün

sözlüğe yeni katılmış yazarımızdır. hoşgelmiş.
müthiş bilgi birikimine sahip, mantıklı, akıllı, ders alınması ve okunması gereken uludağ sözlük yazarı.

binlerce kitaplık bilgi dağarcığına, özünden gelen şiirlere, ve anadolu insanına has esprilere sahip,
geçmişte ekmeğini, suyunu, annesinin tuzsuz fasülyesini, gardaşlığını paylaşan,
hayatımın şekillenmesinde en önemli yere sahip, her zaman akıl hocam olan, sözlükte de beraber olabilme, yazılarını takip edebilme şerefine tekrar nail olabileceğim, hayatımda tanıdığım ve en çok saygı duyduğum insan.
(#2170717) ağzına sağlık.
cok sahane bir 4. nesil yazar arkadas.

(bkz: 19 eylul 2007 fenerbahce inter milan maci/#2344698)

kendisini tebrik ediyorum, sevgilerimi saygilarimi yolluyorum.
güzel yazılarıyla renk katan 4. nesil yazar hoşgelmiş.
(#2277861) entrysiyle hayatını çok güzel anlatan ve kıskandıran şair-yazar.
bilgisi ile sevilen yazardır. sözlüğe lazım olan simalardandır diye düşünmemek elde değil. tasavvuf sevgisi ile takdirimi kazanmıştır.
#3749389 menemen tarifini heyecanla beklediğimiz yazar.
iyi bir sözlük okuyucusu olduğunu söyleyen ve yanı zaman da yazarı samimi kişi.
bigün pasaport iskelesinde ufuğa, boşluğa ve martılara bakıp, onun yerine çay içeceğim yazar. gözün arkada kalmasın...*
saipsiz'in meşhur şakasıyla biraz sinirli görsek de sonradan tanışma imkanı bulduğum sabırlı ve bir o kadar da efendi yazar.
(#4003142)deki dörtlüğüyle gözlerimin dolmasına sebep olan yazar. üstelik bir de galatasaraylıymış. en derin saygılar.
türk dünyası ve türkçe ile ilgili derin bilgi sahibi yazar. *
kendine özel mesaj yoluyla gelen teklifleri kibarca reddetmeyi kendine amaç edinmiş yazar.
(bkz: kufretmek ruhun yelpazesidir)
gelecekle ilgili çok işime yarayacak tavsiyelerde bulunmuş, kendine yakışanı giyen, karakteri sağlam bir kişilik. tam abi olucak insan. kelime hazinesi çok geniş, derdini de çok güzel anlatabiliyor. ne istediğini bilen ender insanlardan. allah hep yüzünü güldürür umarım. eşiyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmesini diliyorum.
zirvedeki gözlemleri ve şık giyim tarzıyla dikkat çekmiş samimi kişi.
beklenilen entryi yazmış, futbol oynasaydı lafıyla da güldürmüş güzel insan.

ben açıkçası nickini karıştırdığım için bir şey der diye korkuyordum ama dememiş. sağolsun, var olsun.
insanin bir taraflarini sisiren yazar.

(bkz: nevai bize menemen yapsin zirvesi)

ekmekleri alip geliyorum*
abidir, ağabey dir, sevilir, sayılır, selam edilir, ellerinden öpülür.
menemeni çok sevdiğini düşündüğümüz yazar. zira yapılan araştırmada menemenle ilgili 5633 tane entry girmiş neredeyse. *
maalesef sözlükte yeni farkettigim, şuurlu, kaliteli entrylerin yazarı. entry için şuurlu kelimesini kullanmak ne kadar yerinde oldu tartışılır lakin begenerek takip ediyoruz efendim. sigaranın başımızın tatlı belası olması da ortak yönümüz sanırım.
sivas'lıdır...
#4477533 ile, alkışlıyorum...
mustafa kemal'i gerçekten anlayabilmiş ve iyi analiz etmiş, türk milliyetçiliği kavramını; mutfağı, müziği, değer yargıları ve insanı'nın öznel yapısı ile dünya kültür mozaiğinin bir rengi olarak gören ve enternasyonalizm'in bu farklı renkleri yok edip tekdüzeliğe yol açacağını savunan*; hoş, birikimli ve okunası insan...

- bir fikir edinmek açısından(#4219407)tavsiye olunur.
(#4948775) entrysi ile tüylerimi diken diken etmiş yazar.