bugün

entry'ler (4111)

garry rodrigues

külübe para kazandıran bir diğer oyuncu, yolun açık olsun.

fatih terim

ey fatih terim her geldiğin sezon senin bu fantezilerin yüzünden takımın puan kaybetmesinden artık gına geldi, tamam deplasman maçı dedik çıkan kadro iyi dedik ama maç başladı takım gidemiyor 25 dakika da müdahaleni yapsan maçı çevirmiştik ama sen inat gibi bekledin iki tane aynı tarz orta saha ile maçı çevirmeye çalıştın oyunda topu tutacak adam almadın belhanda girdi oyun değişti büyük hocalık maçın hemen başında takımın durumuna göre müdahale ile olur bu maçta şampiyonluğu sivasta bıraktın rakiplerin puan kaybettiği haftada takımı yine fantezilerinle maffettin belhanda gibi adamın varken oyuna iki tane aynı özellikli oyuncuyla takımı kanser ettin artık 65 yaşına geldin bu fantezileri bırak artık.

tusem alkan

gümüşhane'de okula gidip gelirken üstünde atatürk resmi olan al bayrak'ı her gün öpen minik öğrenci kardeşimiz.

ATAM ülke emin eller de. rahat uyu.

fatih terim

mustafa denizli ile bulustugu yemekte florya'da tek hakin sen ol mert çetin dışında kimse girmesin florya'ya diye tavsiyede bulunmuş, mustafa denizli cenk ergün ve mehmet özbek'in florya'ya girisine izin vermemis bunun nedeninin fatih terim'le olan yemekte konusulduğunu ögrenilmesi üzerine mehmet özbek fatih terim'i istememis.

kaynak: quakerboy gs sözlük.

fatih terim

kulüp içinden alınan son bilgilere göre gelmesi söz konusu olmayan teknik direktör.

cihat arslan

galatasaray'ın tudor'dan sonra ki teknik direktörü.

sözlüğe yıllar sonra geri dönme nedenleri

belki bir gün özlersin.

aselsan

uzun zamandır hisselerinin sahibi olanları ihya eden şirket.

igor tudor

tam bir fantezi adamı 8 hafta aynı düzünde oynayan takımı fenerbahçe maçın da 3 lü, trabzonspor maçın da orta sahada 9 hafta top oynamamış şelçuk efendi ile başlayan değişik bir bünye.

escape plan

son dönemde çekilen iyi filmlerden biri.

ateşten kalbe ve akıldan dumana

kafa karıştırır.

arif v 216

fragman ötük ama film nasıl bakacaz.

alaçatı

hep kalabalık.

sniper elite 4

25 gb oyun mu olur.

arda turan

gelme istenmiyorsun.

montajelemani

zirve videosunu beklediğimiz yazar.

quakerboy

galatasaray transfer onaylama mührü.

evren göz

ntvspor galatasaray muhabiri.

ne dediler

sorumluluğunu bilmeyen yerli oyuncuya dersini vereceksin. nasıl vereceksin biliyor musun? bizler bazı şeyleri eksik yapıyoruz ki yabancı geliyor.

sorumlu davranacaksın, antrenmanını doğru yapacaksın, kendine daha iyi bakacaksın, hoca getirip göndermeyeceksin. profesyonelce işini yapacaksın ve biz de yabancıya muhtaç kalmayacağız.

yabancı sayısı serbest olmalı. 14 değil, 28 tane olsun. çünkü bu bir yarış. bizler sorumluluğumuzu bilirsek, kimseye ihtiyacımız olacağını zannetmiyorum.

mesut bakkal

abberline 2

3. nesil yazar. nesildaş.