bugün

şeytana uymuş, alkole bağımlı olan imamdır.
* alkol bağımlısı cami hocasıdır. ayrıca yazarmış lan. hoş gelmiş diyelim. aman dikkat et çarpılma diyelim. sevelim sayalım.

edit: ukteyi doldururken üşenmiştim. şimdi baktım dördüncü nesil çaylakmış şu anda.
(bkz: oksimoron)

esrarkeş imam da olabilirdi. her türü oksimoron olcaktı.

yeni yazarmış, hoşgelmiş.
eve iş taşımayan, ev hayatında laik takılan kişi. ayrıca kaliteli bir nick seçmiş yeni de bir yazarmış.*
(bkz: imam işerse cemaat sıçarmış)
dördüncü nesil, entarilerinden liseli olduğu anlaşılan yazar.
liseli derken, erkek *. heyecanlanmayın. *
kendisi futboldan anlayan birisidir, aynı zamanda yakın bir arkadaşımdır. eğer bir göbeğe sahipsem nedenlerinden biri de bu yazardır. *
ezan okunurken çıkan sesler akla geldiğinde, ezanı okurken dili peltekleşse bile dinleyenler tarafından farkına varılamayacağından, işini kaybetme sorunu olmayan imamdır.*
(bkz: imam icerse cemaat hap atar)
alanya ya tatile giden arkadasimin anisidir;

alanya ya yollari dusmusken koyun birine ugrarlar ve sabah nmazini kilmak icin koy camisine giderler. ezan merkezi sistemle okunmus arkadaslar imamin gelip namazi kildirmasini beklemisler. lakin bekle allah bekle imam yok. uc bes kisi olan diger cemaatten bir amcanin yanina gidip sormuslar;

+ ya amca imam yok mu bu camide?
- ah evladim var ama, sormayin. bizim imam yolunu sapitti rus karilari yuzunden caminin yolunu unuttu. bazen gelir bazen gelmez camiye. aranizda varsa biriniz cikin da namazi kildirin.
futbol manyağı yazar.
kesinlikle tovbe etmesi gereken imam.
alkolik olduktan sonra kendisini futbola adamış yazar. güntekin onay'dan bile çok futbolla ilgileniyor.
merakımı gidermiş yazar... buradan saygılar kendisine. * *
gerek futbol gerek de basketbol ile ilgili olarak sözlüğü bilgilendiren değerli yazar.
diyalektik tasavvuf edebiyatının öncüsüdür.
orucunu besmele çekip bira içerek bozan imamdır.
kesin ortaköy caminin imamıdır. o manzara adamı alkolik yapmaz da ne yapar ha.
gercekte rastlamıs bulundugum ve rakı sofrasında beraber takılmıs oldugum kişiliktir. ayrıca yazarı tanımamakla birlikte nick denilen takma ismi begenmiş durumdayım hosgelmiş..
trafikte polis tarafından alkol kontrolü için çevrildiğinde okuyup üfleyen imamdır.
ezanları kasetten çalan imamdır. *
son zamanlarda kendini futbol ve baskete vermiş yazardır. iddaa da oynar ne de olsa trakyalıyık.
benim gibi iddaadan çok canının yandığını düşündüğüm,kendi yazdığı entryden de bir nevi hemşeri olduğumuzu düşündüğüm yazar.*
içkisini, mezesini paylaşan en iyi insandır.
bodrum bitez'deki alkolik imam, ezan saatlerini şaşırdığından işinden kovulmuştur.