• Toslayanlar ev arkadaşlarıyla yaptıkları harcamalarda asla mağdur olmaz!

  Sen de Tosla kullan, ev arkadaşlarınla ortak harcamaların için grup oluştur, tüm harcamalar tek bir yerde kolayca takip edilsin. Tosla kimin kime ne kadar borcu var hemen hesaplasın, ödemeler Tosla’dan anında yapılsın. Harcama hatırlatma özelliği ile kimsenin kimseye borcu kalmasın, kimse mağdur olmasın *(swh)

  Hemen sen de kullanmaya başlamak için tıkla.

  10 0
 • Eşcinsellerden neden iğrenilmesi gerektiğine dair basit bir tweet'tir. işte bu ibnelerin gerçek hedefi ve amacı da bu zaten, islam düşmanlığı. En kısa sürede helak olmanız dileğiyle. işte bu yüzden hep azınlıktınız azınlık kalacaksınız, işte bu yüzden hep dışlandınız ve mahşere kadar da dışlanacaksınız.

  https://twitter.com/lgbti.../1282728574559059968?s=19
  türkiye lgbt birliğinin attığı iğrenç tweet
  10 5 ...
 • Sözlükle ilgilenmemektelerdir ya da nerede kendi halinde yazar varsa onun entrylerini falan silerler. Sözlükte kadınlae hakkında nefret söylemi içeren entry girildi ve yazar çaylak yapıldı sadece, neden? Sözlükte moderasyon bulunmuyormuş, yetkililerin de sadece çaylak yapma hakkı varmış. Aaa işe bak yav! Tüh keşke eleştirmeseydik, haklarına girdik. Çok üzüldüm.

  nefret söylemi olan entryleri de savunun bence, sonuçta formata uygun entry giriyorlar. (bkz: swh)
  2 2 ...
 • ayasofya'nın kilise yapılmasının gündemde olduğu dönemlerde, istanbul'daki yunan askerleri arasında moda olan ayasofya arka planı önünde yunan askerinin vermiş olduğu pozdur.
  işgal döneminde yunan askerin ayasofya pozu

  patrikhane'nin girişimleriyle o dönem ayasofya ve çevresindeki araziler ve emlaklar zengin rumlar tarafından satın alınmaya başlanmıştı.
  yunan başbakanı venizelos, istanbul'a gelip patrik'in elini ayasofya'da öpeceğine dair açıklamalar yapıyordu.
  hatta patrikhane ayasofya'ya asılacak dev bir yunan bayrağı bile hazırlamıştı. hazırlanan bu yunan bayrağı galata'daki bir kilisede takdis bile edilmişti.

  işgal kuvvetleri de ayasofya'nın yeniden kilise yapılmasına sıcak bakıyordu.

  hatta dönemin ingiltere başbakanı lloyd george ayasofya'nın kilise yapılması konusunda; " “istanbul, bilhassa doğu dünyasının kozmopolit ve milletlerarası bir şehridir. ayasofya tabiatıyla eski hüviyetine iade edilecektir" şeklinde açıklama yapmıştı.

  lakin ulu önder atatürk önderliğinde kurtuluş savaşımızın kazanılması, 9 eylül 1922'de de yunan ordusu'nun imha edilip denize dökülmesiyle birlikte şımarık yunanların bu hayalleri de sona erdi.

  şüphesiz ki ayasofya şayet kilise olsaydı, istanbul'da vatikan gibi bir dini merkez olacak, lloyd george'un dediği gibi milletlerarası bir statüye sahip olacaktı.

  şimdi bugün ayasofya'yı müze yaptığı için atatürk'ü ihanetle suçlayanlar, ona küfür ve hakaret edenlere bakıyorum da, bir millet bu kadar nankör olamaz, olmamalı...

  istanbul'u işgalden, ayasofya'yı da kilise olmaktan kurtardığı için mi düşmansınız atatürk'e?

  biliniz ki; ayasofya hususunda atatürk'e hakart edenler ve o'nu suçlayanlar gerçek birer vatan hainleridir.
  ayasofya'da fetih suresi okutan, ayasofya'da kadir gecesi mevlid okutan ve bunu dünyaya radyodan naklen yayınlatan kişi atatürk'tür.
  (bkz: ayasofya da fetih suresini ilk okutan dünya lideri/#43419680)

  ayasofya'yı "cami" olarak tescil ettiren ve ayasofya'yı kebir camii şerifi olarak tapuya kaydettiren de yine atatürk'tür...
  işgal döneminde yunan askerin ayasofya pozu

  bunları yaptığı için mi düşmansınız atatürk'e???
  8 3 ...
 • Cidden yazık bizim millete. O kızlar istediği gibi giyinir davranırlar. Bu başkalarına sapıkça bakmayı gerektirecek bir olay değildir. Kızınız bacınız yok mu? Olmayacak mı? Birisi yapsa yakınınıza linç edersiniz peki niye çürümüş zihinle yorum yapıyorsunuz. Utanmanız yok mu? Bu illa 18 yaş altı için değil genel olarak bir kadın erkek farketmeden duyarlı ahlaklı, saygılı bir şekilde gideceğiniz yere gidin ve yaşayın. insan olmayı bir türlü yapamıyor eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız ya da başkaları sizlere diyorsa uzman destek alın.
  iğrençlikler içinde yuvarlanmanız ne size ne topluma bir faydası yok. Bu yorumları yapanların geçmişlerinde sorunlar olduğu apaçık ortada. ŞUNU artık anlayın, insanlar istedikleri gibi davranır edep vb gibi şeyler onu bağlar. Bakmayın zor mu? Ne o pis nefsiniz mi azdı? sizi taciz ediyorsa şikayet edin muhattap olmadan.
  4 1 ...
 • Modern, kültürlü, bilimle, sanatla ve sporla ilgilenen erkek yaşı ne olursa olsun candır can. Diyeceğim o ki yaştan, tipten ve paradan daha önemli şeyler var, tercih meselesi.
  Ve;
  Or*spu: Para karşılığı cinsel ilişki yaşayan kadın.
  Kelimeleri anlamlarını bilmeden kullanmayın.
  11 3 ...
 • Üniversitede sınıfımda feminist bir kız vardı. Allah için kız görsel olarak güzeldi ama ahlaken zayıftı.
  Sınırsız cinsel özgürlüğü savunurdu ve aşkı sevişmekten ibaret sanardı.
  Üniversitenin bütün serseri, ahlaksız ve hergele erkekleriyle sevgili oldu teker teker.
  Her gün farklı bir evde, farklı bir otomobildeydi.
  Aşkı bir onda bir bunda ararken bir onunla bir bununla yatıyordu. Ancak bir türlü aradığı aşkı bulamıyordu.
  Diğer kızlar da buna özeniyordu.
  Her ayrıldığı sevgilisine bahaneler buluyor, yenisinin kucağına atlıyor ve sonra yenisini de kötü ilan edip bir diğerine gidiyordu.
  Ünversite hayatı milletin altında aşkı aramakla geçti. Ancak bir türlü mutluluğu yakalayamadı.

  Diğer yandan ciddi ilişkileri olanlar vardı. Şimdi çoğu evlendi, yuva kurdu, aile oldu. Gayet mutlular.

  O feminist kıza ne oldu mu dersiniz? Hala ona buna vurduruyor ve aşkı yatakta aramaya devam ediyor. Yaşlanana kadar böyle gidecek gibi. Sanırım yaşlandıktan sonra da rastgele birini seçer peşindeki avcılardan.

  Bana göre aşk yatakta, bedende değildir. Aşkı yatakta arayanların hepsi aynı durumdalar. Doyumsuzlar ve tek insanla yetinmiyorlar. Bu yüzden bir kişiyi uzun süreli sevemiyorlar.
  3 0 ...
 • bakkala vs gitmek için çıkmış olanlarda kabul görüyor mu sorusunu beraberinde getiren söylemdir. bıkmadınız lan her olaydan prim kasmaktan her olayda insanları fişlemeye çalışmaktan kutuplaştırmaktan. kurtuluş savaşı ülkeyi işgal eden yunana karşı fransıza karşı ingilize karşı verildi. 15 temmuzu gerçekleştirmeye çalışan şerefsizler o gücü ellerine nasıl geçirdi ? kendi silahlı kuvvetlerimiz nasıl oldu da ( ne oldu da ) kendi halkına kurşun sıkabilecek kadar ele geçirildi. bir kez şunu sorgulayın ondan sonra goy goya devam edersiniz.
  4 1 ...
 • Acıyla okunan cümle.
  Ulu Tengri herkese hayırlı anne ve baba ve tabii ki hayırlı evlat versin.

  işte bu yüzden, anne ve baba olmak önemlidir.
  Erkek olmanız, baba olmanız için yeterli değildir, baba vasfına layık olmak başka, bambaşka özellikler ister.
  Her erkeğin çocuğu olabilir ama çocuğu olan her erkek baba değildir.

  Arkasında kırgın ve öfkeli çocuklar bırakmadan anne ve baba olmayı öğrenmek gerek.
  5 1 ...
 • rahmetli dedemin narlı'daki yazlığında bir sürü vardı bu evveliyatını siktiğimin canlısından.

  hava kararmaya başladığı zaman topraktaki deliklerden çıkıp uçmaya başladıklarına bire bir şahidim.

  Ve acaip gürültü yaparlardı uçarken. Torrrrrr şeklinde bir ses çıkarıp insanlara kalp krizi geçirtirlerdi.

  Bir gün delirdim ve havanın kararmasına yakın elime 2.5 litrelik bir kola şişesi alıp bahçede çıktıkları deliklerin başında beklemeye başladım.

  çıkanı gördüğüm zaman bastım buz gibi kolayı deliklere.

  yemin ediyorum, kolayı kafasına yiyen, tısss! diyerek deliğine geri kaçıyordu. bu ritüel yaklaşık 20 dakika sürdü. en az 10 tane delik kolaladım.

  ondan sonra üşenmedim her deliği taş toprak ile kapattım. bir hafta ortada görünmedi şerefsizler. yaşım 13 filan.

  Hem hamamböceğisin, hem uçuyorsun, hem yer altında geziyorsun, sen nasıl bir evrimsel sürecin ürünüsün amk?
  17 0 ...
 • Öğretmenine aşık olan zavallı ergenlerin korkulu rüyası. Ergenimiz kız ise kadın hocayı parçalamak ister erkek hocasına sürekli hoş, güzel, süslü püslü gözükmeye çalışır sürekli ona soru sorar falan. Ergenimiz erkek ise erkek hocanın ağzını yüzünü dağıtmak ister kadın hocaya sürekli ağır erkek, güçlü, karizmatik imajı göstermeye çalışır.

  Yazık amk.
  14 1 ...