bugün

tüyü bitmemiş yetimin hakkını arayan, gözü pek anlı açık , delikanlı ve site tanrısı sayılabilecek kişi.
doğru tespitleri olan yazardır.
akilli gozuken yazar.
beni izleyen yazar.
incelikli, nazik ve anlayışlı moderatör.
güzel yazar, mod.
namzet nickli kullanıcıya, ömür boyu çaylak olarak kalacak yazar diyerek, taraflı bir tutum sergileyen oysa ki moderator olarak tarafsızlıgını koruması gereken yazar.
namzet nickli kullancıya dersini vermiş moderator.
sagduyulu insan modeli.
(bkz: moderatörlerin karalı)

ediT: ulan beni mi zall ı mı sevmiyonuz anlamadım ¿
hakaret içeren entryler yazan insanlara en iyi cezayı vererek bizim gönlümüzde taht kurmuş moderatör. (bkz: hak yerini buldu)
ağır abi. kartal gibi tepede dolaşır. sen onu göremessin ama o seni görür. anında süzülür ve de kelle koparır. online listesinde görülmese de nefesini ensede hissettirir yazar taifesine. sonuç adamıdır, piyasaya fazla karışmaz.
zalımin kısaltılmışı
an itibarı ile beni dumura ugratmış yazarlarla müthiş bir diyalog yakalamayı başarabilen moderatorlerin kralı olmayı haketmiş güzel insan.
(bkz: Herkese böle moderator nasip olmaz)
güzel bir şeyler yapmaya çalıştığına canı gönülden inandığım insan.
sözlük icin ugrasip didinen.
sukunetini ve zarafetini her durumda korumayı başarabilen sabırlı ve güven veren insan..derin bir gözlem yeteneği vardır,farkedilmediğini sandığınız detayları önünüze çıkararak şaşırtabilir
bazen kalabalıkların arasında ayırt edilmeyen,ıskalanan,es geçilmiş öyle kişiler vardır ki,onları tanımadan asla nasıl olduklarını,içlerinde nasıl bir hazine taşıdıklarını anlamazsınız.işte zall o insanlardan biri.tanımak için fark etmek,dikkat etmek gerekiyor.tanıyınca "ya hayret,daha önce nasıl oldu da tanışmadık" dedirtiyor.
sözlüğün kodlarını yazmayı başaran, ama çaldırmamayı başaramayan sahip kişi.
ilk özel mesajımı atan kişi ilk göz ağrısı yazarı*
yazarlarla arasında olması gereken mesafeyi her zaman korumuş, (bkz: sözlükle ilgili istekler) her daim yerine getirmiş kişidir.*
ilk entry nin sahibi güzel insan...
yazar olduğumun müjdecisi..
(bkz: zall im)
(bkz: fear of the zall)
cana yakin iyi biri oldugunu anladigim kisi,vize haftasi beraber yusuf deryalarinda yüzdüğümüz,bana bazi dersler icin taktik vermiş benden 2 yil onde giden bolümdaşım(o ne demekse).Kendisini yazilim sektorunde gormek istiyoruz.
benim yazar oldugumu ozel mesaj atarak bildiren mod.
her şey bir yana, bir sürü kişinin sözlükte tanışıp arkadaş olmalarına temel hazırlaması açısından önünde saygıyla eğilinesi, iyi niyetli, daha iyi bir sözlük için debelenip duran insan.
tuttuğu takım yenilince konuyla ilgili entryleri günün başlıklarından çeken başka takımları öven yazılar olunca polemik yaratıyor diye günün başlıklarından çeken kafasına eseni çaylak yapan aslında kendisini çaylak yapması gereken * *taraflı moderatör.
saygili ve kibar biri.tebrik edilesidir.
her basim sikistiginda imdatima yetisen iyi niyetli mod.
sitemizin baş mimarı olmakla beraber hayatını bu siteye adamış güzel insan.
çaylak olduğumdan ötürü hiç bir şekilde ulaşamadığım sözlüğün kurucusu. beni çaylak statüsünden hâlâ neden çıkarmadığını da anlamak için çok uzun bir süre bekleyeceğim sanırım.sebebi (bkz: israrla futbol icerikli entry girmek) ve (bkz: israrla siyasi entry girmek) bunlar ise sözlükte bir çok kullanıcı sıklığında ve adedinde entry girmişliğim olmasına ragmen ve çaylak olmamın sebepleri olanlar * hala yazarken ben neden çaylağım açıklarsa şayet, beni sözlüğün en mutlu yazarı yapacak olan sözlük genel kurulu icra başkanı ve imtiyaz sahibi.
bana hala bir açıklama yapmasını tüm umudumla beklediğim yazar moderatör sözlük meclis başkanı.

(#221518)
demokratik yazardır.**
büyük şef.*
bana direk metallicayı hatırlatan bir isim ve moderatör
moderasyon keyfiyetiyle uzaktan yakindan alakasi olmayan yonetici. yazarlar hakkinda yaptigi her uygulama icin bir aciklamasi olan ve asla haksizlik yapmayan, sahip oldugumuz icin sansli oldugumuza inandigim moderatör.
artik sozluge james hetfield veya metallica theme si yapmasi gerekir.fuck you james theme sinin de i love you james yapsa cok iyi olur.ayriyetten yazilari okunasi moderator.entylerdeki girdigi diyaloglari cok basarilidir.
(bkz: zall imlik yapma da metallica theme si koy)
kodları yazadığı gibi çaldırmamayıda başaracak olan kişi
o an hangi koordinatlarda olduğumu babamdan iyi bilen zat.

-arjen okulda ne işin var?
-arjen işler nasıl?
-arjen kaçta yatacan?
kendisi hakkında yorum yapmadığım için kendimi intihar ettiğim yazar...çok zengin olacak paraya para demeyecek kısmetse... paraları ben kontrol edicem. zimmetime geçirecem...
yazarlarına değer veren admindir kendileri..saygısızlık ve ukalalık yapmaz..hazırladığı sitelerde kendisinin, batı tarzı aşk şiirlerinden etkilendiği bariz bir şekilde fark edilmektedir..
ilk özel msj aldığım kişi.**
sanırım sözlüğe küsen yazardır. sözlüğe çok şey katmıştır, dönsündür geri. dönmezse (bkz: zall sözlüğe geri dönsün kampanyası) başlatacam, ona göre.*
karpuzkabugu ankara cubuk baraji na dustu zirvesi esnasında nerede olduğu sıkça gündeme gelen, hem özlenen, hem eksikliği hissedilen yazar.
Sözlükte olmadığı günlerden bugüne,en çok hakareti ve sataşmayı yaşadığımdan dolayı bir an önce sözlüğe geri dönmesini ve tüm bu yaşananların cezalandırılmasını dilediğim kişidir.
son zamanlardaki yok olma sebebini merak ettiğim yazardır. birisi açıklamada bulunursa çok iyi olacaktır.
uzun zamandır kendisinden haber alınamayan yazar kişi.

zall' ın bu yokluğu süleyman çakır' ın basından saklanan ölümü gibi bir hal almaktadır. yapılacak yegane iş bu gece evden çıkarak diğer tüm sözlüklerin sahiplerini bir bir gebertip zall' ın dimdik gömülmesini* sağlamaktır. * *
artık şahsıma kızıp küfredene kadar başlığına entry gireceğim kişi. 8 temmuz 2006 uludag sozluk tv makinası zirvesi katılımıcılarına birer madalya neyin takması beklenirken halen daha kendisinden ses yoktur. meraktayızdır efendim. kötü bir niyetimiz yoktur.
onLine görünce içime bir neşe doLdu...sanki annemi-babamı görmüş gibi sevindim...uğruna maytaplar yakacağım-havai fişekler patLatacağımdır...

(bkz: zaLL seni çok sevdim)
(bkz: sana baba diyebilir miyim)