1. 1.
    yazar. mahlası birkaç anlama çıkabilir. şöyle ki;

1) çocuklara ''elleme evladım cıs o'' anlamında kullanılan bir söylemin, yazarla bütünleşmesi.

2) savaş ay'ın da diline pelesenk olmuş, ''çamur atmak'' anlamına gelen bir söylemi, hayat felsefesi edinmek.

(bkz: tu kaka etmek)

3) öz eleştiri yapmak.
    6 -5 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
  2. 2.
    kapıdan kovsan bacadan gelen yazar. ironi miydi ne, anlamadım gitti şu işi. *
    4 -1 ... zuvvar
  3. 3.
    sevdiğiyle barışınca mutluluktan sarhoş olabilen yazar. deli bir gönüle sahip yazar.
    5 ... denizci86
  4. 4.
    son zamanlarda kendini ukte doldurma işlerine adamış garip insan.
    3 ... thomas jay murphy
  5. 5.
    bambaşka bir; takma adının altında ecayip heyvanlara benziyirsen ile enderun sevgiler tarafından hoşgelmişler düzülen sinir bozucu fake yazar.
    5 -5 ... spiritus sancti
  6. 6.
    (bkz: copa cabana)*
    3 -1 ... le phallus
  7. 7.
    potansiyel gaylikle uzaktan yakından alakası olmayan heteroseksüel yazar, kız arkadaşı var.
    8 -3 ... sara nobetcisi
  8. 8.
    herkese "tu kaka sana" şeklinde bela salan yazar. bedduaların geriye döndüğünü varsayarsak kendisine duraklarda fazla beklememesini öneririm. zira kuş sürüdür bu, durakları hedef alır hep.
    4 -1 ... benim amcamin cevresi genis
  9. 9.
    boş yere kalbini kırdığım yazar. adam ak demiş ben kara anlamışım. bazen nickimle ne kadar cok bağdaşdığımı soylerlerdi de inanmazdım. demek doğruymuş. cok şaşkınım yauu.
    6 ... shashkin
  10. 10.
    yazım kuralları konusunda bana önerilerde bulunmuş yazar. ancak kendisinin yazım konusunda biraz dikkate ihtiyacı var gibi. kendisine, yazım kurallarından ziyade, kendi yazdığını okumasını öneririm..
    (bkz: aristo siiri/#3719318)
    3 -4 ... aristo