bugün

yazı yazmak için kullanılan renkli sıvı.
yazar olmayı bekleyen 2.nesil çaylak yazar.
gömlekte pek hoş durmayan akıcı madde.
an itibariyle çaylak olan ikinci nesil uuser.

(bkz: sıkılınca online listesine bakmak)
online listesinde uzun zamandır çaylaklıkla mücadele eden azimli çaylak,yeni yazar adayı...
ikinci nesil çaylak * *
çamaşır suyu reklamlarının vazgeçilmez aksesuarı.
okuduğum bir entrysiyle ''aaaa yazar olmuş'' dediğim eski çaylak yeni yazar **
(bkz: mürekkep balığı)
yazı yazmak, desen çizmek veya basmak için kullanılan, türlü renklerde sıvı madde.
çok benzer kana. yavaş yavaş akar. yavaş yavaş yazılır, bu yüzden. buradan bakarsan budur, şuradan bakarsan: balık.
-den,dan olusmak
bir varil suyu kirletebilecek madde.
arapçada birleşik demektir.
hayati madde*
nmpalin yakın zamanda aylık olarak yayınlamaya başlayacağı okul gazetesinin ismi.
çaylaklığa terfi ederek, kendini yere fırlatılmış ıslak havlu gibi hisseden, güneste kururken caylak olmanın dayınılmazlığıyla hafifleyen, karizmanın ve erkekligin tanımı, tanrının bitirme tezi, bakımlı uzun sacları, ince uzun endamıyla yakısıklıgını tamamlayan insanlığın level atlamıs hali olan üst insan, üstün insan.

(bkz: sen neymişsin be abi)
ilk sayısını başarıyla tüketmiş, ikinci sayısıyla farkını ortaya koymuş mpal basın yayın kulübünün ve gönüllü yazarların katılımıyla basılmakta olan okul gazetesi.
(bkz: rorschach mürekkep testi)
spor sayfalarının sorumlusu olduğum, elimden geldiğince diğer bölümlere ve dağıtımına katıldığım ve en az benim gibi çalışan harika yazarlarının olduğu nmpalin gurur duyulası okul gazetesi.
bursa mpal'de çıkarılan, 3. sayının hazırlıkları içindeki okul gazetesi. yoğun öğrenci katılımıyla hazırlanması ve bursa'da çıkarılan ilk okul gazetesi olması açısıyla değerlidir. zengin ve katılımın artışıyla zenginleşmekte olan içeriğiyle okumaya değerdir.
uyuyan devdim, self sufficient oldum bir sonraki levelimi merakla bekliyorum!!

nihai amacım çikita muz..

(bkz: sözlük icadları)
bulasik bir sividir, guzel yazi denen sacmalik dersin bas aktorudur vakti zamaninda (hos guzel yazsak ne olucak yazmasak ne olucak). eve bir ton yazi odevi verilir, anne kizar bagirir koltuklara dokuceksin evladim diye. ayrica bunun birde baligi vardir ki o da mavimsi bir yaratiktir. birde yazar versiyonu varmis, saygilar kendisine burdan.
şirinler merakı had safhada olan uuser.
insanı zorla seovi yapacak yazar.
muhterem fil ile iş birliği yapan uuser. yeter lan!
şirinlerle kafayı bozmuş yazar. sanırım kötü anıları var şirinlerle.