bugün

Yes! Dedi pelinsu ben artık bir blondelerinblondesi yim.
Ombresi yakışmıştı ona.
Hemen sıtarbaks a gidip bunu kutlamalıydı.
zhena sateistçe duygular içinde sarımsıturuncu renkte batan güneşi sıradan sıradamın yaptığı
la sagrada familia adlı televizyon programında izliyordu.
görsel
ilk gördüğümde beni bir miktar üzmüştü bu. neden ipi kopmuş uçurtmalara öyle diyorsunuz ki inciniyorum.
trafiği birbirine katan hız tutkunu genç elisodaliadam lar tarafından linç edildi.
başım bağlı değil diyorum hala kız bulamıyorum (:
Eften püften değil, mis gibi yazar.
Oretmenim babam bana bi muhabbetdolu aldi.
Nerde arayacağımı bilemedim, ben de google da aradım.
Tövbe tövbe cümle içinde kurunca allaha şirk kosuyormusum gibi hissettim.
söyle böyle geçen bir günün ardından evinin balkonunda oturan balyancho eylül ayının bu güzel akşamında asiti kaçmış kola içerken bir yandanda televizyonda vadideki zumbuk filmini izliyordu. aklında ise bir kopushplanı vardı.
thedewil gece canı sıkılıncaheman0212 444 22 33 arayarak alwayssleppy durumunda olduğunu söylerek artık bir kopusholmasını ister tam bu sıradathedewil ın kapısına gelenkirmizi baslikli istasyon sefivekırmızı başlıklı kızyolda gelirken patik giyen vampirgördüklerini söyleyerekpatik giyen vampiri gel pc pcdiyerek çagırma gafletinde bulunurlar buna bozulan patik giyen vampirkacak kelebeki çagırırsam sizikutup çizgisine götürür orda yerindeep ine sokar sonradakartonadam gibi paketleyipsalca ya bulayarak gazoz_kapağıseklıne sokupvandal mimara yollayıp testere ile söyle böylekeser sonra supurgesiz cadıyı devreye sokup sizi mor bidoniçinde istanbul için efkar vaktide efkar çadırlarına yollarım dıye kendilerini tehdit ettigini anlatır.
Birak abi tanri bizimle sims oynuyor var mi otesi?
ya inanır mısın aglamaduvarindagulesimgeldi gibi saçma cümlelerdir.
Aydınlık bir Türkiye için aydınoğluyla el ele yürüyün. Evet.
o eli cekiyosun
o eli indir bak!

bir cümlelerdir.
(bkz: #4690333)
Izglejdaş kato mecka (bir ayı gibi görünüyorsun ) .
conta behçet, ismini bahşet.
küresel ısınma eskimolarıda vurdu.
-cikolatali prezervatif yapmislar abiiii.
+ lan nejat serefsizimbenimaklimagelmisti olum.
+bu adam çok huysuz.
-normaldir. moodyman
Gelirken çikolata cips alsana.
+ip atlarken topu insaat a kacan çocuk var ya.
-eee
+ hala inşaatta lan.
- sen nasılsın?
- benim morali siffir siffir siffir.
Kral taytsiz geziyor amuha goyim.

- sivaslı mamut abi.