bugün

pearl jam'ın lost dogs albümündeki gayet soft bir havaya sahip, anlamlı parçası.
üçüncü nesil, nesildaşım olan, sözlük kardeşim.*
ölümcül...!
(bkz: fatal error)
(bkz: fatal tragedy)
(bkz: fatalrhyme)
25 kasim 2006 mecidiyekoy cay simit zirvesinde tanışılıp sevilen yazardır. komşuymuşuz bunu da öğrenmiş olduk.
tıpta çok sıklıkla kullanılan sonu ölümle sonuçlanan hadiseleri tanımlayan sıfattır kendisi.
çay simit zirvesinde tanıdığım kendisine defalarca nickini sorduğumdan dolayı mahçup olduğum ama saygılı ve sevecen kişi olduğunu ve bu saatten sonra nickini de isminide * semtinide hatırlayacağım fevkaladede şahıstır iyiki tanımışızdır.*
zirve öncesi yer-yön tarifinde yardımcı olan fekat zirvede kendisiyle konuşma fırsatı bulamadığım hoş insan.
fotoğraf çekilirken bazı yazarların kendisine fazlaca sarılması sonucu kulağına darbe alan ve bir süre eli kulağında ezan okur gibi duran tanıştığıma memnun oldum yazarı. geçmiş olsundur.
sözlük başından sonuna kadar ayrılamadığım insan çok sıcakkanlı ve hoş sohbet insan.. *
çok konuşup beni konuşturmayan yazar.
ispanyolcada birine naber dediğinizde (qué tal?) -eğer kişi kendini kötü hissediyosa-alacağnız muhtemel cevaptır.
erörlü lan bu. bi kulak var elimde kalıyodu nerdeyse. alayım lan ben sana yenisini. kanamış da acımış da...
bir sarılma gazisi yazar. bir ara gördüm bunu ben zirvede elinde selpak kulağını tutuyor, ne oldu dedim bi durum mu var;
"yok abi üç kişi üzerime atladı" dedi. neden üç kişinin üzerine atladığını eve gelip fotoğraf makineme bakınca anladım meğersem bu adam karga'nın altında kalmış, o arada da 2 kişide resim çekiniyoruz diye sarılmış, üzüldüm ne yalan söyliyim. *
çar$ı üyesi, $iirsever yazar. iki kelâm ettik ho$ muhabbet.. küpe de $ık durmu$ haa.
poz ziyani olmasın diye * ikili cekilen fotograflarda sarılılan kişidir. vallahi neden onceden tanımadım diyorum israrla tekrar ediyorumdur.
zirvede fotograf aşkıyla yanan uuser arkadaşların gazabına ugramıştır, bir an kendisini kaybettik sandım ama fazla birşey olmamış allahtan hafif sıyrıkla atlattı, sempatik uuserdır efendim böyle masum, hoş sohbet eder, sakin, e güzel ne diyelim nice zirvelere o zaman ...
dış görüşüne bakmak yeterli. sıcak sevecen yazar arkadaş. ayrıca bugün resimleri yollamak için uğraşması bile teşekküre değer. teşekkürler...
yardim sever yazar. *
gün itibariyle kendisini görev adamı ilan ettiğim kişi.*
wolford tarafından tamamen dikişsiz olarak üretilen külotlu çoraptır.
pabucumun sarhoşu.
mecidiyeköy çay simit zirvesinde uzaktan gördüğüm fekat konuşma fırsatı bulamadığım ancak bu zirvede gayet muhabbet ettiğim iyi ki tanışmışım insanı.* efendim öncelikle çok kibar bi insandır kendileri. bunu nerden anladın derseniz kafein bağımlısı olan bi insana neskafe ısmarlamıştır. ** ayrıca da bir bayanla nasıl konuşulacağını iyi bilir. mesela tutup da "sen hiç kafa yedin mi hayatında" gibi bir soru asla sormaz. sonracıımaaa içkisi sigarası yoktur çok mülayim bir insandır esasında. başka zirvelerde de muhabbet etmek nasip olur diyerek sözlerime burada son veriyorum. * * *