bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sadece komik rolleri değil dramı da ne kadar güzel oynayabileceğini eternal sunshine of the spotless mindda cümle aleme göstermiş kişidir.
    5 -1 ... registerlater
  2. 2.
    truman show da peter weir gibi bir yönetmenle çalışarak kendine geldiğini ve aslında ne yapmak istediğini en sonunda farkettiğini belirtmiş aktördür
    3 ... panapa
  3. 3.
    (bkz: what if god was one of us)
    3 ... thoth
  4. 4.
    amerikalıların mehmet okur u benzettikleri arkadaş.
    1 -2 ... kemalettin şentürk
  5. 5.
    jery lewis ten sonra durum komedisini en iyi oynayan aktör.
    bunu sonradan ekledim:yahu bir de beni benzetiyolar.tamam komikim, yakışıklıyım ama, ben john travoltaya daha çok benziyorum. hatta ben benzemiyorum onlar bana benziyor...
    1 -1 ... karga
  6. 6.
    mimiklerine dayandırdığı komedi oyunculuğu ile yavaş yavaş kendini tekrarlayan ancak dramda da başarılı işler çıkaran aktör...
    1 ... ferrole
  7. 7.
    aslında sadece komedi değil,bütün rollerin oyuncusu olduğunu bize 2 filmle ispatlamış (bkz: eternal sunshine of the spotless mind) (bkz: truman show) hollywoodun kemal sunalı
    6 ... berbay
  8. 8.
    eternal sunshine of the spotless mind filmindeki müthiş performansıyla bu kadar zamandır nerelerdeydin be hayvan dedirtmiş, şaşırtmış sağlam oyuncudur, truman show da siyah kareden yaşanan hayatları ele alışı harikaydı, bu adamın son 7-8 yıllık dönüşümü gecikmiş olsa da dünya sinema tarihinde alışık olunmadık tipte bir aktör yaratıyor kanaatimce, severek izliyor gözlerinden öpüyoruz...
    1 ... öğrenci işi
  9. 9.
    jim carrey'nin somebody to love soyleyisini dinlerken gulmek gayet normal bir olaydir.
    1 ... a fine day to exit
  10. 10.
    mtv trl noel özel programında tiki sunucunun oha falan olmuş bakışları altında stüdyoda kurulmuş süslü çam ağacıyla sevişerek beni yerlere düşürmüş canney. sonra bu patavatsız adam gitsin eternal sunshine of the spotless mind da sanki anasının karnından mahçup, patetik bir joel olarak doğmuş gibi oynasın. sonra bir de gitsin somebody to love a kendi eklediği hippilerle maytap geçen iki satırla krize sokmayı başarsın: "we just had a baby born in the left side of the party ladies and gentlemen... wow that guy just got stabbed did you see that?... they are a motorcycle gang, c'mon!" üstüne üstlük böyle bir endam sahibi olsun... enginlere sığmam taşarım... seviyoruz.
    3 ... düttürü hanzo