1. 1.
  Jim Carrey'nin çift karakterli bir polisi canlandırdığı komedi filmi. filmde irene rolunde Renée Zellweger oynamaktadır.

  --spoiler--
  charlie çok sevdiği kız arkaşıyle evlenir. ama kız arkadaşı gönlünü gelin arabasının cüce ve zenci şoförüne kaptırır. daha sonra charlie'nin 3 tane çocuğu olur. 3'ü de zencidir. karısı çocukları charlieye bırakarak cüce ve zenci sevgilisiyle kaçar. ayrıca charlie'yi polis olarak çalıştığı kasabada kimse sallamaktadır. charlie bütün bu olanları içine atar. ama bi yerden sonra bütün bunlar charlie'nin içinde başka bir kişilik oluşmasına sebep olur. bu kişi kendine hank adını vermektedir. charlie sinirlendiği zamanlar hank'e dönüşmekte ve insanlara istediği gibi davranmaktadır. bir gün kasabaya irene gelir. charlie irene ile bi haftalık bir yolculuğa. bu yolculuk da charlie kendini tanıma fırsatı bulur. olaylar gelişir.
  --spoiler--
  1 ... yahudi yerlesimci
 2. 2.
  Jim Carrey (Officer Charlie Baileygates/Hank Evans)
  Renée Zellweger (Irene P. Waters)'ın başrollerini paylaştığı, 2000 yapımı, Bobby Farrelly ve Peter Farrelly tarafından yönetilen, (bkz: Jim Carrey)'nin klasik komedi filmerinden biri.
  ... methral
 3. 3.
  jim carrey'in kendisi gibi beyaz olan eşinden 3 tane zenci çocuğunun olmasıyla akılda kalmış, iyi sayılabilecek komedi filmi.

  ayrıntılı bilgi:

  `http://www.imdb.com/title/tt0183505/`
  1 ... fth
 4. 4.
  genelde gerilim filmlerine konu olan şizofreninin komediye yorumlanmış versiyonu.
  ... risorder pejmurder
 5. 5.
  29-04-2008 salı aksamı saat 21:00'da tnt kanalında yayınlanan komedi filmi.

  sansürsüz yayınlanmasıyla sevindirmiştir.
  ... halitkin
 6. 6.
  bu akşam tnt'de yayınlanacak film. yamulmuyorsam 10 dakika sonra.
  -1 ... tu kaka bana
 7. 7.
  iq manyağı rapçileriyle bile kırıp geçiren filmdir.
  ... eraserhead
 8. 8.
  charlie baileygates (jim carrey)'in her biri deha ve bir o kadar serseri çocuklarının diyaloglarının ciddi manada güldürdüğü film.

  --spoiler--
  anasını siktiğimin elektronunu nereye koyacağız?
  --spoiler--
  1 ... bikereindiroeli
 9. 9.
  https://video.uludagsozluk.com/v/me-myself-and-irene-116415/  Bazı sahneleriyle anırta anırta güldüren jim carrey filmi. Hakkında bu kadar az entry girilmiş olması şaşırtmıştır. Ayrıca renee zellweger bu filmde zayıftır. *
  ... orjinaldeli
 10. 10.
  herhangi bir jim carrey filmiyle yarışabilecek kadar komik film. jim carrey i bırak, oğlu rolündeki o üç siyahi madırfakır için bile izlenebilir.

  --spoiler--
  - artık burnunla kıçını aynı anda silebilirsin baba.
  --spoiler--
  ... noluyoya