bugün

islam dünyasının kalbine saplanmış hançer..her türlü illegal yolu kullanıp her gün katliamlara devam eden,birleşmiş milletler*in uyarılarını sallamayan,utanç duvarı ile bir kez daha müslümanların ahını almış siyonist yerleşkesi..
1967 sınırları dahilinde meşru olan devlet.
bağımsızlığını ilan ettiği zaman amerikadan sonra ilk olarak türkiye tarafından tanınan , olmaması gereken devlet.. (bkz: yahudi) (bkz: siyonist)
amerika'nın elinden tutması sonucu zaten karışık olan ortadoğu'da istediği gibi at sürmekte olan,geçmişi 40 yıla bile dayanmayan devlet.yanılmıyorsam toprakları zamanında parayla parça parça alınmıştır.dünyanın en ileri silah teknolojilerine sahiptir,tarım yönünde suları yeterli olmamasına rağmen çok gelişmiş olmaları ilginçtir.bundan 65 yıl önce kendilerine yapılanların intikamını bugün filistin'den alıyorlar.gerek taş atan çocuklara füze yollayarak gerek tanklarına filistin'li çocukları bağlayıp,tankarına ateş açılmamasını sağlayarak.gizli servisleri en üst düzey servisleriden biridir*.ama zaman gelir ki amerika bırakır o eli,işte o zaman hali ne olur çok merak etmekteyim.
(bkz: devlet terörü)
secimlerine yasil yaprak gibi esrar kullanımının serbest olması gibi isteklerle ya da baskanı ve baskan yardımcısı dısında üyesi olmayan ilginc partilerin katıldıgı devlet
ABD'den sonra devlet terörü yapan ülkerin başında gelir.Filistin topraklarını gasp etmiştir.Ancak bu gasp Filistin'le sınırlı kalmayacaktır.Yahudilerin inançlarına göre kutsal kitapta vadedilen yerler Ortadoğu'yu içine almak kaydıyla Türkiye'nin günydoğu bölgesini kapsamaktadır.Bu yerleri almak her israilli'nin ve hatta her Yahudi'nin düşüncesindedir.
dünyadaki tek yahudi ülkedir.
filistindeki katliamları hatırlatan ülke
(bkz: paranın satın alamayacagı seyler vardır)
ama israil bunlardan biri değildir.
dünyayı kan gölüne çeviren ve büyük savaşların cıkmasına sebep olacak topluluğunun ülkesi.
Amerikan desteğini sırtına,yeşil dolarları cebine koyup Filistin topraklarını satın alan millettir.
Ancak dikkat edilmelidir,yabancılara toprak satışının giderek kolaylaştığı ülkemizin özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de bir zamanlar Filistin üzerinde oynanan oyunlar oynanmaktadır.
Yarın öbür gün,bir devlet gelip oralara israil gibi oturursa şaşılmamalıdır.
Turizm,yabancı sermaye,özelleştirme adı altında topraklarımız bu kadar kolay satışa çıkarsa,bizim de tıpkı Filistin gibi üzerimizde bir israil kurulabilir.
canı sıkıldığında terör faliyetlerinde bulunan müslümanların canını insan canı olarak görmeyen.yaptıklarını AB ve ABD görmeyen,görmemezlikten gelen.5 miyon nufusu ile kitle imha silahları bulunan ilk 5 ülkeden biri olan lanet insanlar topluluğu.
askeri ugruna gazzenin a.ina koymus devlettir. ama helal olsundur sayet ermenistan da turkiyenin bir askerini kacirsa turkiye de bunu yapacaktir , yapmalidir. o asker artik filistinlilerin gozunde israildir. ve bundan dolayi askeri almak icin hersey mubahtir. fakat sivil olumu gercekten aci vericidir.
askerim kaçırıldı palavrası atarak filistini yerle bir eden katil, terorist, çalıntı topraklara kurulmuş ülkemsidir. dünya haber ağı ellerinde bulunduğu için ikiz kuleleri nasıl usame bin ladin vurdu palavrasını milyonlarca enayiye yutturmuş ise askerinin kaçırıldığını da aynı enayilere yutturumuştur.

(bkz: sen eşek olduktan sonra semer vuran bol olur)
http://www.milliyet.com.t.../07/02/dunya/axdun02.html
Bir dolu askerinin kafasına çuval geçirilince bile sesi çıkmayan ülkeye tercih edilebilecek ülke. Öyle biz böyle delikanlıyız böyle bilmemneyiz demekkle olmuyor, "askerimi kaçırırsan bedelini ödersin" demeyi biliyor. Helal olsun.
askerinı kaçıran filistin değil de amerika olsaydı ne yapacaklardı merak ediyorum doğrusu. "delikanlılık" öyle zamanlarda belli olur.
kuzey ırakta kürtlerin, doğu türkistanda çinlilerin, kafkasyada rusların, zulmüne uğrayan türk kardeşlerimiz için kıllarını kıpırdatmayanların söz konusu araplar olunca nefret kustuğu ülke. tamam israil bir beladır ve bu bela durdurulmalıdır ama öncelikle kendi soydaşlarımızın durumunu düşünmemiz gerekmez mi?
dünaynı en büyük terorist eylemlerini gözünü kırpadan yapacak ve yapan cocuk katili devlet. bu devleti savunan herkesin eline bulaşmaya yetecek kadar kan bulunur ayrıca siyonist israilde.
ha bide belki alakalıdır.
(bkz: sabra ve satilla katliamları)
an itibari ile alçakça saldırılarını lübnan halkınada taşıyan ama allahtan belasını bulması fazla sürmeyecek olan katil,lanetli,aşşağılık devlet.
takdir ettiğim yanı kısasa kısas uygulamalarıdır. çocukla çocuk olurum der israil. olur da. her çeşit saldırının intikamını alır. yaratıcıdır bu konuda. Ordusu hava-deniz-kadar gayet teknoloji hastasıdır. Avrupalı silah üreticileri israil'e silah satmazlar çünkü israil 3 tane alır sonra kopyalar bir daha almaz. höt diyince al sana göt demez, ne diyon lan sen der.

kurulduğu yıllarda %300 enflasyona sahip olup amerikanın her zaman verdiği destekle hep kendini toparlamıştır.

canidirler. sapanlı çocukların üzerine indirgenmiş uranyumlu mermi atarlar. hitlerin yaptıklarına göz yuman dünyaya kafa tutarlar kimsede gıkını çıkaramaz. katliam yapmayı yüzyıllık deneyimleriyle çok iyi becerirler (bkz: sabra şatilla)

bunlara kafa tutmaya cesaret eden tek devlet te iran dır. kafa tutabilicek kadar bombalanmamış, ezilmemiş desek te olur.

türkiye israil'i tanıyan ilk devletlerdendir. AKP olsaydı o zaman ne olurdu acaba diye sorarlar adama.

edit:bu entry ye eksi oy verirken ne dusunuldu,ogrenmek ıstıyorum.
(bkz: Ona Babil dendi yani karışıklık)
her elli yılda felakete uğrayan halkın kurduğu ilagel rejim
(bkz: siyonist rejim) =iranın tanımıyla...
katiileri ve tevavüzcü işkencecileri barındıran ülke... islamın en büyük düşmanı...
çok zeki ve çalışkanlardır...kumbarayı buranın halkı icat etmiştir...
lübnan a girişi, türkiye'nin de pkk lı teröristleri yakalamak için ırak'a girmek istemesi gibi düşünülürse legal olan ülke. fakat aradaki fark biz sivilleri öldürmeyiz onlar öldürür.