bugün

islam dünyasının kalbine saplanmış hançer..her türlü illegal yolu kullanıp her gün katliamlara devam eden,birleşmiş milletler*in uyarılarını sallamayan,utanç duvarı ile bir kez daha müslümanların ahını almış siyonist yerleşkesi..
1967 sınırları dahilinde meşru olan devlet.
bağımsızlığını ilan ettiği zaman amerikadan sonra ilk olarak türkiye tarafından tanınan , olmaması gereken devlet.. (bkz: yahudi) (bkz: siyonist)
amerika'nın elinden tutması sonucu zaten karışık olan ortadoğu'da istediği gibi at sürmekte olan,geçmişi 40 yıla bile dayanmayan devlet.yanılmıyorsam toprakları zamanında parayla parça parça alınmıştır.dünyanın en ileri silah teknolojilerine sahiptir,tarım yönünde suları yeterli olmamasına rağmen çok gelişmiş olmaları ilginçtir.bundan 65 yıl önce kendilerine yapılanların intikamını bugün filistin'den alıyorlar.gerek taş atan çocuklara füze yollayarak gerek tanklarına filistin'li çocukları bağlayıp,tankarına ateş açılmamasını sağlayarak.gizli servisleri en üst düzey servisleriden biridir*.ama zaman gelir ki amerika bırakır o eli,işte o zaman hali ne olur çok merak etmekteyim.
(bkz: devlet terörü)
secimlerine yasil yaprak gibi esrar kullanımının serbest olması gibi isteklerle ya da baskanı ve baskan yardımcısı dısında üyesi olmayan ilginc partilerin katıldıgı devlet
ABD'den sonra devlet terörü yapan ülkerin başında gelir.Filistin topraklarını gasp etmiştir.Ancak bu gasp Filistin'le sınırlı kalmayacaktır.Yahudilerin inançlarına göre kutsal kitapta vadedilen yerler Ortadoğu'yu içine almak kaydıyla Türkiye'nin günydoğu bölgesini kapsamaktadır.Bu yerleri almak her israilli'nin ve hatta her Yahudi'nin düşüncesindedir.
dünyadaki tek yahudi ülkedir.
filistindeki katliamları hatırlatan ülke
(bkz: paranın satın alamayacagı seyler vardır)
ama israil bunlardan biri değildir.
dünyayı kan gölüne çeviren ve büyük savaşların cıkmasına sebep olacak topluluğunun ülkesi.
Amerikan desteğini sırtına,yeşil dolarları cebine koyup Filistin topraklarını satın alan millettir.
Ancak dikkat edilmelidir,yabancılara toprak satışının giderek kolaylaştığı ülkemizin özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de bir zamanlar Filistin üzerinde oynanan oyunlar oynanmaktadır.
Yarın öbür gün,bir devlet gelip oralara israil gibi oturursa şaşılmamalıdır.
Turizm,yabancı sermaye,özelleştirme adı altında topraklarımız bu kadar kolay satışa çıkarsa,bizim de tıpkı Filistin gibi üzerimizde bir israil kurulabilir.
canı sıkıldığında terör faliyetlerinde bulunan müslümanların canını insan canı olarak görmeyen.yaptıklarını AB ve ABD görmeyen,görmemezlikten gelen.5 miyon nufusu ile kitle imha silahları bulunan ilk 5 ülkeden biri olan lanet insanlar topluluğu.
askeri ugruna gazzenin a.ina koymus devlettir. ama helal olsundur sayet ermenistan da turkiyenin bir askerini kacirsa turkiye de bunu yapacaktir , yapmalidir. o asker artik filistinlilerin gozunde israildir. ve bundan dolayi askeri almak icin hersey mubahtir. fakat sivil olumu gercekten aci vericidir.
askerim kaçırıldı palavrası atarak filistini yerle bir eden katil, terorist, çalıntı topraklara kurulmuş ülkemsidir. dünya haber ağı ellerinde bulunduğu için ikiz kuleleri nasıl usame bin ladin vurdu palavrasını milyonlarca enayiye yutturmuş ise askerinin kaçırıldığını da aynı enayilere yutturumuştur.

(bkz: sen eşek olduktan sonra semer vuran bol olur)
http://www.milliyet.com.t.../07/02/dunya/axdun02.html
Bir dolu askerinin kafasına çuval geçirilince bile sesi çıkmayan ülkeye tercih edilebilecek ülke. Öyle biz böyle delikanlıyız böyle bilmemneyiz demekkle olmuyor, "askerimi kaçırırsan bedelini ödersin" demeyi biliyor. Helal olsun.
askerinı kaçıran filistin değil de amerika olsaydı ne yapacaklardı merak ediyorum doğrusu. "delikanlılık" öyle zamanlarda belli olur.
kuzey ırakta kürtlerin, doğu türkistanda çinlilerin, kafkasyada rusların, zulmüne uğrayan türk kardeşlerimiz için kıllarını kıpırdatmayanların söz konusu araplar olunca nefret kustuğu ülke. tamam israil bir beladır ve bu bela durdurulmalıdır ama öncelikle kendi soydaşlarımızın durumunu düşünmemiz gerekmez mi?
dünaynı en büyük terorist eylemlerini gözünü kırpadan yapacak ve yapan cocuk katili devlet. bu devleti savunan herkesin eline bulaşmaya yetecek kadar kan bulunur ayrıca siyonist israilde.
ha bide belki alakalıdır.
(bkz: sabra ve satilla katliamları)
an itibari ile alçakça saldırılarını lübnan halkınada taşıyan ama allahtan belasını bulması fazla sürmeyecek olan katil,lanetli,aşşağılık devlet.
takdir ettiğim yanı kısasa kısas uygulamalarıdır. çocukla çocuk olurum der israil. olur da. her çeşit saldırının intikamını alır. yaratıcıdır bu konuda. Ordusu hava-deniz-kadar gayet teknoloji hastasıdır. Avrupalı silah üreticileri israil'e silah satmazlar çünkü israil 3 tane alır sonra kopyalar bir daha almaz. höt diyince al sana göt demez, ne diyon lan sen der.

kurulduğu yıllarda %300 enflasyona sahip olup amerikanın her zaman verdiği destekle hep kendini toparlamıştır.

canidirler. sapanlı çocukların üzerine indirgenmiş uranyumlu mermi atarlar. hitlerin yaptıklarına göz yuman dünyaya kafa tutarlar kimsede gıkını çıkaramaz. katliam yapmayı yüzyıllık deneyimleriyle çok iyi becerirler (bkz: sabra şatilla)

bunlara kafa tutmaya cesaret eden tek devlet te iran dır. kafa tutabilicek kadar bombalanmamış, ezilmemiş desek te olur.

türkiye israil'i tanıyan ilk devletlerdendir. AKP olsaydı o zaman ne olurdu acaba diye sorarlar adama.

edit:bu entry ye eksi oy verirken ne dusunuldu,ogrenmek ıstıyorum.
(bkz: Ona Babil dendi yani karışıklık)
her elli yılda felakete uğrayan halkın kurduğu ilagel rejim
(bkz: siyonist rejim) =iranın tanımıyla...
katiileri ve tevavüzcü işkencecileri barındıran ülke... islamın en büyük düşmanı...
çok zeki ve çalışkanlardır...kumbarayı buranın halkı icat etmiştir...
lübnan a girişi, türkiye'nin de pkk lı teröristleri yakalamak için ırak'a girmek istemesi gibi düşünülürse legal olan ülke. fakat aradaki fark biz sivilleri öldürmeyiz onlar öldürür.
lübnan'da şu güne dek 170 kişiyi öldürmüş ülke.
teröre karsi(!) en büyük terörist..
türkiye'nin pkk ya gösterdiği haklı tepkiyi kendisine saldıran teröristlere gösteren ülkedir. ölenlerin çocuklar, kadınlar, siviller olduğunu iddia etmek ucuz siyasettir, kendi güneydoğusunu görememektir.
uluslararasi orgutlerin yusufladigi devletlerden biri,sayet yaptiklarini baska bir devlet yapsaydi anakaradan ayirirlardi..hakli sebepleri var,ama yaptiklari hakli olduklarini gostermez.asiri tepki vererek sadece dusman kazaniyorlar
amerika,ingiltere,fransa ile birlikte mide bulandirici rollerde basi ceken ulke.
resmen savaş halinde olduğu filistin ve lübnan da bir haftada ırak taki radikal dinci teröristlerin iki günde öldürdüğünden daha az sivil öldürdüğü halde terörist damgası yiyen ülke.

müslümanları koruduğunu iddia eden hizbullah ise nedense sadece israil deki kendi örgütüne mensup tutukluları düşünüyor.
nefret ettiğim ülkeler sırasında başı çeken devlet başkanı şaronun bush a emir verdiğinden şüphemin olmadığı, parayı ellerinde bulunduran devlet. ağlama duvarı da bu ülkede bulunur.
nereden cesaret bulduğunu anlamadığım ve cesaretlendikçe, kimsenin sesi çıkmadıkça o ülke benim bu ülke senin demeden saldıran, gücünü sivillerin üzerinde göstermeye çalısan ülke.
3 milyonu içeride üç milyonu da dışarıda toplam altı milyon vatandaşı ile dünyayı kendisine kınama hakkı dahi vermeyen ağızlarını dahi açtırmayan ülkedir. 70 milyonuz tükürsek boğuılurlar, osursak uçarlar demeyle olmuyor. 70 milyon değil birimiz tükürelim tekine de görelim olanları. kalabalık değil nitelikli olmalı. konuşmak durumunda değil aksiyon içinde olunmanın örneği ülke. yaptıkları tasvip edilemeyen ama biz dahil kimsenin de ağzını doldura doldura eleştiremediği ülkedir. bu yönüyle örnek alınasıdır.
6 milyon kişilik nüfusuyla 6 milyar kişiye hükmeden,dünya basınına sahip abd dahil kimsenin ağzını açıp dur diyemediği,lübnan'a elini kolunu sallayarak giren,dünya uygarlığının sonunu getiren ve ortadoğu'ya mayın olarak 1969 yılında cetvelle yerleştirilen kanla sulanmış toprak parçası. bu şerefsiz ülke önce filistin'de emmiştir barışın ve müslüman kardeşlerimizin kanını. özgürlüğümüzü çalmıştır. şimdi de lübnan da hristiyan müslüman demeden kesip biçmektedirler.

Ama israil öyle bir güçtür ki,avrupa basını bugüne dek olumsuz tek bir haber bile yapmamıştır bu ülke hakkında. Dünya hakimiyeti parolalarıdır ve bunu çoktan sağlamışlardır. Dünyadaki fiilen ve zihnen bağımsız çin,iran,rusya gibi ülkeler dışında tüm ülkeler bu ülkenin eyaletleridir ve başkanları gündemleri israil'den atanmaktadır.

Dağlarımıza teröristleri bu ülke yollamıştır. Onlara silahı bu ülkenin gizli servisleri vermiştir. Tüm uygarlıkların kaynaştığı nokta anadolu'da gözü olan bu şerefsizlerdir. Ülkemizdeki anadolu insanını laz kürt diye bölmeye çalışıp basını da bun alet eden,maaşa bağladığı yazarları konuşturan bu ülkedir.

Bizim gazetelerin yazarlarına barışçıyız biz haberleri yaptıran da bu ülkedir. Aslında bu ülke ve yöneticileri dünyanın baş belalarıdır. Allah'ın gönderdiği hak dini bozarak bunu bir savaş malzemesi yapmışlardır. Bu ülke dünyadaki tüm köpeklerin efendisidir. Türkiye köpek midir değil midir bu tartışılmalıdır. Bu ülkenin köpeği olmaktansa anadolu'nun toprağında kefensiz yatarım diyorsanız eğer bu ülkenin yaptıklarına ve bunları öven yazarlara karşı sessiz kalmayalım.
tarihi iyi özümleyip kendine pay çıkaran, bu doğrultuda da gerek siyasi gerek askeri anlamda kendini egemen kılmayı başarmış devlettir. acı ama gerçektir. osmanlı devleti yükselme döneminde başarılarına başarı katmış, topraklarına toprak eklemiştir. ama unutulmuştur ki büyük başın belası da büyük olur.(buraya dikkat)önceleri sadece osmanlı soyundan gelenler yeniçeri ocağına alınırdı. yeniçeriler vatanına milletine sadıktı bu uğurda canını gözünü kırpmadan vermeye hazırdı. isyanlarla asla devletin başını ağrıtmazdı. ama sınırlar genişledikçe soyuna sopuna bakılmaksızın herkes yeniçeri ocağına alınmaya başlandı. zira başka çare de yoktu. ama gelgelelim yeniçeri ocağına sızan şerefsiz misyonerler milletin aklını karıştırıp isyanlar çıkarmaya başlayınca ortamda oluşan güvensizlik havası osmanlıyı gerileme dönemine soktu. topraklar bir bir işgal edilmeye başlandı. diyeceğim şudur ki bugün israilin ünlü istihbarat teşkilatı mossadda ajan olmak için insan olmanız yetmez. yahudi olmanız da yetmez. israil kökenli olmak zorundasınız*.ayrıca israil sınırlarını kat kat genişletebilcek bir potansiyele sahip olmasına rağmen böyle bir eğilim göstermemektedir. haritalarda gösterilen sınır çizgilerine önem vermemektedir. bunun yerine önde gelen devletlerin -misal abd- kilit merciilerine yerleşip sınırlarını dolaylı yoldan genişletmeyi tercih etmektedir. sonuç olarak kendi tarihimizi sadece öğrenmekle kalıp düşmalarımıza koz olarak vermemiz ne acıdır.
arkasına abd'yi alan ülkedir. bulunduğu topraklardan etrafına her an tehlike yaymaktadır. silah ve insan gücü olarak çok mu ileridedir ? hayır.. en azından etrafındaki ülkelere oranla hayır.. uzun zamandır etrafındaki ülkeler için büyük bir tehdit oluşturmasına karşın neden kimse elini kaldırıp düğmeye basmıyor? basamıyor?
çünkü kimse topraklarından olma korkusunu göze alamıyor, abd gücünü göze alamıyor.

şimdi de filistin ülkesiyle savaş halindedir.
yüzlerce binlerce masum insan katlediliyor ve herkes izlemekle yetiniyor. amerika bize sadece izletiyor..

(bkz: filistin)
(bkz: lübnan)
(bkz: beyrut)
(bkz: sadece bkz)..
peygamber öldüren lanetli millettir. hangi küfrü edersen et yüreğinin soğumayacağı caniler topluluğudur.
(bkz: yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır)
güçlü abinin küçük şımarık kardeşi. genelde ilkokul ve liselerde sıklıkla görülür okulda popüler ve zengin birinin kardeşi abisiyle aynı okula geldiğinde şımarır bütün okul kendisinin zanneder herşeyi yapar ama kimse bişey diyemez çünkü abisi vardır.
an itibari ile 37 si çocuk 57 sivilin katili olduğunu öğrendiğim bu olaya ilişkin bahaneleri de biz telefonla haber vermiştik olan terörist ülke.terörizm istemediğini söyleyen bunun için savaştığını söyleyen ancak söyledikleri ile yaptıklarının çeliştiği ülke.ortadoğu için önceden hazırlanan senaryoyu abd ile beraber gerçekleştiren devlet.
dini kaygılarla, dini önyargılarla devlet kurup, yönetmenin ne kadar da yanlış sonuçlar doğuracağının canlı kanlı(!) örneğidir. uluslararası siyasetin, ilişkilerin devletlerce terbiyesizce kullanılmasının doğurduğu ortadoğu karmaşasının başlıca sebebidir. bir türlü durulmayan dini önyargıların yarattığı; bir tarafta örgüzlük savaşı denen bir tarafta teröristleri temizlemek adıyla çevre temizliği halini alan kargaşanın ortasındaki çıbandır israil.
an itibariyle lübnan'da hastaneleri bombalayan kan emici terörist devlet.*
dünya ekonomisini elinde bulunduran ve istediği yerde istediği atı koşturan insanların ülkesi. bugün lübnan'a atılan bombaların nazi almanya'sının sabun fabrikalarından farkı nedir acaba diye düşündüren ülke.
insanlık bilmeyen insan hayvanları..
lübnandan defol gitmesi gereken dötü saglam ülke..amerika birleşik devletlerinin kankası..kan , para ve kendi ırkını seven nefret edilesice ortadoguülkesi.
son 30 yılda Lübnan'a yedinci kez giren devlet. Bu devlette spor takımlarının isimleri ya hapoel ya da maccabi ile başlar. Maccabi şovenistlern, Hapoel ise demokratların takımıdır.
müslümanları geçtim kendi milletine bile başka devletler kadar acımayan ülke. insanlara kin ve nefret aşılamakta üstüne yoktur. müslümanlarla birlikte halkını da ateşe atar, boktan idealleri uğruna, tıpkı abd gibi.. ne de olsa yarın götünde canlı bombalar patlayacak olan bu devletin başındakiler değil, oradaki halktır.
göt kadar yerde dünyayı yöneten devlet
"amerika tonlarca ağırlığı olan bir filse, israil de onu ufak bir sopa ile hoplatan / zıplatan / yöneten 60 kiloluk sahibidir"

(cumhuriyet gazetesi, 10.08.06)