bugün

bir bilgisayar oyunu.
gülmekten kırıp geçiren filmin ve daha sonra çizgi filmiinide sevilerek izlendigimiz kahramanın adı...
ilk filmde jim carrey nin bir bara girdiginde, sahnede cannibal corpse grubunun hammer smashed face parcasını söyledigi film.
jim carrey'nin manyak ötesi komik filmi. hayvan dedektifi olarak türkçeye çevrilmiştir. jim carrey filmde kayıp hayvanları bulmaya çalışan dedektif rolünde gerek jest ve mimikleriyle gerekse kendine has komedi büyüsüyle oyunculuğunu konuşturuyor.
mutlaka dublajsız izlenmesi gereken film, zira jim carrey'nin türkçe dublajlı hali insanı filmden soğutmaktadır.
mutlaka dublajlı ve yekta kopan`ın sesinden izlenilmesi önerilen film. salt komedi türünden hoşlananlar için tatmin edici bir yapım. en azından ilk izlediğim intiba öyleydi.
jim carrey'in en iyi gulduru filmi olmamakla beraber, ortalamanin ustu bir hollywood komedisidir.
kesinlikle ve kesinlik dublajlı ve yekta kopan`ın sesinden izlenilmesi önerisine katiliyorum ve oneriyorum . zira onsuz pek tat wermez.baska birinin sesi filmden soğutuyor bi kere baska birinin seslendirdiğini izledim filmden soğuttu atv vermişti.
Bir ağzıyla birde başka yeriyle konuşur bu muhterem.Arabasınıda kafasını arabanın camından çıkararak süren hayvan dedektifi.ilk başta filmi vardı ama daha sonra çizgidizi olarakda starda yayınlanırdı.
Jim Carrey'in canlandırdığı, orjinal bir karakter. Bir çizgi film kahramanının ete kemiğe bürünmüş hali gibidir. Jim Carrey'in mimikleri ve beden dili için izlenesi bir filmdir.
--spoiler--
jim carrey, ıan mcneice, simon callow, maynard eziashi, bob gunton, sophie okonedo, tommy davidson gibi oyuncuların yer aldığı 1995 yapımı ilki kadar güzel oplan komedi filmidir. o gergedan'ın kıçından çıkış sahnesinde,saldırgan afrika kabilesindeki dövüş sahnesinde ve o kabiledeki kabile şefinin "seni sevdim' deme şekliyle beni koparmıştı zamanında.
--spoiler--
çocukluğumun filmidir. yekta kopan dublajı kesinlikle harikadır. hatırladıkça gülümserim hala.
unutulmaz jim carrey rollerindendir.
Saçının şeklini sevdiğimin hayvan dedektifidir. Jim carrey nin en sevdiğim filmlerindendir ayrıca.
(#21282657) asdjhaskjhdakjshdaksjhdasdhk püsküüt boğazıma kaçtı lan !!

haykırarak güldüren yazar. yaz sen mübarek sen yaz. fena güldüm ya.
http://www.youtube.com/watch?v=p0aboyyFGGQ

o kadar zaman olmuş hala bu sahneyi gördüğümde kahkahalara boğulurum.

4 yıl sonra edit : beğeni üzerine girdim sahneyi hatırlayamadım fakat 4 yıl sonra aynı etkiye sahip sahne.
(#24652247)
güldürdü.şuku.
israilli dj. çok başarılı psy trance parçaları bulunmaktadır.

aynı zamanda bir sözlük yazarıymış ama sanırım nick alınırken müzisyenden değil, filmden etkilenilmiş.
afedersiniz hagi dediler.
afedersiniz ibne dediler.
bu gece saat 00:00 itibariyle reşit olacak olan yazar kardeşimiz. sevin, sayın yalnız bırakmayın bu çocuğu.

doğum günün kutlu olsun tatlı jojuq.
2.si daha güzel olan film.
Bir dj.

Öyle bir dj ki psy trance'ı ebesinin horekesi gibi bir seviyeye tasimistir.

Hele bi psychic experience ve genesis dinleyin...

Bunlari çalan kulüp yok mu lan istanbul'da?
görsel