allah

3290.
 • Vardır ve ben bunu biliyorum. Ama Tanrı demeyi tercih ederim.
  2 0 ...
 • https://galeri.uludagsozluk.com/r/2193464/+

  Şarkıcı Linet, önceki gün Yeşilköy’de açılan bir mekanda sahneye çıktı. Şarkıcı, “israil’de doğdum. 5 yaşımdan beri şarkı söylüyorum. Ne zaman okul bitti, ‘Askerlik vakti’ dediler. Ben de Türkiye’ye geldim. israil’de asker kaçağıyım bu arada” dedi.

  https://haberglobal.com.t...im-asker-kacagiyim-138798
  3 0 ...
 • tek kuruş param akıyorsa haram olsun.

  milletin parası ye ye bitmiyor tabi. milletin çocuğu işsiz, parasız; bunlar da kendi teşkilatlarındaki kişilere "sosyal medyada trollük yapma" karşılığında ballı maaşlar versin.
  4 0 ...
 • ay'a dört şeritli yol yapıyoruz desek inanacak seçmeni olan, eğitim seviyesi yükseldikçe oy oranı düşen partinin (bu sözler biri damat olan iki bakanın söylemidir) propagandasını yapan yayın organından ne bekleyebilirsiniz?
  gayet normal açıklama.
  dua edin de makarnanın zeka ileriliği yaptığını, makarna yiyerek yazılım iletişim bilişim teknolojide dünya'ya hakim olacaklarını söyleyip "her gün makarna yiyelim ay'a gidelim" diye kampanya veya önümüzde ki seçimde sokaklara asılan afiş, seçim arabalarından bangır bangır çalınan seçim şarkılarının sözü propagandası olmasın.

  yok yani, çıkıp "makarna fiyatlarında ki artışı bizim sağlıklı ve zeki olmamızı istemeyen almanya amerika israil batı yükseltiyor, makarnaya zam yapıyor" demelerine az kaldı diye korkuyorum.
  3 0 ...
 • 130-140 biner nüfusa sahip iki samsun ilçesi.
  Ordu'nun 120-140 bin bandında nüfuslara sahip Ünye ve Fatsa ilçeleri kadar bilinmezler.

  Bafra,
  Çarşamba.

  muhtemelen samsun ile barışık, il olma fikrinden uzak ilçeler olmalarından.
  Ünye öyle mi? fırsat ver bugün takar 82 plakayı. *
  3 0 ...
 • Tabi kukicim ayıpsın oluruz. Neticede nesildaşız.

  Şerefini ….ğim işsizi seni işi düşünce nasıl da ciddi oluvermiş bir anda kerhaneci.
  8 0 ...
 • 60 bin zam gelmeyecek. Liste fiyatlarına yüzde 5-10 arası zam gelecek. Ondan sonra araba yüzde 80 vergi dilimine girdikten sonra 60 bin ötv gelecek. Yani en az 15 bin lira zam üstüne 60 bin.
  3 0 ...
 • anlam veremediğim olay. bunlar niye bu kadar havalı. iki grupta satış yaptıkları ürünlerde detaylı bilgiye sahip değilken teknosa daki telefon bilgisayar reyonundaki eelmanlar sanki bir bilgisayar mühendisi bir yazılım mühendisi havasındalar.

  koçtaş dakilerde değişik yürüyüşleri bile değişik konuşmaları ve insanlara karşı takındıkları tavırları geçtim.

  tamam olum ikinizde türkiyenin en zengin ailelerinin firmalarında çalışıyorsunuzda mevkiniz satış danışmanı maaşınız asgari ücret veya 300 lira üstü.

  kendinize gelin şikayet gelse hakkınızda kapının önündesiniz.
  4 1 ...
 • Samsun'da Pitbull Dehşeti! Burnunu Kopardı...

  https://twitter.com/samsu...tatus/1449805147811495942

  Yasaklı ırk olmasına rağmen her yerde üretimi yapılan, tasmasız gezdirilen, üstelik bir de radikal köpekseverler ve bazı rantçı, foncu dernekler serbest olması için lobi yürütülen pitbulların bir kurbanı daha! Ne zaman önlem alacaksınız acaba?

  https://twitter.com/Tugra...tatus/1449986363894403072
  3 1 ...
 • az önce bankada tekrar gözlemlediğimdir. sıraya kaynak yapmaya çalışan kadın yakalanınca çok konuşarak -inanamazsınız motor gibi- güvenlik görevlisini ve sıradakileri bastırmayı başardı yeter ki sussun diye insanlar sineye çekti.

  erkeğe şiddet her yerde.

  konuşarak erkeği yıldırmak ve istediğini elde etmek gasptır.

  konuşarak şiddete son!!!!!!
  8 1 ...