bugün

the majestic' in soruşturma oturumu sahnesinde yaptığı konuşma ile hayran bırakmış aktördür.
Kuzenime benziyor ondan...
görsel
görsel
oyunculuğuna her dönem hayran kaldığım star. yaşlılığı da ayrı karizma
görsel
61 yaşında koronaya yenik düşmüş ünlü aktör.
Salak ile avanak filminde işedikleri şişelerden birini içen polis sahnesi ve barda hesap ödetme sahnesi çok komikti. Dakikalarca gülmüştüm. Hayalinde kıza sarılıp arkadan eteği kaldırdığı sahnedeki yüz ifadesi de çok komikti. Filmin sonunda yol tarifi yaptıkları, kızla dolu otobüsü tekrar durdurdukları sahneyi tam anlayamamıştım ve komik gelmemişti. Jim Carrey'nin diğer filmlerinden de iyi olanları var; fakat bence en iyi filmi Salak ile Avanak'tır.
yaşlanmış. ama gençliğimizin en güzel filmlerinin adamıdır.
Jim carrey adamın dibidir, her rolün adamıdır. Margot kaşarına da hak ettiği muameleyi canlı yayında yapmıştır.
Yaşlandıkça sevimsizleştiğini düşünüyorum. Margot Robbie ile katıldığı bir programda kadına salladığı halleri ne kadar da iticiydi. Kadının nezaketen, yaşına ve oyunculuğuna hürmeten sadece gülüp geçiştirmesi ne kadar on numara beş yıldız bir hareketti. Narsist.
Çok başarılı bir karakter oyuncusudur.
Her şeyi iyi güzelde o gergedandan nasıl çıktı hala anlam vermiş değilim. Üstelik oradaki aile ne kadar korkmuştu. Hala aklımda. Bir aktris.*
adam kötü adam rolüne çıkınca bile hem kendi eğlenerek oynayıp hem de seyirciyi yararak eğlendirebiliyor. misal, sonic filmi...
görsel
emekli olduğunu açıklamış .
clint eastwood taklidi

görsel
Salak ile avanak film serisi en komik bulduğum filmleridir. Usta komedyendir.
Çok sevdiğim bir oyuncu. Her rolün üstesinden gelir. 23 numara filminde de çok iyiydi, kendi oynadığı film türlerine hiç benzemediği halde. Şu sıralar siyasete sarmış bir de. Daha çok filmde görebilseydik iyi olurdu. adam sandler (onu da çok severim) aralıksız filmlerde rol almaya devam ederken Jim carrey' den neden mahrum kaldık acaba?
Maske ve budala dedektif filmlerinde kariyer performansı sergilemiştir.
görsel
görsel
Maskeye gerek yok. Ağzi burnu heryeri oynuyor ipnenin.
hem güldüren, hem hüzünlendiren ve hem düşündüren efsane oyuncu. truman show'daki performansı takdire şayan.