• Zamanında bağışlamıştım ama sembolik sanırım, yine uygun şartlarda ölsen dahi son karar ailene ait oluyor.

Toprak altında çürüyeceğine, bir ya da birkaç insana hayat verebilir umarım organlarım.
    6 0 ...
  • anto

120.
  • çabasını takdir etmekle birlikte altın ve nargile cafe fotolarıyla kız düşüremeyeceğini, 7/24 harcadığı mesaiye ve emeklerine acıyarak bildirmek isterim.

mantık der ki; bu şekilde en ufak bir düşme ihtimali dahi olsaydı bunca yıl, bu kadar tekrarla illa ki düşerdi.

benden sana bir amca tavsiyesi. kulağına küpe olsun.

karı kız cıvır ayıklama lesson one.

teşekküre gerek yok.
    7 0 ...
  • Bolero:italyan rivierasında turistik ada gibi, kireç boyalı evler, dar sokaklar, kahvaltıda sarımsaklı ekmek koktu sanki!

Stiletto:ferrari modeli gibi, sanki senede 3-5 tane üretilip özellikleri bile ortalıkta yazmayanlardan!

G-string:matematik teoremi, fizik kanunu gibi, hani deseler ki bunun ispatını Einstein bir, aziz Sancar iki kişi biliyor, üçüncü yok deseler inanırım!

Tanga:adeta bir latin dansı, sanki layıkiyle icra edebilmek için 8 sene bi Arjantin’de olmadı Brezilya’da götünün rulmanı boşalmış gibi çalkalamış, üstad olmuş başıma!
    8 0 ...
  • Bazı püf noktaları vardır:

Sütü kaynatıp, parmağınız 7 sn dayanabilecek kadar soğutmalısınız.
    içine koyduğunuz mayayı metal değil, tahta kaşıkla karıştırmalısınız. 2 çorba kaşığı yoğurt 1 lt süte yeterli gelir.

Sıcakken masa örtüsü benzeri bir şeye sarmalısınız ya da daha önceden ısıtıp kapandığınız ılık fırında saklamalısınız.
    12 0 ...
  • bir kere o derece değil numaradır. hatta dioptiridir. derece astigmatlı camların montajıyla alakalı teknik bir bilgidir ve büyüklük ya da küçüklük ifade etmez. astigmatlı bir camda 0 derece ve 180 derece, transpoze halinde eşittir.

ikinci konuya gelinirse, numaralı gözlük takmak, gözlerinizi tedavi etme anlamında olumlu ya da olumsuz bir şey yapmaz. çocuk hipermetrobu hariç. o farklı bir konu.

göz kaslarınız, gözlüklüyken dünyayı net gördükçe rahatlar ve beyhude biçimde yaptığı akomodasyon işlevini bırakır. gözleriniz gözlüğe alışır. siz de gözlüğü çıkarınca eskiden daha net gördüğünüzü, gözlüğün gözlerinizi ilerlettiğini düşünürsünüz. bu çok büyük bir yanılgı. siz eskiden de dünyayı net göremiyordunuz. sadece gözlüğe alıştınız.

numaralı gözlük takmanızla birlikte numaranız artmaz ya da azalmaz. bu tamamen allah'ın dna kodlarınıza işlediği bir durum. artacağı varsa gözlük taksanız da artar. artmayacaksa takmasanız da artmaz.
    10 1 ...
  • Türk kadınları ne masum yarabbim ya. Gitmiş market alışverişi yapmış koca parası yemek sanıyor onu. Şeyma Subaşı dese hadi anlayacağım. Gitti mis gibi her yerine estetik yaptırdı, chanel çantalar, kürk mantolar, o ülke benim şu ülke senin çatır çatır elin taş gibi italyanıyla yiyor herifin paraları. Para böyle değil öyle yenir.
    19 1 ...
  • benim için deniz, kum vs değildir. yanlış anlaşılmasın insanlar tabi ki bu şekilde tatil isteyebilir. çünkü herkesin ihtiyaçları farklı, herkes şekilde mutlu oluyor. benim için tatil rutinin dışına çıkmak, tüm koşuşturmalardan, yüzümüze taktığımız maskelerden kurtulup uzaklaşmak demek. kimimiz öğrenci, kimimiz veli, kimimiz çalışan ya da işvereniz. bunların yüklediği sorumluluktan arada kurtulmak, nefes almak lazım. bu bir dağ başı, bir köy ya da uzak bir ülke olabilir. " gitmek" cidden çok iyileştirici bir şey.
    5 0 ...
  • gerçekten kadın hakları için mücadele eden feministler akıllı ve adalet duyguları gelişmiş kadınlar. aralarında kendisine feminist diyen, bazı kelimelere takılan , işi erkek düşmanlığına getiren seksistler yok mu? tabi ki var. ama bu, bugünkü tüm kazanımlarımızda emeği olan feminist mücadelenin değerini asla azaltmaz.

ikisini ayırmak lazım.

(bkz: seksizm)
    (bkz: feminizm)
    2 0 ...
  • ensar 35 yaşında.
    olay yeri istanbul arnavutköy.
    Cafer Ç. 14 yaşındaki suriyeli küçük kızla dini nikahla evlendirilmiş.
    pislik tutuklanmış.
    tecavüzden.

https://odatv.com/dini-ni...if-yaptilar-21101908.html

not: şimdi işin içinde dini nikah olunca yavşak yavşak yorum yapacaklar bir zahmet siktirip gitsin.
    din nikahı siz çocuklara tecavüz edebilesiniz diye icad olmadı. eğer öyleyse alın nikahınızı başınıza çalın.
    23 8 ...
  • Anlamsız kıyaslama. Falcao profesyonel futbolcudur. Ekmeğine bakar. Takımla arasında ticari anlaşma dışında bir bağ yok. Emre has fenerli. Takımla arasında duygusal bağ var.

Edit: napsın lan adam taş mı kemirsin. Para vermiyorsanız veren yere gidecek tabi sizin volkana yaptığınız gibi emekli olmayı mı beklesin? Hem ayrıca ben neden emre'yi savunuyorum lan ne ara bu konuma geldik amk.
    3 0 ...