bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    taklit yeteneği kusursuz, seside bir o kadar güzel olan, trakya şivesiyle adamı yerlere yatıran, gösterisine gidememe rağmen, dvd sini izlediğim anda yüz kaslarımın dengesini alt üst eden, sanırım şu an itibari ile 110-120 kilo çeken bir komedyen.

-selamın aleyküm amca
    -sen istanbollusun demi beaaa
    -?!?!?!
    -köpecikte güzelmiş beyaaa cinsi ni?
    -dalmaçyalıda hayırdır amca
    -benim köpek var beyaa adı çomarr
    -???
    -bi kayıversinmi senin köpeciğe?
    -hönK????
    23 -1 ... 35mm
  2. 2.
    taklit yeteneğine lafımız yok, lakin gösterilerinin başarılı olmadığı kanısı mevcuttur. zira akbank için yaptığı özel gösterinin 80 mb lık dosyası indirilmiş, gösteri boyunca şişmanlığıyla dalga geçtiği görülmüş, neticede tüketilen adsl kotasına yazık olmuştur.
    5 -7 ... delikanlı
  3. 3.
    extralarını önemsemediğini kendisi de belirten komedyendir. yoksa gösterisinde her şey saat gibi işler, tek bir replik unutmaz veya eksiltmez herkeste gülmekten morarır.
    5 ... selmagezinir
  4. 4.
    Şişmanım ama sizin rüyaLarınızda gördüğünüz kızLara vuruyorum diyen insan...
    12 -2 ... tucimania
  5. 5.
    (bkz: tek kişilik dev kadro)
    6 ... clark
  6. 6.
    (bkz: yürüyen popo)
    3 ... hasnicktir
  7. 7.
    bursa erkek lisesinde okumuş halka mal olmuş ünü mabadı kadar büyük(!) sanat insanı.
    2 -1 ... sapphire
  8. 8.
    müslüm gürsesle öss ye hazırlık sayesinde birçok gencimizi üniversiteli yapan insan.
    6 ... uffuk
  9. 9.
    inanılmaz sevimli, inanılmaz yetenekli, inanılmaz pozitif elektrik saçan oyuncu. oyuncu demek yeterli kalır mı bilemiyorum ama.
    2 ... veritaserum
  10. 10.
    yılbaşında sezen aksuyla söyledikleri ''benden çekiniyormuşsun, bana göre değil hiç diyormuşsunn'u dinledikçe mimiklerinin gözümün önüne gelip ,kendi kendime yarıla yarıla güldüğüm usta.
    3 ... betterthanchocolate