bugün

taklit yeteneği kusursuz, seside bir o kadar güzel olan, trakya şivesiyle adamı yerlere yatıran, gösterisine gidememe rağmen, dvd sini izlediğim anda yüz kaslarımın dengesini alt üst eden, sanırım şu an itibari ile 110-120 kilo çeken bir komedyen.

-selamın aleyküm amca
-sen istanbollusun demi beaaa
-?!?!?!
-köpecikte güzelmiş beyaaa cinsi ni?
-dalmaçyalıda hayırdır amca
-benim köpek var beyaa adı çomarr
-???
-bi kayıversinmi senin köpeciğe?
-hönK????
taklit yeteneğine lafımız yok, lakin gösterilerinin başarılı olmadığı kanısı mevcuttur. zira akbank için yaptığı özel gösterinin 80 mb lık dosyası indirilmiş, gösteri boyunca şişmanlığıyla dalga geçtiği görülmüş, neticede tüketilen adsl kotasına yazık olmuştur.
extralarını önemsemediğini kendisi de belirten komedyendir. yoksa gösterisinde her şey saat gibi işler, tek bir replik unutmaz veya eksiltmez herkeste gülmekten morarır.
Şişmanım ama sizin rüyaLarınızda gördüğünüz kızLara vuruyorum diyen insan...
(bkz: tek kişilik dev kadro)
(bkz: yürüyen popo)
bursa erkek lisesinde okumuş halka mal olmuş ünü mabadı kadar büyük(!) sanat insanı.
müslüm gürsesle öss ye hazırlık sayesinde birçok gencimizi üniversiteli yapan insan.
inanılmaz sevimli, inanılmaz yetenekli, inanılmaz pozitif elektrik saçan oyuncu. oyuncu demek yeterli kalır mı bilemiyorum ama.
yılbaşında sezen aksuyla söyledikleri ''benden çekiniyormuşsun, bana göre değil hiç diyormuşsunn'u dinledikçe mimiklerinin gözümün önüne gelip ,kendi kendime yarıla yarıla güldüğüm usta.
kalıbına uygun bir mizah anlayışı olan (büyük kalıp, büyük mizah anlayışı) komik kişi.
tek numarası kısıtlı taklit yeteneği olan (sadece ses kullanımı ile ilgili ki aslında taklit tavırları ve de vücut kullanımını da kapsar), komplekslerini kamufle çabası ile fazlaca öne çıkardığı sözde özgüveni ile oldukça sevimsiz, komedyen olmayan, oyuncu hiç olmayan show adamı... haaa işte, üzerine göre elbise dikilip giydirildiğinde oyuncu olarak da yutturulabiliyor.
tek kişilik dev kadro isimli oyunu 1500 defa gösterilen ve cem yılmazdan daha sempatik ve içten buldugum komedyen abim.
-saruman, köpek! bir daha buralarda büyü yapmayacaksın. eyüp camine gidip tövbe de edeceksin. artık adın da saruman değil sarıhan. o yüzük te kiminse verin, ayıptır. yarın gandalfı da alıp cumaya gideceksiniz. şimdi, dağılın ulen!
diyerek tarihe geçen bir büyüğümüzdür.
ferdi tayfurun yunanca dublajini yaparak olayi iyice cigrindan cikartmis insani ote diyarlara goturup kendinden gecirmis , sabahlara kadar gulmekten karin agrisindan olecegini zannettirmis sahsi mahlukat.
ya komik, sempatik insan... taklit olayında çok baba, özellikle müslüm baba, fatih terim, bülent ersoy taklitleri muazzam... izlenesi bi şahsiyet....
mükemmel taklit yeteneği olan sempatik kişilik.. şişman olduğu için bir eksiklik hissediyor olsa gerek sürekli bu yönüyle dalga geçiyor..
-Adam madam kayarım ben buna
-Nası yani!!!!
-Öyle vücut sende olsun sanada kayarım
-.....
toyota reklamına getirdiği bu yeni açıyla gönlümüzde taht kuran, cocukken çok ıspanak yediğine inandığım, taklit yeteneği tavan yapmış komedyen şahsiyet.
(bkz: avrupa yakası)
(bkz: neredesin firuze)
şişman rambo, sertaç'ın otlandığı arabesk starı muhallebici, deniz tutkunu komik ve çok sevilen insan bütünü.
önce korsan tv ile gönüllerde ve gözlerde yer etmiş, kanımca bir televizyon efsanesi yaratmış ardından çok güzel bir stand-up gösterisi yapmış ve en önemlisi herzaman doğru projelerde yer alarak sempati kazanmış, hem yetenek hem ebat olarak dev komedyen en önemlisi sanatçı...
Avrupa yakası dizisindeki rolünü tolga çevik'e bırakan komedyen.
Avrupa yakasında oynadığı volkan tipi askere gidecek olan karakter....
esprilerinde malzeme olarak, şişman olması nedeniyle başına gelen şeyleri çok kullanan, gösterilerinde daha çok taklit yapmaya meyilli komedyen.
valla istersen kraliçe elizabeth e vur kardeşim, ben o kadar şişman olursam ölürüm denmesi gereken adam...
ayrıca rüyamızda hangi kadını gördüğümüzü nerden bildiğini anlamadım...

(bkz: sen kahin misin)
tek kişilik dev kadro oyununda yunan mitolojisi egede konusulan lisana uyarlamış.

len herkül gel bakayım buraya gel gel gel
arkadaşlarını bu kaveye bir daha çağırmayacaksın.
geçenlerde biri geldi adı zeynamış.
kimse tameyyo kadını.
elinde alemenyum bir şey var atı atı vereyyo gare.
bizim süleymenın pipisini kopadı.