bugün

sigames ve eidos un ayrilmasindan sonra database e sahip firmanin yaptigi oyun ismi, sonrasinda football manager 2005, football manager 2006 ve football manager 2007 versiyonlari cikmistir.kisaltilmis olarak fm olarak adlandirilir.
yeni nesil insanların futbol menajerliği yaptığı, sabahlara kadar oynayıp gözlerinin bozulmasını sağlayan bilgisayar oyunu.
teknik direktörlerimizden ersun yanal'ın da oynadığı menejerlik oyunu. oyunu oynayan arkadaşlarım daha iyi bilir, inanılmaz bir takım/futbolcu bilgisine sahip olursunuz bu oyun sayesinde, hemen hemen her takımın adını duymuş olursunuz, yabancılık çekmezsiniz oyunculara veya takımlara. iddaa oynarken de faydalı olacağı bir gerçektir elbette. *
türdaşı olan championship manager oyununun formatından sıkılanlara veya sıkılmayıp menejerlik oyununda yeni bir heyecan arayanlara sigames firmasının sunduğu bilgisayar oyunudur. yapılacak maçlardan önce rakip takımlarla veya menejerlerle ilgili yorum yapabilme, maçların devre aralarında ve sonlarında oyunculara konuşma yapabilme gibi özellikleriye cm formatını geliştirmiş ve hayran kitlesinin takdirini kazanmıştır.
her futbolseverin ve bilgisayar kullanıcısının mecburen oynayacağı oyundur. *
(#723302)
(bkz: football manager live)
günde 8 saat oynanabilen menajerlik oyunudur. add manager seçeneğinden seçtiğiniz ligden en zengin kulübü alarak takımınıza oyuncu ve para desteği yapabilirsiniz.
cm 01/02'nin tahtını kapamamış oyundur.çünkü efsaneler ölmez.cm'yi bırakıp da fm'ye geçenler menajerlik oyununun tutkunu olamamış ve asla tam zevkini alamayacak kişilerdir.
roman abramoviç'in chelsea'yi satın alarak gerçeğe döktüğü oyun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.