bugün

oyunun 2005 2006 ve 2008 versiyonlarına başlık açılmışken 2007 serisine başlık açılmaması beni fazlasıyla şaşırtmıştır. bütün serileri oynamış biri olarak rahatlıkla 2006 dan iyi olduğunu söyleyebileceğim oyundur. transfer yapmak çok para ister nitekim bir oyuncu en az 2 kat hatta bazen 3 kat fazla bedele bile alınamayabilir.*
ispanya da barcelona ile oynamak çok kolaydır
ingiltere de chelsea yi tek geçerim liverpool man utd ve arsenal çok gerisinde kalmış.
italya da inter rakipsiz konumda
almanya da ise bayern münih ve werder bremen in kadroları lig genelinin çok üstünde.

2 sene oynadığım bu oyunda en zevk alarak oynadığım takım * dinamo zagreb olmuştur. bu takım ile şampiyonlar ligi nde yarı final oynamış barcelona ya elenmitim. transfer bütçem sadece 70 bin euro idi. ve hepiniz yapmışsınızdır kaybedince tekrar girme, yenmek için rakibin yerine geçme falan. ben dinamo zagreb ile bir kez bile hile yapmadan fenerbahçe roma ve arsenal in olduğu guptan ikinci çıktım. sonra 2.turda celtic i eledim ve * çeyrek finalde de inter i eledim. dediğim gibi hilesiz hurdasız ilk maçta inter in sahasında 1-0 yendim. sonra kendi sahamda 2-1 yendim inter i. nasıl oldu farkında olmadan inter i eleyerek yarı finale çıktım zagreb ile transfersiz ,kadrosuz yaptım bunları. gerçi haksızlık etmeyeyim modriç corluka eduardo vugrineç ve nowotny vardı ama hepsi orta düzeydi. mesela modriç bile en fazla 4-5 tane 16-17 gücü vardı.sonra yarı finalde barcelona ya nou campta 4-1 zagreb te 3-2 kaybetmiş ve elenmiştim. *
(bkz: fm 2007)
sıkılamıyorum dedirten oyun.*
bir türlü windows 7 ye kuramadığım oyun. bilen biri varsa bir özel mesaj kadar yakınım.
Serinin en iyi oyunudur.