bugün

ntvspor un hayat verdiği yeni bir online menajerlik oyunudur. eski benzerlerinden farkı olup olmadığını yakında kendisi gösterecektir.

http://fm.ntvspor.net/app/
benzerlerinden pek bir farkını göremediğim oyun. ancak ilgi çekebilir.
Ulu Lig'in artık açıldığı oyun. Katılmak isteyenleri bekleriz. takımımın adı dringerspor...

edit: önce ben kurdum lan... *
stadyumu genişletip, oyuncularla birebir ilgilendiğim, sponsor bulup klube bolca para bulduğum ama bir türlü maç yapamadığım sanal futbol menajer oyunu.*
ilk maçların tamamlandığı fm.*
ntvspor'un seviyesini konuşturduğu oyun.
sonradan gelenlerin ilk maçları ne zaman oyayacağı merak edilen oyundur. "telafi haftası yaparlar mı?" , "rapor geçiyor muymuş?" gibi sorular havada uçuşuyor şu anda.
tatmin ediciliği olmayan online oyun. belki zamanla alışılır.

-evet maç raporu diye çok kapsamsız bir şey var.
-denilene göre kayıt zamanı farketmiyormuş herkes eksiksiz maç yapabilecekmiş.
-yanlış anlamadıysam oyuncuların kalitesinden ziyade dizilişler önemliymiş.

son olarak elimde çok güzel futbolcular var, makul fiyatlara satılır.
az önce kaydolduğum menejerlik oyunu. bilindik internet üzerinden oynanan menejerlik oyunları gibi ama biraz daha allanmış pullanmışı.
team samurai takımıyla ulu lig'e başvurumu yaptığım oyundur. maçlar ne zaman bi cacık anlamadım daha karıştırıyorum efenim.
ulu lig'e başvuran herkesi kabul ettiğim oyun, buyrun başvurulara devam...

edit: sanırım, lig'e üye alımı kapandı...
kurulan mini liglerin en fazla 20 kişi olabildiği online oyun.

tek kişilik yer kaldı ona göre.
herkese Taraftar arkadaşlığı teklifi götürdüğüm şey.
globalleşme bu olsa gerek.
ntvspor net sitesinin online futbol menejerlik oyunu.
2008 Temmuz başı itibariyle ntv spor football manager ismiyle hizmete girmiş, fakat büyük ihtimalle aynı isimli bilgisayar oyunuyla yaşayabileceği isim hakkı sorunları nedeniyle bu ismi almıştır.

http://fm.ntvspor.net
(bkz: 404 - Not Found)
kilitlenmenin maçlar yüzünden olduğu oyun.*
2. maçlar tamamlanmıştır.*
ulu lig'e başvuruda bulunduğum ama kabul edilmediğim oyundur bu, yer kalmadı herhalde?
ilk maçımı 2-1 kazanmış olmak da ayrı bir mutluluk nedenidir tabii benim için.

dıdıt : girmişim ulu lig'e, farkedememişim pardon.
maç detayının gayet yetersiz olduğu oyundur. ulen bari karşı takım hangi sistemle oynamış onu görelim.
karşı takımın hangi sistemle oynadığını görmememizin nedeni casusluk olayına verilen önemden kaynaklanıyor olabilir.
onun haricinde ilk maçımı kazanmamdan sonra takımıma 131 taraftar kazandığım oyundur, artık takımımı tutan tam 631 taraftar var, hobarey!
neyse ki stadı 1000 kişilik yapmışız dedim kendi kendime.
ama o stadın faydasını 7 gün daha görmek mümkün olmayacak ne yazık ki, çünkü ilk 8 maçım deplasmanda! bu nasıl bir fikstür düzenlemesidir sayın ntvspor yöneticileri?
yine de amacım mahalli ligimi düzgün bir yerde bitirmektir, bundan takım olarak hiç kuşkumuz yoktur.
takım için her türlü harcamayı yapmama rağmen ilk maçta yenilgilen kurtulamadığım oyundur efenim. kendimi roman abromovic gibi hissediyorum.
ilk maçımda yenilip, ikinci maçımda berebare kaldığım lig. umutlarımı yarın ki maça taşıyorum. bu arada ulu lig'in başkanı olduğum için de mutluyum, gururluyum. *
kendi ligimde, 2 maçın ikisinide 1-1 berabere kalarak* kötü bir performans çizmediğim oyundur.
(bkz: sanal başkan)
kayıtta "tuttuğunuz takım" kısmında göztepemi koymayarak küfürü yiyen site. başlarım yapacağınız oyuna, ulan 5-10 tane taraftarı olan takım bile var orada. mal herifler, insan bir iletişim zırtı koyar, mail atasın diye. o da yok.
yemişim oyununuzu açar fm oynarım, ne kascam.

edit : koymuslar canim, o kadar tepki koyduk. *