bugün

vestel manisaspor teknik direktörü. bunu daha önce niçin kimse düşünememiş yadırgadım doğrusu.
tek bildiği, 10 kişi hücuma çıkıp 10 kişi geri dönmek olan, savunmaya dönerken de taktik faullerle oyunu çirkinleştiren, teknik direktör bozmasıdır, evettir.
elinden düşürmediği söylenilen laptop'unda cm den başka program olmadığı söylenilen teknik dayrektır. * *
vestel manisaspordan once calıstırdıgı takımlardan aklıma gelenler;
denizlispor, ankaragücü, genclerbirliği, türkiye a milli futbol takımı.
hakan şükür almayıp milli takımı tam da hakan şükür e ihtiyaç duyacak şekilde oynatan zekasından şüphe ettiren teknik adam...ayrıca 2006 dünya kupası elemelerinde berbat sonuçlar aldıktan sonra federasyon tarafından yollanmış,başarısızlığı fatih terim le paylaşma şansını yakalamıştır.

(bkz: ersun yalan)
oynattigi sitemdeki hizli hucum futbolu ndeniyle top kaybi oldugunda kalesinde tehlikeyle karsilasma orani maksimum olan hocamiz.ersun yanalin takimlari bu handikapi yenmek icin rakip hucumlari faullerle keserler ve cok kart gorurler,faul ortalamasi en yuksek takim olurlar..
vestel manisada 2005-2006 sezonunda aldığı fenerbahçe galibiyetinde sonra hakkında rıdvan dilmenin böyle oynatırsa ilerleyen haftalar 7 yer dediği ve 2 hafta sonra takımı kayserispordan 7 yiyen teknik direktör
bir fenerbahçeli olarak söylüyorum kim ne derse desin bu ülkenin yetiştirdiği en iyi teknik direktörtür kendisi kanımca.. oyun bilgisi taktik zekası tartışılmaz..tek eksiği saha dışı olayları çözememesi...
milli takımı çalıştırırken takımın boy ortalamasını 1,65lere indirip inatla havadan oynatan,deplasmandaki yunanistan maçının devre arasında emre'nin "hocam adamların boyu çok uzun yerden oynayalım" şeklinde ki isteğine "sistemi bozmayalım bee emrecim havadan oynayalım gol gelecek eminim" şeklinde yanıtlayan teknik traktör...*
bir dönem yeni salihlispor'u da çalıştırmış teknik direktor. o dönem salihli'de oynayan ve aslen de salihlili olan ali tandoğan'ı önce denizlispor'a sonra da gençlerbirliği'ne almıştır.
futbolu matematiğe döken, gereksiz istatitikler çıkararak futbolu çirkinleştiren, a milli takımı çalıştırırken nereden geldiği belli olmayan bir emirle hakan şükür ü kadroya almayan, adı şike iddalarına karışan, hucum futbolu oynatmayı seven, 2006 dünya kupasına girememmizn tek sebebi olan teknik adam.
gayet sevdigim ve bugun beşiktaş'ı maglup etmeyi başaran riskli futbolun üstadı.
tam bir kulüp hocasıdır.*sert futbol oynatır.bu adamın takımları kontra atak yemez çünkü atağı başlatan rakip oyuncu orta sahayı geçtiği an arkadan bir faulle durdurulur.özellikle büyük takımlara karşı takımını iyi hazırlar, iyi motive eder.
milli takım eski teknik direktörüdür. adamın ömrünü çürüttüler. sacları beyazlamıs macta farkettim. neden sacların beyazlamıs arkadas yoksa sana da benim gibi cektiren mi var demek istediğim hoca.
(bkz: ersun yalan kral hakan)
zekası tartısılmazdır ama hakan ı oynatmayıp iyi yapmıstır diyemeyiz zira hakan oynamayınca 1 kisi eksik gozukur o takım ama oynayınca da bazen aynı sey gecerlidir.
takımı 3 golden az attığı zaman heralde kendini kazanmamış sayan adam.
Hakan şükür'le izmir zorlu otelde hakan'nın odasında yasadığı tartışmayı açıklıyarak hakan şükür'ü neden milli takıma almadığı gerçeğini ortaya dökmesi beklenilen teknik traktör.
arkasında büyük siyasi destek olduğu söylenen, şu ana kadar gittiği anadolu klüplerini şampiyonluğa oynayabilecek seviyeye getirmeyi başarmış teknik direktör. saha dışı olaylarda pek te başarılı olduğu söylenemez. o yüzden manisa liderliğin stresini kaldırabilecek mi göreceğiz. bir de artık eskisi kadar taktik faul yaptırdığını düşünmüyorum.
(bkz: vestel manisa)
bugünkü bazı gazetelerde galatasaray'ında teknik direktör listesinde ismi bulunan eğer böyle bir olayın doğru olması ve galatasaray'a gelmesi durumunda galatasaray'ın bir çok taraftarının tribünden uzaklaşacak olmasına neden olacak teknik traktör.
küçük takımların büyük hocası
hakan şükür hadisesinden dolayı tepki toplayan ancak takımına bu sezon süper futbol oynatan teknik direktör. (bkz: vestel manisaspor)
eski milli takım yeni vestel manisaspor teknik direktörü. vestel manisa'nın başarısındaki etkisinin yadsınamayacağı spor adamı.
süper idman temposu özgün futbol anlayışı ile sivrilmiş ve patlamasını yapacagı günü beklemeye koyuldugum teknik adam. naif görüntüye sahip olsa da iddialı bir tavrı her zaman görmek mümkün.
galatasaray'ın yeni teknik direktörü olduğu söylenen hoca. galatasaray taraftarının onu kabullenmekte zorlanacağını sanmıyorum. milli takımda hakan şükür ile husumet yaşamış olabilir ama unutmamak lazımdır ki futbolda dün yoktur bugün vardır. ersun hoca'ya bir süre sabır gösterilmeli ve karışılmamalıdır. yabancı hocalara sağlanan toleransın yarısı gösterilse bile yeter. galatasaray için, eğer doğru ise haber hayırlı olsun ve elbette ersun hoca'ya da allah sabır versin. hıncal uluç'un onu ne kadar çok sevdiği (!) malumdur.
ayrıca bir beşiktaşlı olarak takımımın başında en çok görmek istediğim hocaydı, kısmet galatasaray'a imiş.