bugün

entry'ler (2097)

bülent korkmaz

lincoln konusunda sonuna kadar haklı olan teknik adam. yetenekli olsa bile bir karaktersizi oynatmaması gayet doğaldır.

eskişehirspor taraftarı

22 mart 2009 galatasaray eskişehirspor maçı'nda ali sami yen'e geldikleri taraftar sayısıyla son 2 sezondaki fenerbahçe ve beşiktaş maçları dahil, trabzonspor maçları hariç en fazla deplasman seyircisi rakamına ulaşmışlardır.

galatasaray

geçmişimiz, geleceğimiz, umudumuz, yaşama sevincimiz.

(bkz: başarılar gelir geçer asaletin bize yeter)

eren talu

kriz ortamında herkes gibi maaşını geç alıp, medyanın konuya ilgisi sebebiyle sürekli durumu suistimal eden işçilere söylenmesi gerekenlerin kendisine söylendiği kişi. zarar edeceğini bile bile sadece galatasaray aşkı için tüm servetini riske atıp stad inşaatına girmiştir.

ozlenmeyen galatasarayli futbolcular

(bkz: tanju colak)

mısır

ilginç bir ülke. türkiye'den gidip 1 hafta konaklamak, piramitleri görmek vs. herşey dahil 100 euro. istanbul'dan 30x30x30 ebatlarındaki 1 kg. bile gelmeyen koliyi mısır'a göndermek ise 450 tl.

23 kasım 1994 galatasaray barcelona maçı

arif erdem'in ablasının doğum gününde oynanan maç. maç sonunda attığı golü ablasına hediye etmişti.

(bkz: dünyanın en gereksiz bilgisi)

metrobüs

arabasız yan sokağa bile gitmeyen insanlara arabayı bıraktırtmıştır.

şener eruygur

devre arkadasım. ben 'er'ken kendisi jandarma genel komutanıydı.

aziz yıldırım

rüyasında göremeyeceği kupaları başkanlığı döneminde galatasaray almıştır. en süper futbolcuları kendisi getirirken galatasaray hagi, popescu, taffarel, ilie, jardel, lincoln, nonda, kewell, baros, meira gibi asya'nın en dandik oyuncularını almıştır. bir de stadı 8 ayda bitirmiştir ama uzaylıların yardımıyla, aynı mısır piramitleri gibi.

bir de geçenlerde gördüm ama yanında bahsedildiği gibi kız arkadaşı değil erkek arkadaşı vardı.

big bigger biggest

(bkz: bjk fb gs)

cv

iş bulmada önemli hale gelen döküman. internetteki kariyer sitelerinden gönderiyorsanız yanında yazacağınız notun sonuna '...değerlendirilmesini rica ederim' yazmayın. siz pozisyonunuz itibariyle arz edebilirsiniz, rica ettiğinizde cv'niz çok zaman okunmadan silinecektir.

emre belözoğlu

fenerbahçe'ye bile layık olamayan oyuncu.

fenerbahçe taraftarı

gün itibariyle 3 haftadır söylediğim şarkıyı kendilerine önermekteyim;

ilk görüşte sevgilim oldun
sensiz hayat olmaz olsun
gençliğimin a.ına koydun
cim bom bom'um (fenerbahçe'm) canın saolsun...

7 şubat 2009 galatasaray kayserispor maçı

uzun zamandır ara verdiğim maç yorumlarına tekrardan geri dönmemi sağlayan maç. kaç zamandır maç dönüşü yazıp anlatmaya üşeniyordum ama bugün susma günü değil.öncelikle söylemek istediğim;

(bkz: bu maçı katlettin allah belanı versin)

maça dönecek olursak lincoln'un atılmasından sonra sahada futbol falan yoktu. sahada olanlar; eyyamcı bir hakem, uzun zamadır deplasmanda neden gol atamadığı belli olan bir kayserispor ve de sivasspor maçı yorgunluğuna ek olarak kırmızı kart yüzünden psikolojik sebeplerle ileri çıkamayan bir galatasaray. bu yüzden teknik-taktik konulara hiç girmeyeceğim. maç içinde küfür etmeden küfürden beter etki yaratacak sözler söyleyip maçın sonunda kısa bir süre 'selçuk ananı g.tünden s.kim' diyen büyük galatasaray taraftarına ise katılmak mümkün değildi.

fenerbahce cumhuriyeti vatandasi olmak

trabzonspor tribünlerinde konuyla alakalı pankart;

'haddini bilen merttir, vatan bölünmez tektir, cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran namerttir.'

fuat hüsnü kayacan

galatasaray tarihinin önemli isimlerindendir. sadece 40 kişiye layık görülen altın madalyalardan birisi kendisine aittir. galatasaray'da yöneticiyken fenerbahçe'ye geçen ve orada hemen başkan seçilen abisi hamid hüsnü'nün çağırmasıyla bir dönem fenerbahçe'de yöneticilik* yapıp üç yıl üst üste şampiyonluk yaşadığı baba ocağına geri dönmüştür. galatasaray'da kendisine 1956'da 50. yıl zafer madalyasıda verilmiştir.

metin oktay

yaşasaydı 73 olacaktı. ama bilmiyor ki her daim gönüllerde yaşayacak. bugün marşlarda efsanevi şekilde söylenenler kendisinin yaşam tarzıydı.

(bkz: bize her sevdadan geriye kalan sadece galatasaray)

ipswich town

test edenlerin büyüklüğünü onayladığı takım.

uefa kupası

geniş insanlar olan (bazı) fenerbahçe'lilerin tek bir yolla alabileceği kupa.