1. 1.
  instant watch ozelligi guzel bir internet baglantisiyla dadindan yinmez olsa da sadece ie de calismasi nedeniyle bizleri uzer.

  yine de candir.
  4 -2 ... levine
 2. 2.
  yakında türkiye ye girecek film dizi şeysi.
  ... keepx
 3. 3.
  türkiye'de de hizmet sunma sinyallerini veren film kiralama servisidir.

  http://sosyalmedya.co/netflix-turkiye/
  ... reolfea
 4. 4.
  turkiye'de yasanan twitter, facebook ve youtube skandallarindan oturu, turkiye pazarina girmekten vazgecmis olan dunyanin en buyuk film servisidir.

  oturup halimize yanmamiz lazim. cidden uzulmusumdur. boyle kaliteli ve genis arsivli film servisi memlekette olsa fena olmazdi!
  1 -1 ... markov chain
 5. 5.
  house of cards gibi muhteşem bir dizisi vardır.
  -1 ... kompetan
 6. 6.
  kullanan kişinin izlediği filmlerden karakterinin tahmin edildiği bir uygulama. bu programla ilgili şu kıpkısa film komik olduğu kadar gerilimli de

  https://video.uludagsozluk.com/v/netflix-124089/

  6 ... sizofrenkezban
 7. 7.
  Sanal kredi kartıyla, ABD'de bir adresle ve private internet access vpn ( https://www.privateinternetaccess.com ) ile sıkıntısız ulaşıp dilediğinizi tüketebileceğiniz video streaming şeysi.
  1 ... lync
 8. 8.
  marco polo gibi şahane bir dizi çeken site. adamlar başka dizileri ve filmleri izlettirmenin yanında artık kendileri de dizi çekiyor...
  2 ... tam35izmir
 9. 9.
  türkiye için açılsa, ama dizilere altyazı desteği hemen gelse ( ki bunun için bizim çevirmenlerden biriyle anlaşsınlar işte, dizibox için zaten kısa sürede çevriliyor, netflix için de çevirir) kullanacağım sistemdir. fiyatı tabi ki 50 tl falan olmaz.20-30 tl falan olur. onu da veririz. nelere vermiyoruz ki.
  ... cifthasekipasa
 10. 10.
  set top box konsepti daha önce türkiye de denendi ve tutmadı , ama netflix gerçekten güzel bir sistem gelsin deneyelim.
  ... busy doing nothing
 11. netflix Başlığındaki Önemli Entry'ler