bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  piyasaya çıktığında sloganı seksten bile daha iyi olan futbol menejerlik oyunu.
  başına oturunca insanın kalkması gelmiyen bi yerden sonra kendini oyunu kaptırıp, önemli bir maçta önemli bir gol mü attınz kendinizi havalara atmanıza sebeb olan oyundur.oyun oynamadığınız zamanlarda da arkadaşlarınızla bu oyun hakkında muhabbet edersiniz.yani fm bir oyun değil bir yaşam tarzıdır...
  3 ... msd
 2. 2.
  (bkz: championship manager)
  ... berbay
 3. 3.
  eski adı championship manager olan fakat eidosla arasında çıkan bi problem yüzünden adını değiştirip sega bünyesinde football manager olan managerlik oyunu, bu olaydan sonra eidos isim hakları elinde olduğu için championship manager adında yeni bir oyun yarattı.
  ... kidd
 4. 4.
  championship manager in devamı.ancak diger cm serilerine göre daha kolay olması sebebiyle bir süre sonra sıkan bir oyun.bir kac sezonnde kasımpasanın avrupa sampiyonu yapılabilecegi oyun.
  1 ... sanchooo
 5. 5.
  championship manager motoru kullanılarak yazılan ve cm ın artık köküne kibrit suyu sıkan oyun.ayrıca çekirdek yemek gibi bir başladınızda bir sezon oynamadan masa başından kalkamıyorsunuz..
  ... sinnocence
 6. 6.
  hangi takım olursa olsun 4-1-3-2* ve 4-3-2-1* ile rakiplerin eline ayağına verilebilen,kesintisiz 11-12 saat oynadıktan sonra bünyede fatih terim belirtileri görülmesine sebebiyet veren oyun...
  1 ... tttddd
 7. 7.
  sınavlarımın bitmesiyle sabahlara kadar oynamaktan bıkmadığım,takımımı başarılardan başarılara koşturduğum oyun.
  1 ... lucius
 8. 8.
  6.0.2 patch'i yüklenesi oyun. varolan sorunlar düzeliyor böylece.

  buradan indirilebilir:

  http://rapidshare.de/file...186/FM_Patch_602.exe.html
  1 ... assolist
 9. 9.
  addictedness rating'de 'iç çamaşırlarınızı değiştirmeyi unutmayın' anlamına gelen ifadenin çıkmasıyla artık ara vermeniz gerektiği yönünde uyarı veren oyundur. hiç başlamayanlar uzak dursundur.
  ... peyderpey
 10. 10.
  counterla beraber insanlarin en cok vaktini olduren oyunlardan biri..oynamasi cok zevklidir o ayri
  ... scurtel