bugün

Evli bir kadını hamile bırakma durumudur.

Evet bunu yaptım. Kadın 3 aylık hamile. Kocası da kendinden biliyor çocuğu.

Üzgün müyüm Hayır.
"belki baban baban değildir. bir kontrol ettir."
sözünü duymak olasıdır.

uygunsuz bir eylemdir.
doğasında hamile kalmak olan kadınla, korunmadan ve döneminde ilişkiye giren her erkeğin yaşayabileceği durum. burada kadının ya da erkeğin evli olması sadece sosyal statü ve ahlak kalıpları çerçevesinde irdelenmesi gereken bir durum yoksa evli, bekar dul olmanız "yaşamın" çok da sikinde değil.
Bir Adamın karısını hamile bırakması da olabilir. Fesatlık aramayın.
gün ola harman ola demiş. zaman bütün hesapları kapatır. aradan yıllar geçmiş evlenmiş çoluk çocuk sahibi olmuşsun. düşünsene bir kere, çocuğun büyümüş delikanlı olmuş geçmiş karşına bir gün karınla yanyana otururken aniden;

--bugün ne oldu biliyormusnuz ?
--babasının kendisi olduğunu söyleyen bir adam çıktı karşıma ve bir şeyler anlattı bu ne demek oluyor anne / baba ?
--baba; doğrumu bu öğrendiklerim ?? bundan haberin varmıydı yoksa ?
--anne; sen bunu bana nasıl yaparsın ?? sen ne biçim insansın sizden iğreniyorum. yazıklar olsun doğduğum güne.
--ben şimdi neyim ?? .....kim benim babam....?

diye uzar gider bu mevzu belkide aile faciasına sebeb olur. ama hiç önemli değil canım siz üzülürmüsünüz ki, tabikide hayır.
evli kadın bu ilişkiye giriyorsa hamile kalmış kalmamış pek de önemli olan bir durum değildir. kendine bunu yakıştıran kadın çocuğu da doğurur büyütür.
Kocasıysanız sorun teşkil etmez.

Yoksa (bkz: sorun büyük)
kendi karısı da ilerde başkasından hamile kalabilir. (bkz: herkes hak ettiği gibi yaşar)
Kötü bir durumdur.

Zenginliğe karşı önyargıya sebebiyet verir.
bugün siz yaparsanız ki yarında sizin hanımınıza yaparlar ki dünya gerçekten yaşanamayacak kadar kalitesiz ve tiksinç.

(bkz: ne ekersen onu sikersin).
tek kelimeyle iğrenç çocuguna nasıl baskasının bakmasına izin veriyorsun .
suç adamda değil, azgın bayanlardadır. tek koca yetmiyor efenim bunlara eve gelen tüpçüyle, tesisatçıyla, yoldan geçen hurdacı ile ulu orta sevişmeye tutuşuyolar. sonra vay efenim ben hamile kaldım. kalırsın tabi.
dünya, orusbu çocuğu populasyonu azalsa, aslında yasanilacak yer.

kocasının yapacağı iştir.
Günümüzde kuyruk sallayan her kadının hakettiği durum. Adamda suç yoktur.
Normal olandır. Evli kadın gebe bırakılır bekar kadın değil.

Allah analı babalı büyütsün.
Normal bir durumdur evli olduğun kadını hamile birakmayacaksan kimi bırakacaksın ?
eğer doktorsanız, kocasından tüp bebek ile hamile bırakıyorsanız.. mesele yok.. ötekini, düşünmem bile...
çocuk sahibi olamayan bir çift için geri dönüş adımıdır.
adam kadar kadın da suçludur. hatta karısını gevşek bırakan koca da suçludur. artık şehir farketmiyor konyada da bu tür vakalar görülebiliyor.
Derviş, derviş'e sıra ile biner.
Sıra sana geldiğinde iki kere değil hayat boyu düşüneceksin.
günümüzde kadınların tek erkeğe doyamaması ile alakalı olan durum. erkeği suçlamamak gerekir. işte sağda solda, haberlerde görüyoruz eve gelen tüpçüyle, tesisatçıyla, yan komşusuyla kocasını aldatan kadınlar türedi. evet yeni nesil çok bozuldu bozulmaya da devam ediyor durduramıyoruz.
Kocasıysa sorun olmaz.
görsel .
Zar Adam kitabında ki Luke Rhinert'ın yaptığı şeydir.
Dna testi yapılmazsa yasalara göre çocuk kadının kocasının sayılır.