bugün

entry'ler (81)

phoebeartemis

efes ekstra kızı.

sözlük yazarlarının e castig linkleri

http://tinyurl.com/ygbn48u

bi de şu versiyonu var.

hayata dair iç burkan detaylar

durakta dolmuş bekliyosundur.bi yandan geç kalmış dolmuşa küfürler sıralarken bir yandan da akşam için planlar yapmaktasındır. "arkadaşları çağırayım da kafaları bi güzel çekelim."
düşüncesi hakimken tek dert ettiğin "acaba ne içsem"dir.bi anda gözünüze yaşlı bi kadın ilişir.herkesin gözünden kaçmak istemişcesine bi köşeye sinmiş bir teyze.elindeki siyah torbanın içinde bişey saklamaktadır.biraz dikkatli bakınca torbada kuru bir ekmek sakladığı anlaşılmaktadır.

duraktaki herkesi tek tek keser teyze.kimsenin kendisine bakmadığını anladığı anda kuru ekmeği torbasından cıkarıp bir ısırık alır ve torbaya geri saklar, duraktaki insanlara bakarak.hatta ısırık aldıktan sonra ona baktığınızı anladığında ağzındaki lokmayı bile çiğnemeyi bırakmaktadır.

bu teyzemiz karnını doyurmak için kuru ekmek yemekten utanmaktadır.sense küçücük şeyleri bile boşuna kendine dert etmekten...

facebook

takım isimleri alınmıyor sanırsam.ama şehir isimleri kapış kapış.benden demesi.ben mal gibi kendi ad-soyadımı aldım.çok pişmanım.

http://www.facebook.com/username

eneeee http://www.facebook.com/istanbul boşta

kanka

size böyle hitap eden kişi eğer karşı cinsten ise, olayın fuck buddy mevzusuna dönme ihtimali yükselir yükselir ve bir bakmışsınız fuck boddy olmuşsunuzdur.

rec

gece rüyanıza girmesini istiyorsanız tek başınıza izleyin.ve kendinizi olaya dahil edin.

kasımpaşa da aşk başkadır

Hollywood çakması olması koşuluyla vizyona girmesini 4 gözle beklediğim bir aşk filmi.girmezse sözlükçü bir kaç arkadaş ile amatör versiyonunu ben çekerim.

kocaeli üniversitesi

geçtiğimiz sene umuttepe kampüsünün içine devasa büyüklükte açılan cafelerden sonra ana kantinlerin artık boş olduğu üniversitedir.

ayrıca artık umuttepe kampüsünün görünüşü bir şey benzemeye başladı.sene başında her yeri toprak olan kampüs, baharda çimlerin ekilmesiyle yemyeşile büründü.ahh biraz da ağaç olsa...

yaran youtube yorumları

http://www.youtube.com/watch?v=WbFFs4DHWys

hellboysss (1 day ago)

"robot mobot kayarım ben buna"

umuttepe

kampüste yürürken aşağıya bakınca bulutları görürsünüz. o derece tepe.

fethiye caddesi

inip-çıkması en fazla 2 dakikanızı alır fakat yine de izmit'în en kalabalık caddesidir.

umuttepe

kampüs içi ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla konulan çok sayıda bisiklet 2 günde hurda olmuştur. manzaraya dalıp kaza yapıyor tabi gençler.

yavuz selim öğrenci yurdu

yükset ücretli yurt statüsündeki devlet yurdu. odalar 4 kişilik olup doğa manzarası mevcuttur.

uludağ sözlük hakkında ne dediler

"sözlüğü seviyorum ve sözlük için entryler hazırladım."

turkishmusic.org'daki hulusi

(bkz: seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim)

takımıyla özdeşleşen futbolcular

pascal nouma-alt takım

http://img207.imageshack....img207/2650/pascal4dm.jpg

kızlardan erkeklere tavsiyeler

(bkz: sözlükteki bayan yazarları belirleme yöntemleri)

ilişki anında pozisyon kıtlığı yaşamak

oyun kurucuyu değiştirmek gerekir. (bkz: oral sex)

milli guvenlik ogretmenleri

emekli bir kurmay albayımız vardı. yani adam biraz daha sabretse general olacak. fakat emekli etmişler adamı işte.o kadar büyük rütbesi olmasına rağmen sınıfta şamata eksik olmaz, hatta diğer derslerde yapamadığı gırgırı onun dersinde yapardı sınıf. sınavlarda da kitap eksik olmazdı ortalıkta. yani askeriyede sert, okullarda da yumoşla yıkanmış gibi yumuşacık oluyor bu adamlar.

7 eylül 2007 anlık adsl patlaması

sesi izmir'den de duyulmuştur.o derece şiddetlidir. sanırım tüm ülkeyi etkiledi. kesintiden sonra tekrar gelince ankara'daki su borularının patlaması gibi, tüm fiber optik kablolar pörtleyecek diye ödüm bokuma karıştı.

içerken dinlenecek şarkılar

*sezen aksu-kalbim ege'de kaldı