bugün

football manager
frequency modulation
fermiyum'un simgesi
(bkz: sayısal)
(bkz: last fm)
fen - matematik
aslında küçük çaplı yayın imkanı veren frekans türü olmakla birlikte(örneğin pendik'ten sonra radyolar çekmiyor)en kaliteli ses yayınını(orta dalgaya nazaran) sağlamasından dolayı mahali radyoların ercih sebebidir.
(bkz: fhm)
alan adı uzantısı.

http://www.dot.fm
frequency modulator ın kısaltmasıdır. sanal ortamlarda hem female hem male yani shemale anlamında da kullanılır.
ingiliz efesi.*
(bkz: radyo)
yıllardır zevkle oynanan çok kapsamlı menajerlik* oyunudur. bu oyun o kadar kapsamlıdır ki middlesbrough başkanı tuncay şanlı'yı ilk olarak oyunda keşfettiğini söylemiş ve bunun üzerine gerçekte de transfer etme kararı aldığını söylemiştir. tuncay'ı bu oyundan keşfetmesi ilginç olmakla beraber* oyunun kalitesinide ortaya koyan bi durumdur.
cm ye beş çeker menajerlik oyunudur. fm 2007 gayet kapsamlı olup, dünya futbolunu tanımaya da yardımcı olur. bir oturması var başına bi de kalkamaması.

(bkz: football manager)
mikronezya'nın internet ülke kodudur. mikronezya da yaşayan 100.000 küsür kişiden çok radyo istastonlarının kullanması olası kod.
cm'nin devamı niteliginde ki oyun .cm'yi yapan iki kardesin firma degistirerek fm yi yaratması .
frekans modülasyonu. bilgi işaretin genliğinin aldığı değere göre modülasyonlu işaretin frekansının artması ya da azalması durumudur.
http://fmlist.org/ul_login.php?sprache=en
gece 12 sabah 9 tarzı bir oyundur.
(bkz: futbol mundial)
irc dilinde female ? male ? in kısaltması .
şu sıralar 2010 versiyonun çkması beklenen oyun.
fizik muayene.
bağımlılık yapan bir oyundur.
biraz önce ''lucho gonzalez unhappy with manager'' deyip karalar bağlamama sebep olan mükemmel oyun. antrenmana geç gelen veya takım arkadaşlarıyla kavga eden -hayali- oyuncuya gerçek hayatta da kin beslemenize sebep olabileceği gibi, alt yapıdan çıkarıp gol kralı yaptığınız oyuncunun verdiği gururla kendinizi bir ferguson zannedebilirsiniz. oyun sizi ne kadar hayali mecralarda sörf de yaptırsa da er-geç takımdan kovacak, işsiz bırakacak ve gerçek dünyanın acımasızlığına döndürecektir.
beyler allah rızası için düşük boyutlu ama yeni bir menajerlik oyunu önerin. Football manager ın kısaltmasıdır.