bugün

entry'ler (14060)

27 kasım 2021 liverpool fc southampton maçı

diogo jota nın 32. dakikadaki golüyle 2-0 olan maç.

daha entry yi bitirmeden de thiago alcantara ile 3-0 olan müsabaka. ilk yarı bitmeden southampton mefta olmuştur.

tam sadio mane ile 2 olmuştu ki yarım adım ofsayt çıktı pozisyon. neyse böyle devam edelim. oyun şahane.

Liverpool FC nin 2.dakikada diogo jota ile öne geçmesi sonucu farka gitmesi için gerekli ortamın oluştuğu maç.

hiç kesilmesin böyle devam etsin. 4 olsun , 5 olsun.

liverpool fc nin tsi 18.00 de anfield road ta southampton ı ağırlayacağı ve gol yağdırarak göndermesini umduğumuz ve beklediğimz maçıdır.

ilk 11 imiz:

alisson
arnold-konate-van dijk-robertson
thiago-fabinho-henderson
salah-jota-mane

şampiyonlar ligi'ndeki 5te 5 lik harika gidişin ardından ligde de toparlanalım ve şu chelsea yi yakalayalım.

golden state warriors

Yav bunlar iyice hırs mı yapmış nedir attıkları giriyor. Şu durant ten acayip tirstim. Ben yine cleveland şampiyon olsun istiyorum da şu gsw acayip korkuttu valla.

başlık açma parası olsa ne kadar verirsin

görsel

mahmut uslu

Bu ve bunun gibiler olduğu müddetçe Türk sporu bir karış ileri gidemez. Ulan ben daha yeni gördüm adam hidayet Türkoğlu nun yaninda hakeme orospu çocuğu diyor ve hiçbir yaptırım yok.

deveci

Geçenlerde işsizlikten intiharın eşiğine geldim diyordu. Şimdiyse iş var millet iş beğenmiyor diyor. Alpay ne ayaksın? Trollüyon mu ciddi misin olm?

aydinoglu forever

Aydınoğlu x adlı vatandaşa zall tarafından verilmesi gereken golden premium nick.

başakşehirspor

Gazeteci dövüp ceza almadıkları günden beri Türkiye nin en tiksinç takımları arasına girmiş futbol kulübü.

Bu arada kombineli izleyicisiyim. Sene başından beri de çoğu maçına gidip gollere sevindim. Taa ki volkan babacan a sadece 1 maç ceza verilene kadar.

public agent

Eskiden abberline galatasaray a sallıyorum diye gelip nickaltıma bir şeyler yazardı. Şimdi de Beşiktaş a sallıyorum diye bu gelip bir şeyler yazıyor. Yalnız abberline ın kalitesinde değil. Bu arada ben fener e de sallıyorum bir tane de fenerli dadansın nickaltıma bari.

ibrahim üzülmez

Beşiktaş teknik direktörü olarak görmek isteyeceğim mevcut futbol düzenindeki karakterli teknik adam. Teknik-taktik donanım olarak kendini geliştirip ileride çok başarılı olmasını istiyorum. Şimdiye kadar küçük bütçeli takımlarda kısa vadede iyi işler yapmak dışında pek bir şey başaramadı. Ama inanıyorum bu adamın iyi bir teknik direktör olacağına.

tinerci beşiktaş taraftarı

görsel

Adamlar her geçen gün daha da antipatik daha da sevimsiz bir hal alıyor. Eskiden süper ligde en nefret ettiğim takımlar sıralamasında galatasaray ve Fenerbahçe nin ardından üçüncü siradalarken şu anda onlarla aynı sevimsizlik noktasına gelmiş ve hatta görmemişlikleriyle onlardan beter olmuşlardır.

michel salgado

Cafu , gary neville , javier Zanetti , thuram gibi isimlerle beraber bir dönem sağ bek dendiği zaman ilk akla gelen futbolculardan.

arda turan ın beşiktaş a transferi

Şimdi değil ama en fazla 3 sene içinde olmasını beklediğim transfer. Bu adamın Türkiye ye dönüşü galatasaray a değil de Beşiktaş a olacak gibi​ geliyor bana. Çünkü laf arasında Beşiktaş sempatisini falan da çok yerde belli etmiş birisi. Neyse doğmamış çocuğa don biçmek gibi oldu ama bu başlığın altı 2 sene sonra entry dolarsa şaşırmamak lazım.

başakşehir in antep rize adanaya kaybettiği 6 puan

Tiner mod on

Beşiktaş ın Fenerbahçe maçında uzatma 4 değil de 3 dakika verilseydi alacağı 3 puan ne olacak peki?

Tiner mod off.

eto o adebayor vagner love üçlüsü

Bir kez daha göstermiştir ki futbolcu kendine bakarsa 40 ına kadar da başarıyla oynamaya devam edebilir. Türkiye ligi gibi bir bataklıkta böyle güzel şeylerin olması da ayrıca güzel.

Eminim Drogba şu 39 yaşındaki haliyle galatasaray a geri dönse çatır çatır oynar.

Zaten geçen sene mls te kamyonla gol atmıştı.

Bu arada yakın tarihten 35 inden sonra bile harika oynayan futbolculara örnekler:

Totti
Giggs
Javier Zanetti
ibrahimoviç
Buffon
Pirlo
Lampard
Terry
Scholes
Xabi alonso
Thaigo Motta
Kuyt

Türk olarak verilebilecek örnekler:

Emre Belözoğlu
Volkan Demirel
(ikisini de karakter olarak sevmesem de sporcu olarak takdir ediyorum)

Ve tabiki bu noktada en uç örneklerden biri olan tugay Kerimoğlu.

bim de satılan kuruyemişten fare kafası çıkması

5 TL lik kuruyemişten gergedan kafası çıkmasını bekliyorsunuz?

Te Allah ım ne günlere kaldık.

semih kaya

Bu ülkede yıllarca ibrahim üzülmez , Selçuk Şahin ve Sabri Sarıoğlu üzerinden geyik döndü ama şu adamın hepsinden daha beter bir futbolcu olduğu hala tam anlaşılamadı.

Galatasaray tarihinde forma giymiş en kötü futbolculardan birisidir.

Geçenlerde burada okuduğum bir entry vardı ki durumu tam izah ediyordu. Yazar şöyle demişti:

- Semih in Galatasaraylılığından şüphem yok. Benim de Galatasaraylılığımdan şüphe olunamaz ama aradaki fark ben Galatasaray da stoper oynamıyorum.

edinson cavani

Şu anda 35 er golle Messi ile birlikte Avrupa altın ayakkabısı için en büyük aday. ikisinin de son 1 maçı kaldı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.