bugün

bir dönem validesi hanımefendiye küfüredilmesi ve akabinde erman toroğlunun olaya bambaşka boyutlar katması ile gündeme gelmiş kişi.
bursaspor taraftariyla hiçbirzaman yıldızı barışmayan kaleci. saha içinde zaman zaman yaptığı ilginç hareketlerle dikkati çekerdi
direkler üzerinde yaptığı ilginç akrobatik hareketlerle futbol maçını sirk gösterisi sanan kaleci.
türk futbolunun kült kalecisidir. neredeyse bütün anadolu takımlarında dolaşmıştır. envai çeşit ilginç hareketinden aklımda kalanı rakip takımın penaltı atışı öncesinde üst direğe asılıp bacaklarını yukarı doğru çekmesidir. sahada balyajlı uzun saçları sayesinde kendisinin o an hangi takımda olduğunu bilmeyen televizyon seyircisine daha takım kadroları sayılmadan ben buradayım mesajını verir. onca takım dolaşıp da hiçbir yerde tutunamamasının sebebi kalecilik vasıflarının yetersizliği değildir, aksine milli takım kadrosuna çağrılabilecek yetenekte bir kaleci olmuştur her zaman ama aykırı duruşu sebebiyle gittiği her yerde istenmeyen adam halini alabilmiştir. şu anda malatyaspor'un kalesini korumaktadır. tanımımızı kendisinin vermiş olduğu bir beyanatla sonlandıralım: "abi ben beşiktaş taraftarını sevmiyorum, anama küfrediyolar. galatasaray taraftarını ise çok seviyorum. onlar i love you şenol diye tezhurat yapıyolar. ben fenerliyim daha fener tribünü bile bana ay lav yu şenol demedi..." gerçekten de sevilesi bir adamdır bu. hiç olmazsa sıradan tiplerle dolu bir mesleki camianın içinde bir renk olarak yer etmiştir; biz seyircilerin de her daim yüzünü güldürmüştür.
Bu şahıs Erman Toroğlu'nu vursa yeridir.
malatyaspor un kalecisi. malatyaspor - akçaabat sebatspor maçında 2 gol yiyince taraftarlar kendisine tepki göstermiş, tepki gösterenlere doğru degaj yapıp oyundan çıkmıştır. ayrıca rakip takımların çaldığı misket havasına ceza sahası içinde oynayarak karşılık verdiği bilinir. *
"arızalı" kelimesinin en çok yakıştığı şahısların en önde gidenidir.
şekerspor'dan piyasaya adımlarını atmıştır.
2000 2001 sezonunda galatasaray ın bursa da bursaporla oyandığı lig maçında müthiş kurtarışlar yaptıktan sonra jardele son derece gereksiz bir şekilde kafasını sürten ve jardelin 1 kaç saniye noluyoz lan bakışlarının ardından kendini yere bırakması sonucu oyundan atılan kaleci. kardeşim madem kafa atmayı gözün kesti vur indir ki, adam anlasın dünya kaç bucak. bak batistaya.
2007-2008 sezonu itibari ile 1.lig ekiplerinden Orduspor'un kalesine koruyan çılgın, manyak ,deli, acayip bir kaleci.
annesi erman toroğlu'nun ağzına düşmüş dandik kaleci.

http://www.youtube.com/watch?v=gOTDUSlqjRY
beşiktaş seyircisinin eldiven değil başka bi' şey giydirdiği kalecidir.
evliya çelebi kalecidir. gitmediği anadolu takımı yoktur bunun. öyle bir kalecidir.

galatasaray taraftarının "i love you şenol" tezahuratından sonra, galatasaray' a bir maç saha kapama cezası verilmişti yanlış hatırlamıyorsam.
keşke yeniden görebilsek dediğim renkli ve yetenekli kaleci.
2008-2009 sezonunda adana demir'de birkaç maç oynadıktan sonra takımdan ayrılmış ve sonrasında ankarada asker olarak jandarmagücü'nde oynamıştır. 2011-2012 sezonunda tekrar profesyonele dönmüş, ilk yarı ünyespor'da forma giydikten sonra devre arasında kızılcahamamspor'a transfer olmuştur. sevenlerine duyurulur.
bu muhteremin atası kardemir karabükspor'un 90'lı yıllardaki efsane saçlı ve sakallı kalecisi şevki ekşi'dir. biri hagi'den yediği aşırtma golle aptala döndü, diğeri de hami mandıralı'nın dar açıdan yolladığı füze ile. velhasıl bu şenol karagöl iyi adamdı.
(bkz: hami mandıralı nın bursaspor a attığı gol)
(bkz: i love you şenol)
başarısı olmadan efsane olan kalecidir. 2000'li yılların başında pek meşhurdu.
(bkz: şenol un annesi)