bugün

entry'ler (775)

yunanlar ve türkler arasındaki benzerlikler

Herşey. Ama en çok o gaz hali.

6 aylık ömrün kaldı denilince yapılacaklar

Bozcaada'ya yerleşmek. Bir de Röp dö şambır satın almak.

otobüse önce binmek için kendinden geçen insan

Özellikle sıra kapanları vardır ki önce biraz sinirlendirse de, gözlerindeki o "allahım nasıl da alt ettim tüm durağı" havasını görünce biraz eğlendiren insan. Hacı cidden komik oluyorsun, bu yolculuk (bu zafer) 25 dakikaya bitecek.

volkswagen polo

Son kasası fena olmayan ve yeni Toyota Yaris'in bok gibi tasarımıyla geride kalmasıyla sınıfında iddialı bir konuma gelmiş otomobil. Yine de bir Honda Jazz olması için 40 fırından fazla ekmek yemesi gereken arabadır. Fakat Doğuş Oto'nun da umarsızlığının da bu arabayı biraz frenlediğini itiraf etmeliyim.

melis babadağ

Oyunculuğu ile pis7 li gibi bir diziyi bile hareketlendirmiş oyuncu. Onu izlemek çok keyifli. Ayrıca her an evlenebilir.

toyota auris

1.33 motorlu comfort versiyonu donanım ve fiyat kalite oranı ile sınıfında önemli bir alternatif olan araba. Evet 1.33 motor 1250 kg'lik bir arabayı uçurmuyor, özellikle rampalarda biraz bayılıyor ama şehir içi kullanımda öyle belirgin de bir fark yok 1.6 olan versiyonla arasında. Gel gelelim yakıt tasarrufu olsun diye bu arabayı almak hata olur, 1.6 kadar yakıyor. Ama alırken uygun fiyata alınabildiğinden yine de bir seçenek.
Zaman zaman bozuk yollarda ön konsoldan gelen ses biraz can sıkıcı olsa da arabaya bindiğinizde kalite ve sağlamlık hissini fazlasıyla yaşatan bir araba. 1.6'lık versiyonu çok tercih edilesi. Ayrıca 1.4'lük dizel versiyonu da uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

22 haziran 2012 almanya yunanistan maçı

Bilimum mecralarda Yunanistanın maçı kazanacağıyla ilgili fazlaca yorum okumama rağmen bu neyin kafası arkadaşım dediğim maçtır. Yahu Almanya fena geliyor 12 dakikadır.

rosenbergler ölmemeli

Bugün itibariyle Şehir Tiyatroları sahnelerinde artık sahnelenmeyeceği kesinleşmiş oyundur. Oyunun kaldırılma sebebi telif haklarıyla ilgili bir problem olarak gösterilse de, asıl programdan çıkarılma sebebi siyaset kokan eser.

pazartesileri işe gitmemek

Yıllardır büyük bir hevesle kovalayıp başardığım hadisedir. Çok tavsiye edilir.

tuvalet kapısındaki buzlu cam

Tuvaletin dolu olup olmadığını anlamak için ideal durumdur.

klavyeyi yastık olarak kullanmak

Canım cp33'üme asla yapmayacağım şey.

küçükken çizilen resimlerdeki hatalar

Ev boyunda adamlar. Gerçi şu an da bunu aşabilmiş değilim.

ııııh

ııııh insanların sıkıldığı anlarda söylediği anlamsız nidadır.

cumali bişi

Soyadı kanunundan yararlanamamış Futbolcu.

toros

Bir dönem Türkiye'deki bir çok orta direk ailenin sahip olduğu Renault modeli. Hatta öyleki, ilkokulda sınıftaki afacanlardan biri "ben büyüyünce lamborghini alacağım" derken, o bizim arabamız olduğundan mıdır yoksa aza kanaat et mantığıdan mıdır, "saçmalama, en iyisi Renault 12 Toros; ben ondan alacağım" cevabı vermeme sebep olan araba.

komik seyahat firmaları

(bkz: Sakarya ViB)
Vib ne lan?

bir şut

Defans araya girdi ifadesi de buna kardeş olarak gösterilebilir.

2010 dünya kupasına götürülmeyen yıldızlar

izzet Yıldızhan da sayılabilir.

yıldız asyalı

Bu aralar popüler kültürün ritüeli olarak meşhur edilmeye çalışılan kız modelini oynayan arkadaştır. Dikkat ediniz mp3 adlı çakma grupla olmadı. Başka yollardan hayatımıza sokuluyor. Bu yaz, ilgili ilgisiz bir takım mecralarda göreceğiz kendisini.

poşetin dibindeki susam

poşet alt ve üst kısımlarından çekilerek gerilir ve kafaya dikilirse yenmesi daha keifli olan besin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.