bugün

entry'ler (9239)

11 aralık 2013 galatasaray juventus maçı

29 kasım 2001 juventus bayer leverkusen maçından sonra (sis nedeniyle normal zamanında oynamamıştı sanırsam) juventus'un oynayacağı bir başka gündüz şampiyonlar ligi maçı olacak(muhtemelen).

roger dubuis

taşı toprağı altın cenevre'nin lüks saat üreticilerinden birisi. isviçreli saat firmalarının çoğunda olduğu gibi büyük bölümü richemont'a aittir. fiyatları 5-6 bin dolardan başlar, 250 bine kadar yolu vardır.

http://www.rogerdubuis.com/

ebel

isviçreli bir başka saat üreticisi. pahalıdır.

perrelet

pahalı saatler üreten bir başka isviçreli saat üreticisi. saatlerde otomatik düzeneği ilk kez kurucuları abraham luis perrelet üretmiştir.

http://www.perrelet.com/

jaquet droz

adını kurucusu pierre jaquet-droz'dan alan, 1738'den beri saat üreten, isviçre'nin en köklü saat markalarından birisi. fiyatları tahmin edildiği üzere adamın aklını alır.

http://www.jaquet-droz.com/

clerc

cenevre'den çıkmış bir başka köklü saat üreticisi.

http://www.clercwatches.com/

ramon motta

fena halde atilla birlik'e benzeyen futbolista.

kenya da silahlı saldırı

(bkz: 7 ağustos 1998)

hep sonradan

(bkz: hep sonradan)
Dravdan şarkı ismi sallamayalım, sallayanları uyaralım.

applause

(bkz: Daihatsu applause)

asafa powell

faal 100 metreciler, rüzgarın oğulları arasında en sevdiğimdi belki de ama tyson gay'le beraber içine düştüğü doping skandalıyla maalesef zat-ı alimi büyük sukut-ı hayale uğrattı. gel gör ki kendisi kesinlikle bilinçli bir şekilde yasaklı herhangi bir madde kullanmadığını kalıbını basarak söylüyor:
http://twitpic.com/d2nve5

göreceğiz bakalım neler olacak ancak bu 31 yaşından gün aldığu bu dönemde justin gatlin'in geçmişte maruz kaldığı akıbete uğrarsa kariyeri bitebilir. görelim bakalım neler olacak...

tyson gay

dopingli çıkmasının ardından ana sponsoru adidas kendisine verdiği desteği çektiğini açıklamıştır.

recep tayyip erdoğan

kolpa fest'in samsun ayağındaki konuşmasında az evvel cehape'yi alevi-sünni ayrımını provoke etmekle suçladı. "Reyhanlı'da 53 sünni vatandaşımız şehit edildi." cümlesini ağzında inşa eden adam ciddi ciddi bunu dedi lan ahahsjgfjhdjölgk. bir akp mensubu çıktı başkasını alevi-sünni çatışması çıkarmakla suçladı lan ahasdhahds mabadımla kahkahalar patlayıyorum anuna koyim, ilahi recep hasdafafgajk. şimdi de başörtülü kardeşlerimizden, "götünüz sıkışsa polise geleceksiniz" safhasına geçerek kahvehane kitlesine selam çakmıştır, kendisinin belediye başkanlığından evvel de istanbul'da su yokmuş. dur bakalım eğlence ibresi fena değil şu anda. huloooğ'lardan biri bayıldı bu arada.

recep tayyip erdoğan ın sevdiği filmler

(bkz: la haine)

halil bakırcı

refah partisi'nin bünyesinden çıkan komedyenlerin ışıl ışıl parladığı, adeta yıldızlaştığı o 1990-1997 arası dönemi kaçırmış, yazık. Muhafazakarlığını(kolpa müslumanın politically correct hali) kullandığı halkın üzerinden şer, nefret, uğursuzluk saçıp provokasyon sevdalısı habis karaktere haiz olma açısından bir şevki yılmaz'dan, bir hasan hüseyin ceylan'dan, bir ibrahim halil çelik'ten, bir hasan mezarcı'dan, bir temel karamollaoğlu'ndan çok farkı yoktur bu arkadaşın.

rize

şevki yılmaz buranın belediye başkanıydı bir zamanlar, varın siz hesaplayın yaşayanların kafasını.

mutlu musunuz 1 milyar dolar kaybettik

bizim bir arkadaşın sözü bu. sırayla gidelim. resimler rahatsız edici olabilir, uyarımızı yapalım.

bu:
görsel

sonra bu:
görsel

bu da var:
görsel

fena olduk değil mi? olmadıysanız fıtratınıza, yaradılışınıza sıçayım zaten. amacımız ibret değil, devam:
görsel

bu da alkara taraftarı bir kardeşimiz:
görsel

neyse buraya daha koyulabilecek yüzlerce vahşet delili mevcut. kendini polis zanneden birtakım puştlar yüzünden bazısı ölümle pençeleşen, bazısı sakat kalan ve hayatının kalanı asla eskisi gibi olmayacak insanlar bunlar. onlarca böyle insan var 5 gün sonunda. ulan şu dallamayı ciddiye alıp da yorum yapacağım aklımın ucundan geçmezdi de yalakalık yaparken, ananın hatrını milyonlara sordururken iki kafan çalışsın deyyus, aşırı jöle tüketiminden nöronlar birbirine mi yapıştı anuna koyim, kaç dolar lan polis mahlasına sahip bu meşrebi boktan yaratıklar yüzünden bu insanların hayatlarının mahvolmasının karşılığı bre pezevenk? benim arkadaş da jöleli bu arada. neyse sakin.

sözlük yazarlarının hayatındaki ilk 0 olan dersi

(bkz: analitik geometri)
isminin ilk 4 harfinin hakkını vermişti muhterem.

lig tv

18 mayıs 2013 galatasaray trabzonspor maçı esnasında tribünlere son dönemdeki ırkçılık tatavasına karşı asılan "there is only one race, that is humanity" pankartını "sadece tek yarış var, o da insanlık" diye çeviren akıllara zarar adamların çalıştığı top tepme televizyası.

hasan şaş ın ac milan a attığı gol

(bkz: 21 kasim 2000 ac milan galatasaray maci)