bugün

Kafanı yastığa koyduğun zaman fazlasıyla acı veren durumdur. Arada bir gelir gider bana bunu dert etmeler.
Çok ta sıkıntı değildir. Yalnızlık güzel şey. En azından özel hayatınızda insanlardan uzak kalmak bir lüks. Bırakın sevmesinler sizi.
Hayatın acı gerçeğidir. Sevilmek için sevmedik ki vazgeçelim.
En azından burada sevilebilirsiniz. Konuşmak istenirse dm den vs. buralardayız.
Siz kendinizi sevin gerisi önemli değil.
Dün akşam bunu hissettim. Ana baba kardeş arkadaş sanki kimse benimle olmak istemiyor gibi. Ağladım bok gibi hisettim. Sonra bugün için beni ısrarla çağıran birine bugün gelemeyeceğimi söyledim. Annem aradığımda ağladın mı dedi. Normalde hayır derdim. Evet dedim. Banane amk kim bilirse bilsin. Sonra neden üzülüyorsun ne yapsan iyi hissedersin yanına geleym mi vs dedi. Yok dedim. Sana okuyayım dedi. Biraz daha konuştuk sonra okudu. Ben yine ağladım ve rahatladım. Çünkü çok daha bok gibi hissettiğim ve yine de koşmak zorunda olduğum zamanlar da olmuştu. Öyle bok gibiydi ki.

uzaktan gelen bir arkadaşım buluşmak için haftaya uygun musun diye mesaj atı. Sonuç olarak görüntüde birileri beni seviyor ve buluşmak istiyor gibiydi. Her zaman böyleydi zaten de. Anlık çöküyor işte. Küçük detaylar. Her zaman fark ederim. Şımarıklık da yaparım. Dün niye yaşadığımı sorguladım çok. Ölmeye yemiyor bi tarafım. Ama bu taraf da sarmıyor işte.
Ay inanın o kadar umrumda değil ki.

Herkesten nefret eder oldum.
Onlar da beni sevmesin zahmet.

Paramız var huzurumuz var kimseye gerek yok şükür.
Ben istemediğim için sevmezler

istersem kaçarlar yok.

görsel
Herkes sizi sevse de o bir kişi sevmeyince kimsw sevmiyor gibi geliyor. Kırıcı.
yürekte gitmek bilmeyen bir boşluk olur.