bugün

röfle ile arasında ne gıbı bır fark olduğu asla anlasılmayan sac işlemi zımbırtısı.
röfleye benzer ama arada küçük bi fark vardır. şöyleki; röfle saça sık ve inceuygulanırken, balyaj saçtan daha kalın tutamlar alınarak uygulanır.
krepe yardimi ile sacin uclarina yapilan boyama teknigi. *
bazılarının röfle ile karıştırdığı işlemdir.
kalın saç tutamlarına krepe atarak uygulanır, uygulanırken saçı yıpratır.

balyaj atarken koltukta oturana rahat batması suretiyle kıpırdanmasından dolayı geri dönüşü olmayan bir yola giren pantolonunuz ve tişörtünüz balyajdan sonra size kalandır..
Ülkemizde genelde orjinali koyu renk olan saçlara sarı olarak yapılır. Kızların hep aynı tornadan çıkmış gibi görünmelerine sebep olur. Haftalar geçipte dipten iki üç parmak kalınlığında orjinal koyu renkler çıktığındaysa görüntü çok daha kötü olur.
Yazın boyanmaması gerekendir, Çünkü boyası akar ve hiç sevilmez, Ayrıca saçınızı bol bol yıkamanız lazımdır.
saç diplerinde biryerlerde illaki kendi, muhtemelen koyu renginiz öylece kaldığından, topladığınızda güzelliğinizden eser kalmaz. dip siyah, topuz sarı... *
balyajın üstüne atılan boyada balyajlı yerler daha açık olacağından bir acayip durumdur.
saçın kendi rengi üzerine yer yer orospu sarısı atılması sonucu saçın allak bullak boktan bi renge kavuşmasıdır. iğrençtir, kezban işidir***
sen istiyor balyaj verecek 100' dolar.
hatun kişinin "artık ben de üniversiteliyim" deme biçimi. ha iğrenç mi iğrenç, o ayrı.
kumralsanız saçı sadece 2-3 ton açtırarak çok doğal renkler yakalabilceğinz işlemdir.
kuaförlerin bile ne olduğu hakkında tam bir fikir birliğine varamadıkları bir nevi saç gölgelendirme işlemidir.
(bkz: best fm)
(bkz: serdar gökalp)

balyajin anlamini sunucu sorar.
baglanan kadin balyaj koyden gelenlerin yaptirdigi kezbanca birsey dedi.

adam hem bayan kuaforu aksamda tır şöförü vuuvv.
saçın uçlarına orielle yapılan işlemdir.

ombre olsa olmaz mi?

erkeğim beyler yürümeyin.
Krepeli veya düz balyaj olarak ayrılır.
Boyayla veya açıcıyla yapılır ancak önceden boya görmüş saçlarda açıcıyla yapılması makbuldür.

Yıllar boyunca bir çok kez kullanıp tatlişko bir sarışın olarak gezmiş biri olarak bugün yaptırdığım çok bi içime sinmedi rengi çok açık geldi doğallıktan uzak geldi ama zamanla alışılır elbet diye düşünüyorum. Yaptırmak isteyen arkadaşlar içinse görseli aşağıda bıraktım danışmak istediğiniz bir şey olursa danışabilirsiniz.

görsel
Bugün bir kuaföre gittim bu işlem için 700 TL istedi tüm saçı boyatmak da 200 liraymış.

Parayı sokakta bulmadım bir saça 700 veremem 300 e 400 e yapan daha güzel yerler bulurum.