1. 1.
  j.k rowling adlı çocuklarına masal anlatmaktan çok hoşlanan kadının bir gün '' bunu neden ticarete dökmüyorum yaw?'' sorusunu kendine sormasıyla ortaya çıkan ve şu an malum hanımefendiyi ev kadınlığından para sıçan bir yaratığa dönüştüren başarılı hayal kahramanı.
  45 -12 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  j.k rowling in servet sayıbı olmasını saglayan kitap serisi
  8 -4 ... manson
 3. 3.
  Delikanli buyucu asa cekmez tespik kullanir
  19 -10 ... gkbayrak
 4. 4.
  harry potter'in filmleri de cekilmistir cekilmektedir. görsel efektlerce zengin hos filmlerdir, izlenesidir. oxford universitesi okul cekimleri icin kullanilan mekanlardandir.
  (bkz: oxford), (bkz: oxford universitesi)
  5 -1 ... painkiller
 5. 5.
  ron ve hermione isimli iki kankası olan,"acaba geceleri yatakhaneden kaçıp gruba bağlanıyolar mıdır?" dedirten,kitapları filminden bin kat daha güzel,alnında şimşek şeklinde yara izi bulunan,j.k rowling'in yarattığı küçük büyücü.şu ana kadar çıkmış 6 kitabı,4 filmi mevcuttur.
  13 -5 ... elendil
 6. 6.
  j.k rowling in eşinden aldığı nafakayla bebeğine bakmaya çalışırken , evinde elektrikleri kesik olduğu için bir cafede yazmaya başladığı ve şu anda dünyanın sayılı zenginleri arasına girmesini sağlayan kitabı.. akıcılığı , insanı şaşırtan bağlamaları ve sıfırdan başka bir dünya kurmasıyla bence gerçekten iyi bir kitaptır , iyi bir seridir. filmleride güzel olmuştur tabi ama kitabın verdiği tadı hiç biri veremez.
  19 ... witch
 7. 7.
  la fontaine ve grimm biraderlerden bıkmış günümüz çocuklarına daha modern tarzda bir hikaye yazmayı akıl ederek parayı bulan bi ablanın eseri.karakterler genelde ordan burdan alınmıştır,zaten konu da bilindiktir fakat okuyanı da çoktur.
  3 -2 ... disco inferno
 8. 8.
  Her kitaptan daha fazla bi gaza gelip okunan günümüz çocuk edebiyatının sevilen kitap serisi...
  2 ... probus
 9. 9.
  çocuk kitabı demenin yetersiz kalacağı serinin başkahramanı.hastasıyım bu serinin.eroinim olmuş kokainim olmuş benim.müptelası olmuşum.
  12 ... veritaserum
 10. 10.
  türkçesi yakında "hayri potter" olarak türk sinemasına uyarlanacacak olan dünyada izlenme rekorları kırmış, acaibimsi bir film.
  -7 ... martyns