1. 1.
  j.k rowling in servet sayıbı olmasını saglayan kitap serisi
  8 -4 ... manson
 2. 2.
  Delikanli buyucu asa cekmez tespik kullanir
  19 -10 ... gkbayrak
 3. 3.
  harry potter'in filmleri de cekilmistir cekilmektedir. görsel efektlerce zengin hos filmlerdir, izlenesidir. oxford universitesi okul cekimleri icin kullanilan mekanlardandir.
  (bkz: oxford), (bkz: oxford universitesi)
  5 -1 ... painkiller
 4. 4.
  ron ve hermione isimli iki kankası olan,"acaba geceleri yatakhaneden kaçıp gruba bağlanıyolar mıdır?" dedirten,kitapları filminden bin kat daha güzel,alnında şimşek şeklinde yara izi bulunan,j.k rowling'in yarattığı küçük büyücü.şu ana kadar çıkmış 6 kitabı,4 filmi mevcuttur.
  13 -5 ... elendil
 5. 5.
  j.k rowling in eşinden aldığı nafakayla bebeğine bakmaya çalışırken , evinde elektrikleri kesik olduğu için bir cafede yazmaya başladığı ve şu anda dünyanın sayılı zenginleri arasına girmesini sağlayan kitabı.. akıcılığı , insanı şaşırtan bağlamaları ve sıfırdan başka bir dünya kurmasıyla bence gerçekten iyi bir kitaptır , iyi bir seridir. filmleride güzel olmuştur tabi ama kitabın verdiği tadı hiç biri veremez.
  19 ... witch
 6. 6.
  la fontaine ve grimm biraderlerden bıkmış günümüz çocuklarına daha modern tarzda bir hikaye yazmayı akıl ederek parayı bulan bi ablanın eseri.karakterler genelde ordan burdan alınmıştır,zaten konu da bilindiktir fakat okuyanı da çoktur.
  3 -2 ... disco inferno
 7. 7.
  Her kitaptan daha fazla bi gaza gelip okunan günümüz çocuk edebiyatının sevilen kitap serisi...
  2 ... probus
 8. 8.
  çocuk kitabı demenin yetersiz kalacağı serinin başkahramanı.hastasıyım bu serinin.eroinim olmuş kokainim olmuş benim.müptelası olmuşum.
  12 ... veritaserum
 9. 9.
  türkçesi yakında "hayri potter" olarak türk sinemasına uyarlanacacak olan dünyada izlenme rekorları kırmış, acaibimsi bir film.
  -7 ... martyns
 10. 10.
  (bkz: harry potter ve felsefe tasi)
  (bkz: harry potter ve musalla tasi)
  (bkz: harry potter ve bobrek tasi)
  (bkz: harry potter ve melez prens)
  (bkz: harry potter ve ates kadehi)
  (bkz: harry potter ve azkaban tutsagi)
  (bkz: harry potter ve sirlar odasi)
  (bkz: harry potter ve zumruanka yoldasligi)
  8 -7 ... italiano